eczacıbaşı gayrimenkul konut kampanyaları

eczacıbaşı gayrimenkul konut kampanyaları

Ormanada Zekeriyaköy tarafından başlatılan 'Deneme Sürüşü' kampanyasıyla kirada oturulan ev 12 ay içinde satın alınmaya karar verilirse ödenen kira miktarı ve depozito ev fiyatından düşüyor.   

Emlak Konut Bakırköy Şenlik gayrimenkul kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Şenlik Mahallesi 292 Ada 220 nolu parsel ile ilgili olarak hazırlattığı gayrimenkul kira değerleme raporunu yayınladı...

Gayrimenkul yatırımcıları 183 milyar konut kredisi kullandı!

Türkiye'de konut satın almak isteyen gayrimenkul yatırımcıları, bankalardan toplamda 183 milyar 335 milyon liralık kredi kullandılar. 

Emlak Konut, Koordinat Çayyolu'ndan 38,2 milyon TL'ye 38 gayrimenkul aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Koordinat Çayyolu projesindeki 30 adet bağımsız bölümü KDV dahil 38 milyon 268 bin 856,40 TL'ye satın aldı...

Metal Yapı Konut, Metal Gayrimenkul'e 4,6 milyon TL ödedi!

Metal Gayrimenkul tarafından Metal Yapı Konut A.Ş.'den alacağı olan 13 milyon 951 bin 552 TL'nin birinci taksit ödemesi bugün 4 milyon 652 bin TL olarak tahsil edildi...

Emlak Konut, Temaşehir Konya'dan 39,3 milyon TL'lik gayrimenkul aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Torkam İnşaat tarafından inşa edilen Temaşehir Konya projesindeki 64 bağımsız bölümü KDV dahil 39 milyon 279 bin 963 TL bedelle satın aldı...

Emlak Konut, Tual Bahçekent'ten 35 milyon TL'lik gayrimenkul aldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Dağ Mühendis tarafından inşa edilen Tual Bahçekent projesindeki 80 gayrimenkulü KDV dahil 35 milyon 95 bin 766 TL bedelle satın aldı...

AND Gayrimenkul'den tarihi konut kampanyasına destek!

AND Gayrimenkul'den tarihi konut kampanyasına ANd Pastale projesi ile destek veriyor. Kampanya kapsamında projede yüzde 10 indirim yapılıyor...

Gayrimenkul Zirvesi’nden ucuz konut formülü!

16’ncısı düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi’nden ucuz konut formülü çıktı. Zirveye katılan sektör temsilcileri, metrekaresi 3 bin liraya konut satabilmek için yeni yerleşim bölgelerinin oluşturulması gerektiğini açıkladılar. 

Eczacıbaşı Gayrimenkul Kartal'da yeni proje yapacak!

Eczacıbaşı Gayrimenkul'ün Kartal'da yer alan fabrika arazisinde gayrimenkul projesi geliştirilecek. Şirket bu projeyi Tahincioğlu, Mesa, Nurol ile birlikte gerçekleştirecekmiş.

Arena Konut Ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Arena Konut Ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Birol ve Hakan Aksar tarafından kuruldu.

VA Konut Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

VA Konut Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi 200 bin TL'lik sermaye ile 15 Ekim'de Volkan Kavşut ve Mehmet Akif Dilsiz tarafından kuruldu. 

Beyoğlu Konut Danışmanlık Gayrimenkul Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyoğlu Konut Danışmanlık Gayrimenkul Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Ercan Ahmetbeyoğlu tarafından kuruldu.

MOD Gayrimenkul Frankfurt’a 150 konut yapacak!

MOD Gayrimenkul Frankfurt’ta 2. konut projesi için hazırlıklara başladı. Firma İstanbul’da özellikle Basın Ekspres Yolu ve çevresinde konut, rezidans, sağlık merkezi ve eğitim kurumları inşasına odaklandı.

eczacıbaşı gayrimenkul konut kampanyaları

eczacıbaşı gayrimenkul konut kampanyaları eczacıbaşı gayrimenkul konut kampanyaları

Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından inşa edilen Ormanada Evleri İstanbul Zekeriyaköy'de 220 dönüm arsa alanında konumlanıyor. Ormanada Zekariyaköy projesi 188 adet villa ve 15 farklı tip 85 adet sıra evlerden oluşuyor. Proje sakinlerine çeşitli sosyal imkanlar sunuyor.

Ormanada Evleri'nde daire sahiplerine pilates-fitness merkezi, buhar odası, masaj odaları, iki adet yüzme havuzu, biri kapanabilir iki adet tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet yolları, 25 dönümlük yeşil alan gibi olanaklar sunuluyor. 

'Deneme Sürüşü' kampanyasıyla ev almak almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat. Kampanya dahilinde Ormanada'da kirada oturulan ev 12 ay için satın alınmaya karar verilirse toplam kira bedeli ve depozito ev fiyatından düşülüyor. Ayrıca projeden ev almak isteyenlere yüzde 10 KDV indirimi yapılıyor.

Tel: 0212 201 59 30

Web: