ersa Wall modelleri

ersa Wall modelleri

ERSA Mobilya yılın en iyi iç mimari tasarımlarının seçildiği yarışmada, “Wall” adını verdiği Aykut Erol imzalı metal dolap serisiyle, “Eğitim” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Wall Street kripto para dünyasına ayak uydurabilecek mi?

Kripto para borsasına yönelik ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Dünya dijital para birimine ayak uydurmaya çalışırken Wall Street'in tutumu merak konusu oldu. 

The Wall Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

The Wall Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fahri Büyükakyol ve Harun Çelik ortaklığında kuruldu.

Ersa Global İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ersa Global İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Erkan Sarpkaya tarafından kuruldu.

Kentsel dönüşüme yeni finansman modelleri gerekiyor!

GİSP tarafından düzenlenen ‘Kentsel Dönüşümde Yeni Finansman Modelleri’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında, İstanbul’da beklenen deprem dolayısıyla gündemden düşmeyen Kentsel Dönüşüm konusu, yeni finansman modelleri yönüyle tartışıldı, somut çözüm önerileri sunuldu.

Ersa Yapı konkordato talep etti!

Mali anlamda dar boğaza düşen Ersa Yapı konkordato talep etti. Mahkeme şirket hakkında 5 Kasım 2018 tarihinden başlamak üzere 3 ay süre ile geçici mühlet kararı verdi...

Ersa Mühendislik konkordato istedi!

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binası, Fatih Terim Başakşehir Stadyumu'nun projesini ve ihale dosyasını hazırlayan Ersa Mühendislik de konkordato talep etti.

Wolf of Wall Street filmindeki ev 4 yıldır satılamıyor!

Leonardo DiCaprio'nun oynadığı Wolf of Wall Street filminin en ses getiren sahnelerinin çekimi yapıldığı ev 4 yıldır satılmaya çalışıyor.

Sur Çelik Kapı'nın Sur Wall serisi katılımcılardan tam not aldı!

Sur Çelik Kapı, bu yıl 23-27 Mayıs tarihlerinde 40. kez gerçekleşen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da 6 yeni modellini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Yeni nesil Sur Wall sitemini de katılımcıların beğenisine sunan Sur Çelik Kapı, fuarın en dikkat çeken ismi oldu.

Nova Mühendislik'ten yeni duvar sistemi Moving Wall!

Müşterilerin isteğine göre şekillenebilen daireler ve ofisler tasarlamak hareketli oda duvarları ile artık çok kolay. Nova Mühendislik tarafından geliştirilen yeni Moving Wall duvar sisteminin projelerde uygulanmasına başlanıyor.

Ersa Mobilya, Ankara'da 90 bin metrekarelik fabrika kuracak!

Ersa Mobilya, Ankara'da 90 bin metrekarelik bir alanda sanayi 4.0 prensiplerine uygun dev bir fabrika yatırımı yapacak. Ersa Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ata, İtalyan dev bir marka ile de işbirliği için görüştüklerini belirtti.

Ersa Mobilya'nın yeni ürünleri İMOB fuarında tanıtıldı!

Ofis mobilyalarında uzmanlaşan Ersa, kendi tasarım ekibinin yanı sıra Türkiye’den ve dünyadan tasarımcılarla çalışarak değişen çalışma ortamları için ürettiği yeni mobilyalarını 13. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İMOB) tanıttı.

Beylikdüzü West Wall Marina Vilları'nda icradan satılık villa!

Büyükçekmece 1. İcra Dairesi, İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan West Wall Marina Vilları'nda yer alan villayı satışa çıkardı. 612 metrekare yüzölçümlü villanın toplam satış bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi.

Ersa Mobiya'nın en yeni ürünleri CNR IMOB Fuarı'nda görücüye çıktı!

Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanları, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA Mobilya, yeni ürünlerini, showroom konseptini ve logosunu CNR IMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nda görücüye çıkardı.

ersa Wall modelleri Haberi

ersa Wall modelleri

ERSA Mobilya, Amerikan İç Mimari dergisi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve yılın en iyi iç mimari tasarımlarının seçildiği yarışmada, “Wall” adını verdiği Aykut Erol imzalı metal dolap serisiyle, “Eğitim” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Yurtların ve kamu kurumlarının vazgeçilmez unsuru metal dolaplara yeni bir yorum getiren, ezber bozan renkli görüntüsü ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken seri, aynı yarışmada “Metalin Olağandışı Kullanımı” kategorisinde de finale kalarak, çifte başarıya imza attı.

Bu yıl 9. kez düzenlenen “Interior Design’s Best of Year” ödül töreni, New York’ta, ünlü Mimar Frank Gehry tarafından tasarlanan IAC Building’de gerçekleştirildi. Törende ERSA adına ödülü, Genel Müdür Yardımcı Yalçın Ata aldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ata, “Amerikan İç Mimari Dergisi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve dünya çapında takip...