emre erşahin tapucom

emre erşahin tapucom

500 bin TL'ye kadar olan konut kredi faizi oranlarının kamu bankalarında aylık yüzde 0.99’a düşmesiyle beraber öğrenciler için kiralama yerine satın almanın ciddi bir alternatif haline geldi.

Öğrenci evinde kiralayan değil satın alan kazanıyor!

Tapu. com kurucu ortağı Emre Erşahin, "Bir öğrenci 4 yıllık lisans eğitimi boyunca kiraya bir ev satın alacak tutarda para harcıyor. Yeni faiz oranlarında bu kira tutarlarına yakın taksitlerle konut satın almak mümkün" diyor...

Gayrimenkul sektöründe koz alıcının elinde!

2015 yılında faaliyete geçen Tapu com, bugüne kadar 72 ilde 1300 işlem gerçekleştirdi. Tapu com fikriyle kendi girişimini hayata geçiren Emre Erşahin, tapuyla satılan gayrimenkullerde yüzde 40'lara varan fiyat avantajları söz konusu olduğunu söyledi.

İzinli kenevir üretimi tarla satışlarını artırdı!

Tapucom kurucu ortağı Emre Erşahin yaptığı açıklamada “İzinli kenevir yetiştiriciliğinin tarla satışlarını hareketlendirdiğini gözlemliyoruz. Kenevir üretiminden elde edilen gelirle tarla yatırımının oldukça kısa sürelerde geri alınabildiğini söyleyebiliriz” dedi.

Konut fiyatlarını alıcı değil, satıcı belirliyor!

Gayrimenkul sektöründe gelinen son noktayı değerlendiren Tapu com CEO’su Emre Erşahin, “Fiyatlar bugüne kadar sıcak paranın etkisiyle şişti. Şu an müteahhitler ve satıcılar fiyat kırmamak için direnç gösteriyor. Direnç olduğu için dibi görmesi biraz zaman alacak” diye konuştu.

Emre Erşahin: Gayrimenkulleri hızla nakde çeviriyoruz!

Tapu. com Kurucusu & CEO’su Emre Erşahin, “Bugüne kadar toplam 100 milyon TL’lik atıl beton ve toprağı nakde çevirdik. Kurulduğumuz günden bu yana yaklaşık bin adet tapu devri yaptık” dedi…

İmar barışı yapıların yüzde 40’ını krediye uygun hale getirecek!

İmar barışı kanunu ile yaklaşık 13 milyon gayrimenkulün imar affından yararlanması bekleniyor.  Tapu kurucusu ve CEO'su Emre Erşahin, bu yapıların da yüzde 40'ının krediye uygun hale geleceğini söyledi.

tapu.com yıllık değerlendirme basın toplantısı 30 Eylül'de!

Türkiye’nin ilk ve tek gayrimenkul açık artırma pazaryeri tapu.com, birinci yaşını tamamladı. tapu.com’un Kurucu & CEOsu Emre Erşahin’in ev sahipliğinde düzenlenecek toplantı 30 Eylül 2016 Cuma günü saat 10.00’da gerçekleşecek.

Açık artırmayla ev alma dönemi başlıyor!

Tapu.com, açık artırma ile gayrimenkul satışı hizmetini bireysel tüketiciye açıyor. Tapu.com'un Kurucusu Emre Erşahin, değerleme raporu ile gayrimenkullerin satışını yaptıklarını belirtti.

Emre Maraşlı kimdir?

Erguvan İnşaat Genel Müdürü olan Emre Maraşlı kimdir? Emre Maraşlı, ne zamandan beri inşaat sektöründe çalışıyor? Emre Maraşlı, ne zaman Erguvan İnşaat'ın genel müdürü oldu?

Emre Çamlıbel: Su yalıtımı yapılmamasının memlekete faturası ağır oldu!

Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) tarafından düzenlenen ‘Kentsel Dönüşüm ve Su Yalıtımı’ Zirvesi’nde ‘Yapılarda Çağdaş Yaklaşımlar ve Su Yalıtımı’ konulu panele konuşmacı olarak katıldı...

Emre Köyü'ndeki 500 yıllık hamam ve çeşmenin restorasyonu sürüyor!

Manisa Kula Belediye Başkanı Selim Aşkın Kula'ya bağlı Emre Köyü'nde 500 Yıllık tarihe bir geçmişe sahip olan Hamam ve Çeşme Restorasyonu kazı çalışmalarını yerinde inceledi..

Emre Arolat: Türkiye kentsel dönüşümü yeni öğreniyor!

Ünlü mimar Emre Arolat Büyükçekmece'deki Sancaklar Camii'den Çamlıca Camii Projesi'ne, mimarlıktan kentsel dönüşüme kadar bir çok konuda verdiği röportajda Türkiye'nin kentsel dönüşümü yeni öğrendiğini ifade etti...

Emre Arolat kimdir?

Gonca Paşolar ile birlikte 2004 yılında EAA- Emre Arolat Architects’i kuran mimar Emre Arolat kimdir? Emre Arolat, EAA- Emre Arolat Architects ile hangi projelere imza attı?

emre erşahin tapucom

emre erşahin tapucom emre erşahin tapucom

Üniversite sınav sonuçlarının açıklanması kiralık konut piyasasını da canlandırdı. ‘Ekspertiz raporlu’ gayrimenkulleri alıcılarla buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapucom, canlanan kiralık öğrenci evi piyasasını yorumladı. Tapucom verilerine* göre, öğrenciler en çok 1.000 - 1.500 liralık konutları kiralama eğiliminde. 500 bin liraya kadar olan konut kredi faizi oranlarının kamu bankalarında aylık yüzde 0.99’a düşmesiyle birlikte öğrenciler için kiralama yerine satın almanın ciddi bir alternatif haline geldiğini belirten Tapu.com kurucu ortağı Emre Erşahin, “Bir öğrenci 4 yıllık lisans eğitimi boyunca kiraya bir ev satın alacak tutarda para harcıyor. Yeni faiz oranlarında bu kira tutarlarına yakın taksitlerle konut satın almak mümkün” dedi.

Tapucom verilerine göre öğrenciler ortalama 1.000 - 1.500 TL’lik konutları kiralıyor. Öğrencilerin lisans eğitimi için...