Emlak İstasyonu ofisleri

Emlak İstasyonu ofisleri

Emlak sektörünün öncü ismi olan Emlak İstasyonu ofis açılışlarına hız kesmeden devam ediyor.

Emlak İstasyonu Aydın, Didim ve Muğla, Ortaca ofislerini açıyor!

Türkiye`de yeni franchise ofis açılışlarıyla adından söz ettiren Emlak İstasyonu, Aydın, Didim ve Muğla, Ortaca ofislerini açıyor.

Emlak İstasyonu 19. ofisini Ödemiş'te açıyor!

Brokerlığını Recep Yılmaz'ın yapacağı Emlak İstasyonu İzmir, Ödemiş ofisi açılıyor.Recep Yılmaz, “Emlak İstasyonu’nun global anlamdaki başarısını İzmir, Ödemiş'e taşımak istiyoruz. " dedi.

Emlak İstasyonu, gayrimenkul danışmanları arıyor!

Emlak İstasyonu kendi işini yapmak için gerekli girişimci ruha sahip, özgüveni yüksek, insanlarla iletişimi güçlü, vizyon sahibi ve hedefleri olan gayrimenkul danışmanı arıyor.

Emlak İstasyonu bu yıl 15 franchise ofis açacak!

Sektör içerisinde artan rekabetin markaları farklılaşma noktasına ittiğini belirten Emlak İstasyonu Koordinatörü Erkan Bayrak, Türkiye pazarında kalıcı olmak için sürdürülebilir ve doğru yatırımların önem kazandığı bir dönemde olduklarını dile getirdi.

Emlak İstasyonu Türkiye genelinde franchise ofislerle buluşuyor!

Türkiye genelinde yeni franchise ofisleri ile buluşacak olan Emlak İstasyonu, bu süreçte marka değerini arttıracak projeler de yürütecek.

Emlak İstasyonu Ufuk Gayrimenkul açıldı!

Emlak sektöründeki ofis açılışları ile sürdürmeye devam eden Emlak İstasyonu ailesine yeni bir katılım daha gerçekleşti. Brokerlığını Nuran Şener’in yapacağı Emlak İstasyonu Ufuk Gayrimenkul, İkizçay Mah. Plaj Cd. No:19/1 Akçay’da açıldı.

Emlak İstasyonu'nun Kartepe ofisi açıldı!

Brokerlığını Süleyman Yıldırım, Serkan Yıldırım, Berrin Yıldırım’ın yaptığı Emlak İstasyonu Nest Emlak, Başaran Mh İzmit Cad. No: 139 da hizmete açıldı.

Emlak İstasyonu 3 yeni ofis açıyor!

Emlak franchise sistemiyle girişimci adaylarına, emlak sektöründe kendi işinin sahibi olma fırsatı sunan Emlak İstasyonu, İstanbul / Bahçeşehir, İstanbul / Başakşehir, Kocaeli / Kartepe bölgelerinde üç yeni ofis birden açıyor.

Emlak İstasyonu Edremit - Akçay ofisini açıyor!

Emlak sektöründeki ofis açılışları ile sürdürmeye devam eden Emlak İstasyonu ailesine yeni bir katılım daha gerçekleşti.

Emlak İstasyonu Kayseri’de 2. ofisini açıyor!

Yöneticiliğini Caner BATIHAN 'ın yapacağı Emlak İstasyonu Batıhan Gayrimenkul Kayseri'de hizmete girecek. Emlak İstasyonu Ceo’su Birol Polat "Emlakçılığın kuralları yeniden yazmaya geliyoruz." açıklamasında bulundu.

Emlak İstasyonu 2015 yılında yüzde 30 büyüme hedefliyor!

Türkiye Geneli 15 franchise ofisi bulunan Emlak İstasyonu, hedef büyüttü. 2015 yılını yüzde 30 büyüme ile tamamlamak istediğini belirten Birol Polat, 2015’in sonuna kadar ofis sayılarını 100’e çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Emlak İstasyonu Karasu'da açılıyor!

Yöneticiliğini Adem Demirtürk'ün yapacağı Emlak İstasyonu Demirtürk Emlak Karasu'da açılıyor. Emlak franchise zincirini genişletmek için emin adımlarla yoluna devam eden Emlak İstasyonu hızlı büyümesini sürdürüyor.

İran'daki emlak ofisleri 26 Ekim'de kapanıyor!

