11 / 08 / 2022

Erka Grup istanbul projeleri

Erka Grup istanbul projeleri

Kentsel dönüşüm projeleri geliştiren Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz, yatırımlardan ve projelerden bahsetti. İstanbul ve İzmir'de dönüşüme odaklanacak.

İstanbul Grup Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Grup Mühendislik Mimarlık Hizmetleri Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de Erdem Akyürek tarafından kuruldu.

Besa Grup İstanbul projelerine odaklandı!

Gayrimenkulden enerjiye, bilişimden turizme farklı sektörlerde faaliyet göstermeye devam eden başkent Ankara’nın önemli şirketleri arasında yer alan Besa Grup, yeni projelere odaklandı.

Ayyıldız Grup İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Ayyıldız Grup İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi Şile’de 50 bin TL yatırımla Muhammet Sacit Ayyıldız tarafından açıldı. 

Hr Grup Yönetim Danışmanlığı Emlak Gıda Turizm Bilişim Oto Kir. İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. İstanbul şubesi açıldı!

Hr Grup Yönetim Danışmanlığı Emlak Gıda Turizm Bilişim Oto Kir. İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. İstanbul şubesi Şişli’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile İsa Köşker tarafından açıldı.

AB Grup İnşaat'tan İstanbul'a 2 yeni proje!

AB Grup İnşaat yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Konut sektöründe boy gösteren AB Grup İnşaat, İstanbul'da 2 yeni proje hayata geçirecek...

Asef Grup İstanbul Gayrimenkul Danışmanlığı Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asef Grup İstanbul Gayrimenkul Danışmanlığı Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Halil İbrahim Öğdüm ve Mırhadı Hosseınıkhatıbı ortaklığında kuruldu.

Kanal İstanbul çevresine kurulacak Yenişehir'in yollarını Rönesans Grup yapacak!

Kuzey Marmara Otoyolu’nun “Nakkaş-Başakşehir kesimi” ihalesini, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı yapan Rönesans Grup aldı. 

Varan Grup Turizm Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Varan Grup Turizm Anonim Şirketi İstanbul Şubesi Bayrampaşa'da 10 milyon TL sermaye bedeli ile Metin Alper Yücel tarafından açıldı.

Erka Melik Kuyumculuk İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limted Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Erka Melik Kuyumculuk İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limted Şirketi İstanbul Şubesi bugün Arnavutköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile SeleHatdin Kaya tarafından açıldı.

CYM Grup Tekstil Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

CYM Grup Tekstil Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi Avcılar'da 1 milyon Tl sermaye bedeli ile Sadettin Çiçek tarafından açıldı. 

İstanbul Grup GMD Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

İstanbul Grup GMD Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Al Kadri tarafından kuruldu.

Kaçmaz Restorasyon Mimarlık Grup Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Kaçmaz Restorasyon Mimarlık Grup Limited Şirketi İstanbul Şubesi Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Eryap Grup Yalıtım Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Eryap Grup Yalıtım Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi bugün 96 milyon TL sermaye bedeli ile  Silivri'de açıldı. 

Erka Grup istanbul projeleri Haberi

Erka Grup istanbul projeleri

30 yılı aşkın süredir Kağıthane bölgesinde projeler geliştiren Erka Grup, önümüzdeki dönemde İstanbul ve İzmir'de dönüşüme odaklanacak. Şirket, yıl sonunda Konya'da güneş enerjisi yatırımı da yapacak. 


Erka Grup, 30 yılı askın süredir Kağıthane bölgesinde proje geliştiriyor. Bu yıl 54 milyon TL ciro hedefleyen Erka Grup, inşaat, inşaat makineleri ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Konya'da güneş enerjisi yatırımı planlayan grup, İstanbul'un Kağıthane, Kadıköy, Üsküdar ilçeleri ile İzmir Konak'ta dönüşüm çalışmalarına odaklandı. Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz ile yatırımlar ve kentsel dönüşümler hakkında bilgi verdi.


Grup olarak önümüzdeki dönemde neler yapmayı planlıyorsunuz? 

Türkiye'de ürettiğimiz konutları Moskova'daki ofisimizde oluşturduğumuz üç kişilik profesyonel satış ekibimizle Rusya'da pazarlamaya başlıyoruz. Konya Kulu da yıl sonunda 5 milyon dolarlık yatırımla 3 megavatlık güneş enerjisi yatırımı yapacağız. Sektörü...