Elazığ Misland imar planı

Elazığ Misland imar planı

Mis Holding Yönetim Kurulu başkanı Nihat Demirbağ, Vartaş’ın MİSLAND’ı almaktan vazgeçmesi üzerine kolları sıvadıklarını belirterek, kaldıkları yerden yola devam edeceklerini söyledi.

Elazığ depreminde hasar gören Cenk Apartmanı'nın arsa alanı düşürüldü!

Elazığ’da 24 Ocak’ta yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremde Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde ağır hasar gören ve ardından yıkılan binanın arsa alanı imarı Yeşilyurt Belediyesi tarafından 518 metrekareden 208’e düşürüldü.

Elazığ'da yeni imar planı askıya çıkarıldı!

Çalışmalarına devam eden Elazığ Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısında onaylanan İmar Planı değişikliği askıya çıkarıldı.

Şeref Malkoç: Elazığ yeniden imar edilecek!

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Elazığ deprem bölgesine giderek incelemeler yaptı. Malkoç, incelemelerin ardından beraberindeki heyetle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'ı ziyaret etti.

Salih Yıldız: Çanakkale’nin imar planı sıkıntılıdır!

Elazığ ve Malatya’daki depremden sonra Müteahhitler Birliği ve İnşaat Mühendisleri Odası açıklama yaptı. Açıklamada Müteahhitler Birliği Genel Sekreteri Yıldız, Çanakkale’nin imar planının sıkıntılı olduğunu söyledi...

Meclis’in gündemi deprem ve imar!

TBMM, Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem sonrasında bugün başlayacağı mesai haftasında, imar planlarında kat serbest düzenlemesini de kaldıran imar değişikliklerini görüşecek...

Abdullah Gül'den 'imar' göndermeli deprem açıklaması!

Elazığ depreminin ardından hayatını kaybedenler ve yaralananlar için bir mesaj yayınlayan 11. Cumhurbaşkanı Gül, ‘çevre ve imar’ konularında göndermede bulundu.

Elazığ Revizyon İmar Planı masaya yatırıldı!

Elazığ Belediyesi tarafından hayata geçirilen Revizyon İmar Planında yapılması planlanan değişiklik masaya yatırıldı.

Elazığ Merkez Cami'nin minaresi imar aykırı mı?

Elazığ merkeze bağlı Kuyulu Köyü’nde Devlet Hava Meydanları sınırları içerisinde olan Merkez Cami'nin minaresinin imara aykırı olduğu ortaya çıktı...

Elazığ'da imar planı çalışmaları başladı!

Uygulama alanlarında yaşanan sıkıntıların giderilmesi için geniş katılımlı toplantılar düzenlediklerini söyleyen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; "Yapacağımız çalışmalarla inşallah İmar Planını daha uygulanabilir hale getireceğiz" dedi.

Haluk Arslan: Elazığ'ın imar sorunu çözülecek!

Elazığ’ın sorunları ve çözüm yolları ile ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, ''31 Mart Elazığ için mevcut gidişatın son bulacağı bir milat olacak'' diye konuştu.

3 ilde imar değişikliğine onay!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın hazırladığı İzmir ve Elazığ'da bulunan bazı taşınmazların imar planı değişiklikleri Cumhurbaşkanı Kararı ile onaylandı.

Elazığ'da 3 imar planı değişikliği onaylandı!

Elazığ İli Merkez İlçesi Kesrik Mahallesi'nde 1/100.00 ölçekli Çevre Düzeni Plan Değişikliği, 1/5.00 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1.000 ölçekli Uygulama İmar Planını onaylandı.

Elazığ Sürsürü Mahallesi imar planı değişikliği onaylandı!

Elazığ ili, Merkez ilçesi, Sürsürü Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanda Gelişme Konut Alanı İmar Planı Değişikliği onaylandı..

Elazığ Misland imar planı Haberi

Elazığ Misland imar planı

27 yıldır Mis Tüketim Kooperatifi, Mis Holding A.Ş. ve Misaş A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanlığını yapan ve tüm genel kurul ve yönetim kurulu kararlarını da 27 yıldır oybirliği ile aldıklarını belirten Nihat DEMİRBAĞ 3 yıllığına yeniden oybirliği ile yönetim kurulu başkanlığına seçilerek yola devam kararı aldıklarını açıkladı.


Demirbağ; "Vartaş A.Ş.'nin Misland'ı almaktan vazgeçmesi sebebiyle 3 yıllığına yeniden güven tazeleyerek kolları sıvadık. Hayırlısı ile inşaAllah otuzuncu yılımızı tamamlarken emaneti de sahiplerine teslim ederek ayrılırız." dedi.


ELAZIĞ İMAR REVİZYONU İÇİN YANILMAZ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM


 Demirbağ, Yanılmaz'ın kendisine "Benim için Elazığ'daki her vatandaşa yardımcı olmak bir şereftir bir görevdir. Bu sebeple buradaki 914 ortağa da yardımcı olmak, elimizden geleni kanunlar çerçevesinde yapmak bizim görevimizdir. Misland'ın imarını ilimize ve sizlere faydalı olacak şekilde düzenledik. Hayırlı olsun.” dediğini aktardı....