Ergin Evler nerede

Ergin Evler nerede

Balat lokasyonuna adım atan ilk Lüks konut projesi olan Ergin Evler, Bursa'nın tarihi ve kültürel komşuluk mirasının yaşatılmasını hedefliyor. Ergin Evler'in yeni etabında, 190 metrekareden 800 metrekareye kadar 62 daire ve 12 villa yer alıyor.

KİPTAŞ Çınar Evler nerede?

KİPTAŞ Çınar Evler nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor...

Seba Taşevler Yalıkavak nerede?

Seba Taşevler Yalıkavak nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Seba Taşevler Yalıkavak projesi satışa çıktı...

Nidapark Küçükyalı Multi Evler lokasyon!

Nidapark Küçükyalı Multi Evler lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. Peki Nidapark Küçükyalı Multi Evler nerede? İşte Nidapark Küçükyalı Multi Evler lokasyon...

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler nerede?

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler projesiyle ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Peki Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler nerede?

İstanbul'da ilçe ilçe yatırımlık daire fiyatları!

Konut kredisi faizlerinin düşmesiyle birlikte yatırım yapmak isteyen vatandaşlar araştırmalara başladı. Peki İstanbul'da en ucuz evler nerede? İşte ilçe ilçe yatırımlık daire fiyatları...

Ünlüler nerede oturuyor?

Türkiye'nin ünlü isimleri nerede yaşıyor? İşte ünlü isimlerin oturduğu o evler...

Büyükçekmece Batı Mahal nerede?

Büyükçekmece Batı Mahal projesinde evler göl manzarasına hakim konumda bulunuyor. Peki Büyükçekmece Batı Mahal nerede?

Bizim Evler 7 nerede? İşte lokasyon!

Konut teslimleri hemen yapılan Bizim Evler 7 projesinde daire fiyatları 505 bin TL'den başlıyor. Proje Kanal İstanbul'a komşu konumda bulunuyor...

Başkent Yonca nerede?

Toplam 534 adet daire ve 40 dükkandan meydana gelen Başkent Yonca Evler ön talep topluyor. Peki Başkent Yonca nerede?

Bizim Evler Ardıçlı nerede?

İhlas Holding ve Gülle Tekstil işbirliğiyle hayata geçirilen Bizim Evler Ardıçlı projesi 275 konut ve 18 ticari üniteden oluşuyor. Peki Bizim Evler Ardıçlı nerede?

Tria Kartal nerede?

7 bin 300 metrekare alan üzerinde yükselen Tria Kartal projesi Ekşioğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede evler adalar manzarasına hakim. Peki Tria Kartal nerede?

Tosya 2. Etap TOKİ kurası nerede?

TOKİ'nin Kastamonu Tosya Beşevler bölgesinde projelendirdiği 262 konutluk Tosya 2. Etap projesinde kura çekimi yaklaştı. Peki, Tosya 2. Etap TOKİ kurası nerede?

İhlas Yapı Bizim Evler Güzelce nerede?

Bizim Evler Güzelce Konutları 92 bin 393 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Peki İhlas Yapı Bizim Evler Güzelce nerede?

Ergin Evler nerede Haberi

Ergin Evler nerede

Satışı devam eden Ergin Evler'in yeni etabında, 190 metrekareden 800 metrekareye kadar 62 daire ve 12 villa yer alıyor. Komşuluk ünitesi tabir edilen ortalama 30'ar ailelik parçaların, master plana göre bir araya gelmesi, projenin ayrıcalıkları arasında. Büyükşehir Belediyesi sınırlarındaki evlerden şehir merkezine ulaşım 15 dakika. Güzelyalı Feribot İskelesi'ne 10 dakika uzaklıkta ve çevre yolu bağlantısının yanı başında olan Ergin Evler, etrafı ağaçlarla ve doğal sınırlar ile çevrilmiş zengin bir panoramaya sahip. Projede dikey yapılaşma yerine yatay yapılaşmayı tercih ediyor. 


Mimar Osman Ergin, "Konut projemizde en önemli şey peyzaj. Bursalı olup da tarihi 2 katlı cumbalı evleri, bu evlerden oluşan mahalleleri ve buralardaki komşuluk ilişkilerini hatırlamayan yoktur. Biz konutlarımızda Bursa'nın bu tarihi yapısını koruyarak, günümüze uyarladık" dedi. 


Sabah...