EA Shaw

EA Shaw

Ülkenin en büyük emlak ofislerinden EA Shaw yılın ikinci çeyreğinde Bloomsbury, Covent Garden, Soho ve Holborn bölgelerindeki yeni konutların yüzde 83'ünün İtalyanlar tarafından satın alındığını duyurdu

EA Otomobil Gayrimenkul Danışmanlık ve İnşaat Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

EA Otomobil Gayrimenkul Danışmanlık ve İnşaat Tekstil Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Gül Yılmaz tarafından kuruldu.    

Ea Hafriyat İnşaat Peyzaj Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ea Hafriyat İnşaat Peyzaj Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

Ea Peyzaj Nakliyat Hafriyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ea Peyzaj Nakliyat Hafriyat İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Remzi Tanju Kahrıman tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

AVM'lere yeni düzenlemeler gelecek!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın davetlisi olarak Türkiye'ye gelen fütürist Rayn Shaw, 2020'ye kadar mağazalarda soyunma kabinlerinin ortadan kalkıp dijital aynaların devreye gireceğini söyledi.

Rönesans geleceğin AVM’lerini tasarlıyor!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, Fütürist Ryan Shaw’ı perakende sektörünün önde gelen oyuncuları ile buluşturdu. Shaw, önümüzdeki dönemde AVM’lerin, müşterinin ihtiyaçlarını gözünden anlayacak teknolojiyi hayata geçireceğini söyledi.

EA Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EA Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Aşkın Aşam ve Elhan Shadravan ortaklığıyla 500 bin TL sermaye ile 4 Eylül'de Beyoğlu, Kadı Mehmet Mahallesi'nde kuruldu.

EA Beykoz İnşaat Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

EA Beykoz İnşaat Yatırım Anonim Şirketi, Kamil Tekin Alptekin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 4 Haziran' da Maltepe Aydınevler Mahallesi' nde kuruldu.

EA Kentsel Dönüşüm Anonim Şirketi kuruldu!

EA Kentsel Dönüşüm Anonim Şirketi, Kamil Ekim Alptekin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 2 Haziran'da İstanbul, Maltepe Aydınevler Mahallesi'nde kuruldu.

EA Konut Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

EA Konut Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Kamil Ekim Alptekin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 21 Nisan'da kuruldu.

Beykoz Beykonak Evleri fiyat!

EA İnşaat tarafından hayata geçirilen Beykonak Evleri 'nin teslim tarihi Eylül 2015 olarak belirlendi. Beykoz Beykonak Evleri fiyat listesi dairelerin konumlarına ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.

Beykoz Beykonak Evleri teslim!

Beykonak Evleri, EA İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Beykoz'da hayata geçiriliyor. Satışları devam eden projenin teslim tarihi ile ilgili detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

Kartal Kule'de yüzde 1 KDV avantajı!

5 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde tel blok halinde yükselen EA İnşaat Kartal Kule projesinde yer alan ofislerin fiyatları 450 bin liradan başlayarak yükseliyor...

Kartal Kule'de ofisini şimdi al, taksitlerine teslimattan 1 yıl sonra başla!

EA İnşaat Kartal Kule projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, Tem Otoyolu'na 5 dakika, marinaya 5 dakika, sahil yoluna 2 dakika, Kartal Adalet Sarayı'na ve Kartal Soğanlık metro durağına yakın mesafede yer alıyor...

EA Shaw Haberi

EA Shaw

Roma İmparatoru Sezar'ın 2 bin yıl önce işgal ettiği İngiltere bir kez daha Romalıların istilasına uğradı.


GEÇEN YIL HİÇ KONUT SATIN ALMADILAR


Times gazetesine göre şirket geçen yılın aynı döneminde İtalyanlara hiç satış yapmamıştı. 


Emlak ve yatırım şirketi Knight Frank da mart ayında yaptığı araştırmada İtalyanların Londra'nın emlak piyasasına yatırımda Ruslar'ı geçerek ilk sıraya oturduğunu ortaya koymuştu.


Bu ilginin sebebi ülkenin içinde bulunduğu ekonomik kriz. İtalyanlar, birikimlerini güvenli liman olarak gördükleri Londra emlak piyasasında değerlendirmeyi tercih ediyor. İtalyanların 2011'de Londra'da 408 milyon Sterlinlik konut aldığı tahmin...