erzincan yeni otobüs terminali

erzincan yeni otobüs terminali

Erzincan’da Oto Galericiler Sitesi hizmete başladı. Şehir merkezinde ikinci el otomobil alım satımı yapan esnaflar için Yeni Otobüs Terminali yanında kurulan 50 kadar galericiler sitesi ve araba pazarı Erzincan halkına hizmet vermeye başladı...

Elmalı Otobüs Terminali'nin inşaatı tamam! Açılışa hazır!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Otobüs Terminali'nin inşaatını tamamladı. 10 bin metrekarelik alana inşa edilen yeni terminal açılış için gün sayıyor.

Otobüs bilet fiyatları yüzde 30 düştü!

Otobüs bileti fiyatlarında yeni düzenlemelerden sonra yüzde 30 oranlarında düşüş gerçekleşti.

Yeni havalimanına nasıl gidilir? İşte otobüs ve metro ile ulaşım!

İstanbul Yeni Havalimanı bugün açılıyor. Peki Yeni havalimanına nasıl gidilir? İşte otobüs ve metro ile ulaşım...

Yeni Havalimanı'nın otobüs ihalesi kamu yararı için iptal edildi!

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İSMEK 22. Yıl Genel Sergi ve Festivali’nde yeni havalimanı hakkında konuştu. Uysal, havalimanının otobüs ihalesinin kamu yararı için iptal edildiğini açıkladı.

İBB'den Yeni Havalimanı otobüs ihalesi açıklaması!

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Yeni Havalimanı'nda düzenlenen “Hedef 2023 Büyük Türkiye" zirvesinde konuştu. Uysal, İstanbul Yeni Havalimanı'nın otobüs ihalesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

İstanbul Yeni Havalimanı'nın ulaşım ihalesini Otobüs A.Ş. kazandı!

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nce yapılan İstanbul Yeni Havalimanı Toplu Ulaşım İhalesi'ni, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin şirketi Otobüs AŞ kazandı...

Ceyhun Çorbacı, yeni Taşköprü Otobüs Terminali inşaatını inceledi!

Taşköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, yapımı devam eden Yeni Taşköprü Otobüs Terminali’ni inşaatını inceledi..

Muş Otobüs Terminali'nin inşaatı başladı!

Kentte geçirdiği yatırımlara hız kesmeden devam eden Muş Belediyesi, yeni otobüs terminalinin inşaatına başladı.

Şile Yeni Otobüs Terminali hizmete açıldı!

Şile Yeni Otobüs Terminali vatandaşların hizmetine açıldı, açılışa Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Hulusi Şentürk de katıldı.

Manisa Alaşehir Otobüs Terminali tamamlanıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de hayata geçirdiğiı Yeni Otobüs Terminali’nde inşaat çalışmaları sorunsuz devam ediyor.

Bingöl Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki 5 dükkan ihale edilecek!

Yolcu peronları ve otoparkın yanı sıra yolcuların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte sosyal donatıların yer aldığı yeni şehirlerarası otobüs terminalindeki 5 işyeri açık arttırmayla ihaleye çıkacak.

Bingöl Otobüs Terminali ne zaman taşınacak?

Bingöl'de yapımı tamamlanan ve kullanıma hazır hale getirilen yeni otobüs terminaline taşınma işlemlerinin ne zaman gerçekleşeceği merak ediliyor.

Alaşehir Yeni Otobüs Terminali'nde çalışmalar tam gaz!

Şehre değer katan dev yatırımları bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de yapımına başladığı Yeni Otobüs Terminalinde inşaat çalışmaları sorunsuz devam ediyor.

erzincan yeni otobüs terminali Haberi

erzincan yeni otobüs terminali


Erzincan’da Oto Galericiler Sitesi hizmete başladı. Şehir merkezinde ikinci el otomobil alım satımı yapan esnaflar için Yeni Otobüs Terminali yanında 2.400 metrekare alan üzerine kurulan 50 kadar galericiler sitesi ve araba pazarı Erzincan halkına hizmet vermeye başladı.


Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, "Bu bölge yaptığımız çalışmalar neticesinde sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilen kampüs ile ikinci el otomobil alım satımı yapan esnafımızı ve ikinci el oto pazarını bir araya topladık. Böylelikle şehir içerisinde hizmet veren ve yaya kaldırımlarını kullanmak suretiyle halkımıza rahatsızlık veren hususları sona erdiriyoruz. Görevimizi devretmeden bir projemizi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşarken çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Esnafımıza ve Erzincan'ımıza hayırlı olsun" dedi.
Maraş...