İran'da, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında 26 Ekim- 20 Kasım tarihlerinde emlak ofisleri ve diğer zorunlu olmayan tüm iş yerleri kapanacak.

Emlak satış ofisleri yerli alıcıyla buluştu!

Efe Yapı İcra Kurulu Üyesi Paris Efe, bankaların sağladığı konut kredisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Piyasalardaki durgunluğa rağmen ciddi ilgi gördü ve satış ofisleri uzun zaman sonra yerli alıcıyla buluştuğunu açıkladı.

Kosova'da emlak ofisleri çalışmaya başladı!

Kosova'da inşaat, emlak, araç alım satımı, bazı perakende mağazalar, kişisel eşya ve mobilya tamircileri ile danışmanlık ofisleri yeniden çalışmaya başlıyor.

Kosova'da emlak ofisleri yeniden çalışmaya başlayacak!

Kosova'da inşaat, emlak, araç alım satımı, bazı perakende mağazalar, kişisel eşya ve mobilya tamircileri ile danışmanlık ofisleri yeniden çalışmaya başlayacak.

Altın Emlak dijital dönüşümle geleceğe hazır hale gelecek!

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, ofisleri, danışmanları ve genel müdürlüğü dijital dönüşüm ile geleceğe hazır hale getireceklerini belirtiyor...

İnşaat firmaları ve emlak ofisleri arayış içerisinde!

Gayrimenkul PR şirketi, İzmir'deki konut stoku ve gayrimenkul sektörü hakkında açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada, "İzmir’de konut stoku artmaya başladı. İlanlarda da yığılma yaşandı ve tüketiciler ilanlarda boğuluyorlar. İnşaat firmaları ve emlak ofisleri, brandayı asıp, ilanı girip, sosyal

İstanbul'da emlak dolandırıcılığı operasyonu!

Sahte emlak ofisleri üzerinden, gayrimenkul satın almak isteyen vatandaşları dolandırarak yaklaşık 150 milyon TL haksız kazanç elde ettiği belirlenen suç örgütüne yönelik operasyonda, toplam 30 şüpheli gözaltına alındı

Küçük emlakçıların yerini emlak ofisleri aldı!

Geleceğin mesleklerinden biri olarak gösterilen gayrimenkul danışmanlığı, profesyonel adımlarla kendini kanıtlıyor. İki kişiyle çalışan küçük emlakçıların yerini sayıları yüzleri geçen çalışanların olduğu emlak ofisleri alıyor.

Ege Perla'daki konut ve ofisleri Platin Emlak Danışmanlık satacak!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ege Perla'da yer alan şirket mülkiyetindeki konut ve ofislerin satışı için Platin Emlak Danışmanlık A.Ş. (Keller Williams)'den hizmet alacak.

Emlak ofisleri dijital platformları kullanıyor!

Hürriyet Emlak Satış Direktörü ve Projeland Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Bozay, sektöre ilişkin açıklamalarda bulundu. Bozay, gayrimenkul sektöründe dijital plaftormun öneminden bahsetti.

Kuzey Yakası Ofisleri'nde peşinde yüzde 30 indirim!

Kuzey Yakası Ofisleri'nde peşinde yüzde 30 indirim yapılıyor. Emlak Konut GYO imzasını taşıyan proje İstanbul’un Başakşehir bölgesinde hayata geçiriliyor. 

Emlak Konut Kuzey Yakası ofisleri fiyat ve ödeme planı!

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Kuzey Yakası'nda toplam 373 adet ofise yer veriliyor. Projedeki ofis fiyatları 460 bin TL'den başlıyor..

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu bölge müdürlüğü açıldı!

Emlak İstasyonu, İstanbul Anadolu bölge müdürlüğünü açıldı. Emlak İstasyonu avantajlı franchising koşulları ile yatırım fırsatı sunuyor.

Emlak İstasyonu ofisleri

Emlak İstasyonu ofisleri Emlak İstasyonu ofisleri


Türkiye`de yeni franchise ofis açılışlarıyla adından söz ettiren emlak sektörünün öncü ismi olan Emlak İstasyonu franchise ofis açılışlarına hız verdi. Emlak danışmanlığı sektöründeki büyümesini franchise ofisleri ile sürdürmeye devam eden Emlak İstasyonu ailesine yeni bir katılım daha gerçekleşti.


Brokerlığını Cansel Bağcı'nın yaptığı Emlak İstasyonu franchise ofisi Örnekköy Mah. Yeni Girne Cad. 7468 Sk. No:2 D.2' de...