Elexia Tuzla teslim

Elexia Tuzla teslim

Yeşil GYO'nun Innovia Arifiye ve Elexia Tuzla projeleri 2021 yılının sonuna kadar tamamlanacak.

Tuzla Elexia'daki 57 konutun değeri belli oldu!

Yeşil GYO, Tuzla Elexia'daki 57 konutun değerleme raporunu yayınladı. Peki Tuzla Elexia'daki 57 adet bağımsız bölümün değeri ne kadar oldu?

Innovia Arifiye ve Elexia Tuzla yıl sonuna kadar tamamlanacak!

Yeşil GYO'nun Innovia Arifiye ve Elexia Tuzla projeleri 2021 yılının sonuna kadar tamamlanacak.

Yeşil GYO'nun yarım kalan projeleri için sözleşme imzalandı!

Yeşil GYO'nun kredi borclarının tasfiyesi, protokol kapsamında belirlenen hususların yerine getirilmesi kaydıyla olusturulucak olan ilave finansman ile İnnovia 4, İnnovia Arifiye ve Elexia Tuzla projelerinin tamamlanması için mutabakat saglandı. 

Realist Tuzla'da 325 bin liraya 2+1! Hemen teslim!

Gelecek Yapı imzası ile Tuzla'da hayata geçirilen Realist Tuzla projesinde 2+1 daireler 325 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede daireler hemen teslim ediliyor...

Realist Tuzla'da hemen teslim daireler 215 bin TL'ye!

Realist Tuzla'da hemen teslim daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede kalan son daireler alıcılarını bekliyor...

Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans ne zaman teslim?

Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.  17 dönüm alan üzerinde yükselen projede satışlar başladı.

Tuzla İş GYO Projesi ne zaman teslim?

İş GYO Tuzla projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire alternatifleri sunuluyor. Tuzla İş GYO Projesi ne zaman teslim?

İş GYO Tuzla projesi 2021'de teslim!

İş GYO Tuzla projesi Mart 2021 yılında teslim ediliyor. İş GYO Tuzla projesinde 1+1'den 5+1'e kadar konut tipleri bulunuyor...

Tuzla İş GYO projesi teslim tarihi!

Tuzla İş GYO projesi teslim tarihi Mart 2021 yılı olarak belirtiliyor. İş GYO Tuzla projesinde 1+1'den 5+1'e kadar konut tipleri yer alıyor...

Elexia Tuzla güncel fiyatları 2017!

Elexia Tuzla güncel fiyat listesi 380 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Yeşil GYO'nun Elexia Tuzla projesinde 100 ay sıfır faizle taksit fırsatı sunuluyor...

Lokum Evler Tuzla ne zaman teslim?

Toplam 722 daireden oluşan Tuzla Lokum Evler Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 dakika mesafede inşa ediliyor. Peki Lokum Evler Tuzla ne zaman teslim?

Gold Life Tuzla teslim tarihi!

Yedibey Gayrimenkul imzası taşıyan Gold Life Tuzla projesi 150 daireden meydana geliyor. Proje 6 katlı 6 blok şeklinde yükseliyor...

Elexia Tuzla'nın revize değerleme raporu yayınlandı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamada Yeşil GYO Elexia Tuzla'nın revize değerleme raporu yayınlandı.

Elexia Tuzla teslim Haberi

Elexia Tuzla teslim

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Yeşil GYO'nun faaliyetleri hakkında açıklama yaptı.

Yeşil GYO tarafından hayata geçirilen Innovia Arifiye Projesi ve Elexia Tuzla projelerinde ince işlerin imalatları devam ederken, projelerin 2021 yılının sonuna kadar tamamlanmasının planlandığı açıklandı. 

Innovia Arifiye projesi 2 adet parsel üzerinde, 50 bin 165 metrekare büyüklüğe sahip alanda hayata geçiriliyor. Projede 154 adet konut ve 2184 kişi kapasiteli yurt bulunuyor. Karma proje şeklinde inşa edilen Innovia Arifiye'de 58 adet ticari ünite de yer alıyor. 

59 bin 190 metrekarelik inşaat alanında yükselen proje Sakarya Arifiye'de,  D-100 Karayoluna 1,5 kilometre, TEM Otoyolu bağlantısına ise 2,5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar yer alıyor. Innovia Arifiye'de yer alan 1+1'lerin fiyatları 232 bin 10 TL'den başlıyor.