Erzurumda ev tekstili fuarı

Erzurumda ev tekstili fuarı

Bu yıl ikincisi yapılan Mobilya, Ev Tekstili ve Beyaz Eşya Fuarı’nın açılışı yapıldı.Yaklaşık 50 bin ziyaretçinin gelmesi beklenen fuara 20 firma katıldı.

Yerli firmalaran 'ev' atağı! 

Yerli hazır giyim firmaları artık “home” kategorisinde de var olmaya başladı. Bir dizi firma koleksiyonlarında ev tekstili ve dekorasyon seçenekleri sunuyor. Hepsi, dünya devi markalar karşısında güçlü rakipler olarak çıkıyor...

Alemdar İnşaat Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı'na katılacak!

Bolu'nun önemli inşaat şirketlerinden biri olan Alemdar İnşaat, Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı'na katılacak. Fuar 25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

By Şahin Mimarlık Ev Tekstili İnşaat Taahhüt Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By Şahin Mimarlık Ev Tekstili İnşaat Taahhüt Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Caner Şahin, Şenol Şahin ve Özbek Şahin ortaklığında kuruldu. 

Çin’in pazar kaybı Türk ev tekstiline yarayacak!

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİ- AD) Başkanı Ali Sami Aydın, Trump ile birlikte Çin'in ABD pazarında güç kaybedeceğini, oluşacak açığın Türk ev tekstili sektörüne yarayacağını söyledi.

Perakende sektörü ev tekstiline yöneliyor!

Ev tekstili ve eve yönelik ürünler satan markalar bir biri ardına mağazalaşırken, perakende dünyasının önemli markaları da koleksiyonlarına bu ürünleri eklemeye başladı. İşte ev tekstiline girme kararı alan perakendeciler.

Türk kadını ev tekstili sektöründe büyük rol oynuyor!

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” yaklaşırken, tekstil sektöründe kadın istihdamının önemine dikkat çekiyor. Türkiye’de yaklaşık 1 milyon kadın tekstilden ekmeğini kazanıyor.

Türk ev tekstili ürünlerine İran'dan yoğun ilgi!

Ambargonun kalkması ardından bütün gözler İran’a çevrildi. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) Türk ev tekstili ürünlerinin; İran pazarında iyi bilinen, marka adı ile aranılan bir konuma sahip olduğunu ifade ediyor.

Türk ev tekstili sektörü yeni pazar arayışında!

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) 2016 yılında sektörün yeni pazarlara yöneleceğini belirtiyor. Ortadoğu’da yaşanan sorunlar, ev tekstilcilerini yeni pazar yaratabilecekleri ülkelerde arayışa yönlendirdi.

Ev tekstili sektörü 5 yılda 25 milyar dolar döviz getirdi!

TETSİAD: "Ev tekstili sektörü, son 5 yılda gerçekleştirdiği 15,4 milyar dolarlık ihracata, komşu ülkelerle yapılan bavul ticareti de eklendiğinde 25 milyar dolar döviz girdisi sağladı" dedi.

Ev tekstili sektörü 25 milyar dolar döviz getirisi sağladı!

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD), ev tekstilinin son 5 yılda yaklaşık 25 Milyar dolar döviz getirdiğini açıkladı.

Ev tekstili şirketlerinde kalıcı olmanın sırrı kurumsallaşmak!

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Yaşar Küçükçalık, aile şirketlerini geleceğe taşımanın en etkin yolunun kurumsallaşmaktan geçtiğini söylüyor.

Ev tekstilinde 2016 değişim yılı olacak!

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD), ev tekstilinde 2016 kış trendlerini belirledi. Evlerinde bu yıl özellikle yenilik arayanlar için geometrik desenler kurtarıcı oluyor.

Türk ev tekstili firmaları Almanya'ya çıkarma yapacak!

Dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından olan Heimtextil Fuarı, 12-15 Ocak 2016 arasında Frankfurt’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2015’te 159 firma ile fuara katılan Türkiye, 2016’da hem standı hem sayıyı artıracak.

Erzurumda ev tekstili fuarı Haberi

Erzurumda ev tekstili fuarı

Bu yıl ikincisi yapılan Mobilya, Ev Tekstili ve Beyaz Eşya Fuarı’nın açılışı yapıldı.


Erzurum merkez İstasyon Meydanı’ndaki fuar alanında İpekyolu Kooperatifi tarafından düzenlenen 2. Mobilya, Ev Tekstili ve Beyaz Eşya Fuarının açılışını, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Tavlaşoğlu ve Erzurum İpekyolu Kooperatifi Başkanı Abubekir Aksu yaptı.


Yaklaşık 50 bin ziyaretçinin gelmesi beklenen fuara 20 firma katıldı. Fuarın açılışını yapan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Tavlaşoğlu, “Şehrin yakınında yapılan güzel bir organizasyonla bölgeye ev sahipliği yapıyoruz. Her sektör bu tarz yaptığı etkinliklerle diğer sektörler açısından bir sinerji oluşturuyor. Erzurum için 10 bin kişilik yeni bir fuar alanı yapacağız. Böylelikle gerek vatandaşlarımız gerekse de firmalarımız açısından büyük bir avantaj sağlamış olacağız” dedi.

10 gün sürecek olan 2. Mobilya, Ev Tekstili ve Beyaz...