G Marin Managed by Divan fiyatları

G Marin Managed by Divan fiyatları

İstanbul Anadolu yakası Bayramoğlu'nda konumlandırılan G Marin Managed by Divan projesinde stüdyo daireler 89 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje Mar Yapı tarafından inşa ediliyor.

G Marin Managed by Divan'da 204 bin TL'ye 2+1!

G Marin Managed by Divan projesinde stüdyo,2 oda 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 3 oda 1 salon daireler 204 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

G Marin Managed by Divan'da 1+1 daireler 150 bin TL'ye!

G Marin Managed by Divan'da daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlandı.Projede 1+1 daireler 150 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

G Marin Managed by Divan'da satışlar sürüyor!

Münir Özkök, Bayramoğlu'nun gelişiminin kendilerini cezbettiğini söylerken bölgenin potansiyelinin de bu gelişime açık olduğunu belirtti. Özkök, "Divan Grubu ile Güneşli G Plus projesindeki başarılı işbirliğini G Marin projesine de taşımak istedik" dedi

G Marin Managed by Divan'ın birinci etabında yaşam başladı!

Marmaray'a üç dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika, D 100 karayoluna beş dakika mesafede bulanan proje, Bayramoğlu koyuna yapılması planlanan marina ile de son derece canlı ve yaşayan bir proje olarak öne çıkacak.

G Marin managed by Divan projesinde 190 bin liraya 2+1!

Mar Yapı’nın Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği G Marin managed by Divan projesi konut alıcılarından büyük ilgi gördü. Yaklaşık bir ay önce lansmanı yapılan 556 dairelik projede konutların yarısından çoğu satıldı...

G Marin’den bayram fırsatları: 1.800 liraya!

G Marin managed by Divan projesi satış ofisi Bayramı’n üçüncü gününden itibaren ziyaretçilere açık olacak. İlk etap teslimlerinin ay sonunda yapılacağı projenin satış ofisini bayramda ziyaret edenler, çok özel avantajlardan da faydalanabilecek.

G Marin Managed by Divan'da metrekaresi 1.850 liraya!

Girdiği bölgeye değer katan Mar Yapı, marinası ile ünlü Kalamış’a rakip olarak gösterilen Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği G Marin projesini lansman öncesinde ilk kez Boat Show ziyaretçilerine tanıtıyor...

G Marin Managed by Divan projesi 25 Eylül'de görücüye çıkıyor!

G Marin Managed by Divan projesi G Marin projesinin ikinci etabı olarak yaşama geçiriliyor, proje kapsamında stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor.

G Marin Managed by Divan'da son 14 daire!

Mar Yapı, Bayramoğlu'nda inşa ettiği ve yaşamın başladığı G Marin Managed by Divan projesindeki son 14 daire için 0,64 faiz oranı sunuyor...

G Marin Managed by Divan'da son 14 daire satışta!

Mar Yapı’nın Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği ‘G Marin Managed by Divan’ projesinde 155 bin TL’den başlayan fiyatlarla son 14 daire satışta...

G Marin'de 0,64 faiz oranı ve 155 bin TL'den başlayan fırsatla ev sahibi olma fırsatı!

Mar Yapı’nın Bayramoğlu’na yeni bir soluk kazandıran ve yaşamın başladığı ‘G Marin Managed by Divan’ projesinde, 0,64 faiz oranı ve 12 ay sonra ödemeli sınırlı sayıdaki son daireler, 155 bin TL fiyatlarla ve dubleks dairelere de 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

G Marin'de son daireler 145 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Mar Yapı, ‘G Marin Managed by Divan’ projesinde çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Projede sınırlı sayıdaki daireler 145 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor..

Bayramoğlu G Marin 162 bin liraya!

Bayramoğlu'ndaki G Marin Managed by Divan projesi, peşinatsız ve 60 ay sıfır faizle satılıyor. Proje kapsamında 120 aya kadar yüzde 0,49 ve 240 aya kadar yüzde 0,79 faiz oranı uygulanıyor.

G Marin Managed by Divan'da 60 ay sıfır faiz fırsatı!

Mar Yapı tarafından inşa edilen G Marin Managed by Divan projesi GYODER kampanyası kapsamında. Kampanya dahilinde 60 ay sıfır faiz imkanıyla alıcılarla buluşuyor.

Mar Yapı, 2017’yi üç yeni projeyle karşılıyor!

Tasarımı öne çıkaran projeleriyle Türkiye’nin en yenilikçi gayrimenkul şirketlerinden biri olan Mar Yapı, Basın Ekspres’teki projeleriyle ve Bayramoğlu’nda oturuma hazır G Marin’le konut alıcılarına avantajlar sunuyor.

G Marin Managed by Divan projesine özel 3 ayrı ödeme planı!

Mar Yapı’nın Bayramoğlu’na yeni bir soluk getiren ve hemen teslim avantajını sağlayan G Marin Managed by Divan projesi, gayrimenkul alıcılarına birbirinden cazip ödeme seçenekleri sunuyor.

G-Marin Bayramoğlu ödeme kampanyası!

G-Marin Bayramoğlu projesinde daire fiyatları 146 bin TL'den başlıyor. G-Marin Bayramoğlu'nda daireler hemen teslim ediliyor...

Bayramoğlu G Marin'de 127 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Mar Yapı nın inşaat kalitesinin birleştiği G Marin Managed by Divan, geniş yeşil alanları ve az katlı binaları ile 556 seçkin daireden oluşuyor.

Bayramoğlu G-Marin Darıca satış fiyatları!

Bayramoğlu G-Marin Darıca satış fiyatları 139 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Kocaeli Bayramoğlu'nda yer alan G-Marin Managed by Divan projesinde daireler hemen teslim ediliyor...

G Marin Bayramoğlu güncel fiyatları!

G Marin Bayramoğlu güncel daire fiyatları 139 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mar Yapı'nın inşa ettiği G Marin Bayramoğlu'nda daire teslimleri hemen yapılıyor...

Bayramoğlu G Marin'de teslimler 2015'te!

Toplamda 556 daireden meydana gelen projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. Mar Yapı imzasıyla yükselen proje Bayramoğlu'nda inşa ediliyor.

G Marin Managed by Divan fiyatları

G Marin Managed by Divan fiyatları G Marin Managed by Divan fiyatları


Mar Yapı imzası taşıyan proje, Bayramoğlu Marina'ya 4, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13, D 100 Karayoluna 3, Tem'e 5, Marmaray'ın Bayramoğlu istasyonuna 3 dakikalık mesafede yükseliyor.


Stüdyo dairelerinin fiyatlarının 89 bin TL'den başladığı proje İstanbul Anadolu yakası Bayramoğlu'nda hayata geçiriliyor. 


G Marin Managed by Divan fiyat listesi!


1 oda 0 salon daireler 89 bin TL'den,

1 oda 1 salon daireler 150 bin 987 TL'den,

2 oda 1 salon daireler 204 bin 630 TL'den satışa sunuluyor. 


G Marin Managed by Divan iletişim:

Tel: 444 1 536

Web: www.gmarin.com.tr

Başak...