esatpaşa toki kurasız satış

esatpaşa toki kurasız satış

TOKİ İstanbul Ataşehir başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 9 adet konut bulunuyor.

TOKİ kurasız konut satışı 10 soruda tüm detaylarıyla!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 10 ilde 473 konutu kurasız olarak satışa çıkardı. Peki kurasız satış kapsamında hangi ilde kaç konut var? Projelerdeki minimum ve maksimum fiyat kaç TL? İşte  TOKİ kurasız konut satışı 10 soruda tüm detaylarıyla...

TOKİ hangi illerde kurasız ev satıyor?

TOKİ 22 ilde uygun fiyatlarla dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapıyor. Peki TOKİ hangi illerde kurasız ev sahibi yapıyor? Başvuru şartları nelerdir? TOKİ kurasız ev sahibi olmak için ne yapmak gerekir? İşte merak edilen her şey...

Ataşehir Esatpaşa kurasız konut satışı 2019!

Ataşehir Esatpaşa kurasız konut satışı 2019 ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede toplam 9 adet konut bulunuyor.

TOKİ Ataşehir kurasız satış 2019 detayları!

TOKİ Ataşehir kurasız satış 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

Başakşehir TOKİ kurasız satış detayları 2019!

Başakşehir TOKİ kurasız satış detayları 2019 haberimizde yer alıyor. Başvuru döneminin bugün itibariyle başladığı TOKİ Başakşehir projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ Başakşehir kurasız satış 2019!

TOKİ Başakşehir kurasız satış 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Proje için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ İstanbul kurasız satış 2019 detayları!

TOKİ İstanbul kurasız satış 2019 detayları haberimizde yer alıyor. TOKİ'nin satışa çıkardığı toplam 26 konut Ataşehir ve Başakşehir'de yer alıyor. 

TOKi’den herkese açık satış rüzgârı!

Alt gelir grubunun konut sahibi olmasını kolaylaştıran TOKİ, kurasız, bankasız ev sahibi olmak isteyenlere ‘açık satış’ yöntemiyle pek çok şehirde avantajlar sunuyor...

TOKİ kurasız ev başvuru şartları!

TOKİ 35 ilde 5 bin 543 konutu satışa çıkardı. Peki 80 bin liradan başlayan fiyatlar ve 285 liradan başlayan taksitlerle satılan konutlara nasıl başvurulur? Başvuru süreci sizler için araştırıldı.

TOKİ Mardin'de 5 konutu kurasız satışa çıkarıyor!

TOKİ tarafından Mardin Merkez Nur Mahallesi'nde alt gelir grubuna özel 5 adet konut kurasız satışa çıkıyor. Projede başvurular 27 Ağustos'ta başlıyor...

TOKİ Malatya'da 70 konut kurasız satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), Malatya’da yapılan 568 konut Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 70 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuldu.

Kayseri Sarıoğlan TOKİ başvuruları son gün 31 Mart!

TOKİ tarafından Kayseri Sarıoğlan Çiftlik Tarımköy'de yaptırılan konutların 4'ü satışa sunuluyor. Satışa sunulan daireler ön şartsız ve kurasız satışa sunuluyor. Kayseri Sarıoğlan TOKİ başvuruları için son gün 31 Mart...

TOKİ Iğdır Tuzluca başvuruları son gün! 3+1 daire 105 bin TL!

TOKİ, Iğdır Tuzluca Projesi kapsamında 44 adet daireyi kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile satışa sunuyor. TOKİ Iğdır Tuzluca 2014 kampanyası kapsamında 44 adet konut satılıyor...

esatpaşa toki kurasız satış

esatpaşa toki kurasız satış esatpaşa toki kurasız satış

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Ataşehir Esatpaşa projesi için başvuru heyecanı başladı. Projede toplam 9 adet konut bulunuyor.

Açık satış yöntemiyle satışa sunulan Ataşehir Esatpaşa TOKİ projesi için başvurular bugün itibariyle başladı. Projede 6 adet 2 oda 1 salon, 3 adet 3 oda 1 salon konut  bulunuyor.

TOKİ Ataşehir Esatpaşa projesi için başvurular Ziraat Bankası'nın Ataşehir şubesi aracılığıyla kabul edilecek. Proje için son başvuru tarihi 31 Ekim 2019 olarak belirlendi.

En düşük konut bedelinin 385 bin TL, en yüksek konut bedelinin 460 bin TL olarak belirlendiği TOKİ Esatpaşa 2019 projesinden yüzde 40 ve yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Peşinat bedellerinin 154 bin TL ile 230 bin TL arasında değiştiği TOKİ Ataşehir 2019 projesinden 96 ay ve 120 ay vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ...