Ege-Koop izmir daireleri

Ege-Koop izmir daireleri

30 yılda 100 bin kişiyi mülk sahibi yapan Türk kooperatifçilik sektörünün güçlü ve güvenilir kuruluşu Ege-Koop, İzmir'i adeta bir gelin gibi süslemeye, İzmir'e modern kent parçalan kazandırmaya devam ediyor.

Ege-Koop 400 işyeri inşa edecek!

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, 400 işyerinden oluşacak Ege Ticaret Merkezi’ni tanıttı. İşyerlerinin fiyatlarının konut fiyatlarına eş olacağı belirtildi.

Ege Koop Turgutlu Prestij Evleri’nin temeli atıldı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ege Koop’un İzmir dışında hayata geçirdiği ilk proje olan 150 dairelik ‘Ege Koop Turgutlu Prestij Evleri’nin temel atma törenine katıldı. 

Ege-Koop Gedizkent'te son 15 evde satışlar sürüyor!

Ege-Koop, 150 bin kişiyi ev sahibi yaparak kırılması güç bir rekorun sahibi olarak yatırımlarına devam ediyor. Ege-Koop Gedizkent'te son 15 evde satışlar sürüyor.

Ev sahibi olmak isteyenler Ege-Koop'tan kampanya!

86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na, konut mimarı Ege-Koop damgasını vurdu. Cazip fiyatlarla dört farklı kampanya sunan Başkan Aslan, ev sahibi olmak isteyenler için adres gösterdi.

Ege-Koop'tan Manisa ve İzmir'e 2 yeni proje!

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Manisa ve İzmir'de yeni proje inşa edeceklerinin bilgisini verdi. Toplam yatırım bedelini 60 milyon TL olarak belirten Aslan "Hedef kitlemizi, orta ve alt gelir grubu oluşturuyor" dedi.

Ege-Koop Kuşcenneti Evleri'nde yaşam başlıyor!

Ege-Koop imzası ile Aliağa'da hayata geçirilen Kuşcenneti Evleri'nde yaşam başlıyor. Projede sınırlı sayıda villa kaldı.

Urla'ya Bademli Konutları geliyor!

EGE-Koop, İzmir Urla'da Bademli Konutları'nı yapacak.İstanbul-İzmir otoyolu üzerinde yükselecek proje 2-3 yılda tamamlanacak.

Ege-Koop Turgutlu Prestij Evleri -1 projesi Manisa'da heyecan yarattı!

İzmir'in 12 ilçesinde 13 ayrı projeyle faaliyet gösteren Ege-Koop Turgutlu Prestij Evleri -1 projesini anlattı. Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, ''Proje Manisa'da heyecan yarattı'' şeklinde konuştu.

Uzundere dönüşüm projesi İzmir için dönüm noktası!

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Güzelbahçe Dört Mevsim Konakları Projesi Başkanı Emekli Albay Soner Aydın ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Aslan ziyarette Uzundere dönüşüm projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu...

Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin metrekaresi 8 bin TL!

Başkan Hüseyin Aslan, Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin maketi bile yapılmadan yatırımcılarına yüzde 15-20 kar ettirdiğini dile getirdi

Ege Koop'tan yatırım için 3 altın anahtar önerisi!

Ege-Koop Genel Başkanı Aslan, İzmir Körfezi Evleri 1.Etap’ta son 35 dairenin, yılsonu yerleşime açılacak Gedizkent-2’de son 20 dairenin ve Bakırçay Üniversitesi’ne 5 dakika mesafedeki Seyrek Keyifli Yaşam Evleri’nde son 7 dairenin sahiplerini çok avantajlı fiyatlarla beklediğini söyledi.

İzmir Körfezi Evleri'nde metrekaresi 2 bin 500 TL'ye!

Ege-Koop'un 32'nci yılı ve 13'üncü onur projesi olarak açıklanan Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri Projesi için tanıtım kokteyli düzenlendi. Tanıtım kokteyline Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak da katıldı.

Ege-Koop, İzmir Körfezi Evleri projesini tanıttı!

32 yıldır pek çok başarılı projeye imzasını atmış olan Ege-Koop'un 13. Onur Projesi olan İzmir Körfezi Evleri, düzenlenen kokteyl ile tanıtıldı.

Ege-Koop izmir daireleri

Ege-Koop izmir daireleri Ege-Koop izmir daireleri

30 yılda 100 bin kişiyi mülk sahibi yapan Türk kooperatifçilik sektörünün güçlü ve güvenilir kuruluşu Ege-Koop, İzmir'i adeta bir gelin gibi süslemeye, İzmir'e modern kent parçalan kazandırmaya devam ediyor. 'Bugünün Yatırım, Yarının Kazancı' sloganıyla hayata geçirdiği Menemen Kubilay Anıtı ve belediyenin 'prestij projesi' olan Tepe Sosyal Tesisleri'ne komşu Gedizkent2 Projesine üye olanlar 5 bin lira peşinatla evsahibi olma hayalini gerçekleştiriyor. Tamamlanan örnek . 1, dairenin üyeler tarafından büyük beğeni kazandığını belirten Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan," Gedizkent 2, her bütçeye, her keseye uygun bir proje. Bu projemizle herkes ev sahibi olacak. Konut sahibi olmak isteyenler örnek dairemizi mutlaka görmeli" dedi. 


Kiracı kalmayın 

190 dairelik Gedizkent 2 projesinin ilk etabının yıl sonunda teslim edileceğinin müjdesini veren Hüseyin Aslan, proje için Vakıfbank'ın, Ege-Koop...