Fermob italyan markası

Fermob italyan markası

Dünyada hiç bir dış mekan markasında olmayan renk seçenekleri, çağdaş tasarımları ve uygun fiyatları ile “Fermob” koleksiyonu “Haaz” da...

Fendi Casa, Türkiye'de binaları da giydirecek!

Dünyaca ünlü İtalyan markası Fendi, binaları giydirecek. Fendi Casa, Dubai ve Miami’den sonra üçüncü durak olarak İstanbul’u seçti..

İtalyan mutfak markası Stosa üretimini Türkiye'ye taşıyor!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Aykar İnşaat, İtalyan mutfak markası Stosa'yı Türkiye'ye getirdi. Markanın ilk mağazalarını Bakırköy ve Avcılarda açan şirket, İstanbul dışında franchise vererek büyüme hedefinde.

STOSA, Türkiye pazarına girdi!

Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine güvenen ünlü İtalyan markası 'STOSA Cucine',Türkiye pazarına girdi.

ODE Yalıtım, İtalyan L'ISOLANTE’nin tüm hisselerini devraldı!

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda her alandaki yatırımlarına ara vermeden devam eden ODE, kauçuk köpüğü üretimindeki İtalyan ortağı L'ISOLANTE’nin tüm hisselerini resmen devraldı.

ISVEA, POPDES listesinde bu yıl 21. sırada yer aldı!

Özgün tasarımları ile yapı sektöründe adından söz ettiren İtalyan markası ISVEA, her yıl A'Design Award & Competition tarafından oluşturulan POPDES (Popular Designers Most Popular Designers of The World) listesinde, bu yıl 21. sırada yer aldı.

Sur Yapı İdilia, İtalyan ISVEA'yı tercih etti!

Sur Yapı, Sultanbeyli'deki yeni projesi İdilia'nın banyolarında, İtalyan asıllı vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA'yı tercih etti.

Nanan, Aqua Florya’da açıldı!

Türkiye’ye İlkiz İş Geliştirme ve Yatırım Şirketi tarafından getirilen ve anne-bebek-çocuk pazarına Zorlu Center’da açtığı mağazası ile hızlı bir giriş yapan İtalyan markası Nanan’ın ikinci mağazası Aqua Florya’da açıldı.

Sinpaş Köyceğiz, İtalyan ISVEA'yı tercih etti!

İtalyan asıllı, vitrifiye seramik ve banyo ürünleri markası ISVEA; gözde konut projelerine imza atmaya devam ediyor. Sinpaş’ın İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Köyceğiz projesinin banyolarında ISVEA ürünleri kullanıldı.

BTicino anahtar priz serileriyle, evinizde İtalyan rüzgarı!

Air, Dikdörtgen ve Eliptik BTicino çerçeveler deri, alüminyum, lak, cam, taş, Swarovski ve ünlü İtalyan ev eşyaları ve mutfak ürünleri tasarım markası Alessi gibi farklı seçeneklere sahip

İsvea Lunna ile yaratıcılıkta yeni ufuk!

Özgün tasarımları ile yapı sektöründe adından sıkça söz ettiren İtalyan markası ISVEA, yaratıcılıkta sınırları zorlayan serisi “Lunna” ile banyolardaki tasarım anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor.

ISVEA Allegro banyolara değer katıyor!

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin seçkin İtalyan markası ISVEA, etkileyici yeni tasarımıyla banyolarda hayat buluyor. Allegro, modern mimariyi tamamlayan yalın çizgisiyle banyolara değer katıyor.

ISVEA, etkileyici yeni tasarımıyla banyolarda hayat buluyor!

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin seçkin İtalyan markası ISVEA, etkileyici yeni tasarımıyla banyolarda hayat buluyor. Allegro, modern mimariyi tamamlayan yalın çizgisiyle banyolara değer katıyor.

ISVEA Flamma ile banyolardaki tasarım anlayışını değiştiriyor!

Özgün tasarımları ile yapı sektöründe adından söz ettiren İtalyan markası ISVEA, alev dalgalarından esinlenerek hayata geçirdiği “Flamma” ile banyolardaki tasarım anlayışının sınırlarını zorluyor.

Fermob italyan markası

Fermob italyan markası Fermob italyan markası


Dünyaca ünlü markaların her zevke hitap eden mobilya, aydınlatma, tasarım objeleri ve özel sanat parçalarıyla Haaz, Temmuz ayını çağdaş tasarımları ve uygun fiyat seçenekleri sunan dış mekan markası “Fermob” koleksiyonu ile açıyor.


20 yıldır dünyanın en fazla renk seçeneğine sahip dış mekan mobilyaları üreten Fransız markası “Fermob”, başta Paris olmak üzere dünyaca ünlü parklarda gördüğümüz renk renk sandalye ve oturma üniteleri “Fermob” imzasını taşıyor.


Aralarında Andree Putman, Patric Jouin, Jean Charles, Castelbajac gibi ünlü Fransız tasarımcılarının olduğu “Fermob” un renkli dünyasını keşfetmek için Temmuz ayında “Haaz” a uğrayın!

Dünyanın en fazla renk seçeneğine sahip dış mekan mobilyaları üreten “Fermob” Temmuz ayında Haaz’...