esenyurt nlogo satış ofisi

esenyurt nlogo satış ofisi

Esenyurt Nlogo ev fiyatları 171 bin liradan başlıyor. Özyurtlar İnşaat projesi Esenyurt Nlogo Evleri'nde yüzde 25 peşinatla sonra 60 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor...

Nlogo 2. Etap satılık daire!

Nlogo 2. Etap satılık daire fiyatları 139 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzası ile hayata geçirilen proje 2 bin 550 adet konut ve 59 adet dükkandan meydana geliyor.

Nlogo İstanbul ödeme tablosu!

Tem Bahçeşehir bağlantısının hemen yanında inşa edilen Nlogo İstanbul'da yer alan daireler 139 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte Nlogo İstanbul ödeme tablosu...

Esenyurt Nlogo İstanbul satış ofisi!

Esenyurt Nlogo İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde bulunuyor. Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan projede yer alan konutların büyüklükleri 40 metrekareden başlıyor, 149 metrekareye kadar ulaşıyor.

Nlogo İstanbul satış ofisi!

Tem Bahçeşehir bağlantısının hemen yanında inşa edilen Nlogo İstanbul Konutları'nde daire teslimlerinin 24 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor. Nlogo İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde bulunuyor.

İstanbul'da konut satış rekoru: En fazla Esenyurt'ta satıldı!

İstanbul’da Haziran'da bir önceki yılın aynı ayına göre konut satışları yüzde 186 oranında arttı. En fazla satış da 3 bin 130 konutla Esenyurt’ta oldu.

Uluhan Grup iflas etti!

İstanbul Esenyurt'ta satışını yaptığı binlerce dairesi yarım kalan Uluhan Grup için mahkeme iflas kararı verdi...

Yılın ilk beş ayında en çok konut Esenyurt'ta satıldı!

İstanbul'da yılın ilk 5 ayında 78 bin 433 konut satıldı. En çok 11 bin 961 adet ev satışıyla Esenyurt oldu. 

Konut satışında rekor Esenyurt ve Pendik'te!

İstanbul'da yılın ilk 5 ayında 78 bin 433 konut el değiştirirken, en fazla konut 11 bin 961 adetle Esenyurt'ta satıldı...

Esenyurt konut satışında zirveden düşmüyor!

Esenyurt konut satışında zirveden düşmüyor. İstanbul'da en çok konutun satıldığı ilçe olma özelliğine sahip olan Esenyurt'ta 2018 yılının ilk 3 ayında 8 bin 138 adet konut satıldı...

İstanbul'da en çok konut Esenyurt'ta satıldı!

TÜİK'in açıkladığı 2018 Mart ayına ait konut satış istatistiklerine göre  İstanbul'da toplam 18 bin 714 konut satışı gerçekleşti. En çok konutun satıldığı ilçe ise Esenyurt oldu...

Nlogo İstanbul’un cadde dükkanları 15 Şubat'ta satışta!

Esenyurt'ta yer alan Nlogo İstanbul'daki dükkanlar 15 Şubat Perşembe saat 14.00’te Eskidji Müzayedecilik tarafından satışa çıkacak...

Nlogo İstanbul’un dükkanları açık artırmayla satışa sunuluyor!

Özyurtlar Holding'in İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta inşa ettiği ‘Nlogo İstanbul’un dükkanlarını açık artırmayla satışa sunuyor.

İstanbul'da Ağustos ayında en çok konut Esenyurt'ta satıldı!

TÜİK verilerine göre Ağustos ayında yapılan konut satışlarında İstanbul 18 bin 696 konut satışı ile en yüksek paya sahip oldu. İstanbul'da ise en çok konut satışı Esenyurt'ta gerçekleşti..

Esenyurt'ta konut satışları rekor kırdı!

İstanbul’un merkezi bölgelerinde ortalama 550 bin liranın altında ev bulmak mümkün olmazken, fiyatların daha ucuz olduğu Esenyurt’ta satışlar adeta rekor kırdı.

İstanbul'da en çok konutun satıldığı ilçe: Esenyurt!

Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Temmuz 2017 konut satış istatistikleri verilerine göre İstanbul'da en çok konut Esenyurt'ta satıldı..

Esenyurt konut satışında fark arttı!

Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri markalı konut projeleri ile değerlendi. Günde 116 konutun alınıp satıldığı Esenyurt ile 33 yeni markalı projenin yapımının sürdüğü Beylikdüzü’nde konut fiyatlarının artması bekleniyor.

İstanbul'da en çok konut Esenyurt'ta satıldı!

TÜİK tarafından açıklanan 2017 Mayıs ayına ait konut satış istatistiklerine göre en çok konut İstanbul'da satıldı. İstanbul'da ise en çok konut satılan ilçe Esenyurt oldu..

esenyurt nlogo satış ofisi Haberi

esenyurt nlogo satış ofisi


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nlogo İstanbul projesi Esenyurt'ta yer alıyor. Nlogo Esenyurt projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sunuluyor.


Esenyurt Nlogo Evleri projesinde 2 bin 679 daire yer alıyor. Esenyurt Nlogo ev fiyatları 171 bin liradan başlayarak değişiyor. Nlogo Esenyurt projesinde teslimler Haziran 2016'da yapılıyor.


Özyurtlar Nlogo Esenyurt ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinattan sonra 60 ay vade farkı olmadan ya da 120 aya kadar konut kredisi kullanarak ödemeler yapılabiliyor.


Esenyurt Nlogo Evleri  projesi içerisinde açık-kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.Esenyurt Nlogo ev fiyatları!


1+0 daireler 171 bin lira,

1+1 daireler 274 bin lira,

2+1 daireler 368 bin lira,

3+1 daireler 583 bin liradan başlıyor.Telefon: 0850 460 90 97

Web: www.nlogoistanbul.com

Gülcihan...