Erzincan Oto Galericiler Sitesi açıldımı

Erzincan Oto Galericiler Sitesi açıldımı

Erzincan’da Oto Galericiler Sitesi hizmete başladı. Şehir merkezinde ikinci el otomobil alım satımı yapan esnaflar için Yeni Otobüs Terminali yanında kurulan 50 kadar galericiler sitesi ve araba pazarı Erzincan halkına hizmet vermeye başladı...

Emlakçılık yetki belgesi düzenlemesi sektöre yarayacak!

Antalya Oto Galericiler Sitesi Arsa ve Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Çağlar, 14 Ekim 2020 tarihinde çıkan taşınmaz ticareti revize yönetmeliğiyle birlikte yeni sorumlulukların ortaya çıktığını söyledi. 

Şanlıurfa Oto Galericiler Sitesi tamamlanıyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kent merkezinin gerek ulaşım gerekse iş kolu anlamında rahatlaması için oto galericiler sitesinin Taşınması konusunda çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Şanlıurfa Oto Galericiler Sitesi açılış için gün sayıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Oto Galericiler Sitesi'ni tamamlıyor.

Ünye Oto Galericiler Sitesi Projesi hazırlandı!

Ünye Belediyesi Şubat Ayı olağan meclis toplantısı meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda organize sanayi bölgesi ve oto galericiler sitesi projeleri konuşuldu.

Suluova Belediyesi'nden 5.8 milyon TL'ye satılık 20 dükkan!

Suluova Belediyesi, Magosa Mahallesi'ndeki Oto Galericiler Sitesinde bulunan 20 adet asma katlı dükkanı ihale ile satıyor..

Tokat Erbaa'da galericiler sitesinin inşaatı başladı!

Tokat Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, oto galerici esnafıyla bir araya geldi. Yıldırım, galericiler sitesinin inşaatının başladığını söyledi.

Van Büyükşehir'den 17,5 milyon TL'lik gayrimenkul satışı!

Van Büyükşehir Belediyesi, Oto Galericiler Sitesi’nin içinde bulunduğu gayrimenkulü 17.5 milyona kiracılarına sattı.

Çankırı'ya galericiler sitesi yapılması talebi!

MASFED Başkanı Aydın Erkoç ve Yönetim Kurulu üyeleri Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ı ziyaret etti. Mersin Oto Galericiler Derneği Başkanı Bekir Selvi, Çankırı'ya galericiler sitesi yapılması talebini Bakan’a iletti.

Mersin Oto Galericiler Sitesi'nin 2. etap inşaatı başlıyor!

Mersin Oto Galericiler Sitesi Başkanı Gürkan Göçer, Galericiler Sitesi'nin inşaatının bu yıl başlayacağını ve 200 işyeri bulunan siteye 70 ek ofis yapılacağını belirtti.

Şanlıurfa Yeni Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi'ne yeni yol!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yapımında sona yaklaşılan Yeni Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Şahinbey Oto Galericiler Sitesi 2017'de tamam!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Oto Galericiler Sitesi’nin inşaat çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

Şanlıurfa Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi’ne yeni yol!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yapımında sona yaklaşılan Oto Galericiler ve Mermerciler Sitesi’nde yol yapım çalışmaları başlattı.

Şahinbey Galericiler Sitesi Şubat 2017'de tamam!

Temelini Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in attığı Şahinbey Oto Galericiler Sitesi’nin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ekibiyle birlikte yapılan inşaat çalışmasını yerinde inceleyerek, bilgi aldı.

Erzincan Oto Galericiler Sitesi açıldımı Haberi

Erzincan Oto Galericiler Sitesi açıldımı


Erzincan’da Oto Galericiler Sitesi hizmete başladı. Şehir merkezinde ikinci el otomobil alım satımı yapan esnaflar için Yeni Otobüs Terminali yanında 2.400 metrekare alan üzerine kurulan 50 kadar galericiler sitesi ve araba pazarı Erzincan halkına hizmet vermeye başladı.


Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, "Bu bölge yaptığımız çalışmalar neticesinde sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilen kampüs ile ikinci el otomobil alım satımı yapan esnafımızı ve ikinci el oto pazarını bir araya topladık. Böylelikle şehir içerisinde hizmet veren ve yaya kaldırımlarını kullanmak suretiyle halkımıza rahatsızlık veren hususları sona erdiriyoruz. Görevimizi devretmeden bir projemizi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşarken çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Esnafımıza ve Erzincan'ımıza hayırlı olsun" dedi.
Maraş...