gayrimenkul proje geliştirmeve finansman fuarı 2019 nezaman

gayrimenkul proje geliştirmeve finansman fuarı 2019 nezaman

Türk Arap Ülkeleri İş birliği Derneği (TÜRAP) ve TurabExpo, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği ‘Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı’nda, bin 500 Arap yatırımcıyı Türkiye’deki gayrimenkul firmalarıyla buluşturacak...

Erus Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Erus Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim ŞirketiErus Gayrimenkul Proje Geliştirme Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Öztürk tarafından kuruldu.

Casavision Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Casavision Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yıldırım Deliler tarafından kuruldu.

Kubilay Gayrimenkul Ve İnşaat Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Kubilay Gayrimenkul Ve İnşaat Proje Geliştirme Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli kuruldu.

Realreform Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Realreform Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ayşe Demir ve Fatma Demir ortaklığında kuruldu.

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme 2019 faaliyet raporu!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. 1 Ocak 2019 - 31 Aralık 2019 dönemine ait faaliyet raporu, finansal tablo ve sorumluluk beyanını yayınladı...

Şekerbank Proje Geliştirme, GYO'ya dönüştürülecek!

Şeker Proje Geliştirme ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ünvanlı iştiraki'nin Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurusu ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı"na dönüşüm talebi SPK Kurul toplantısında onaylandı.

Casa Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Casa Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Pazarlama Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Tolga Gül ve Ulaş Yılmaz ortaklığında kuruldu. 

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme fon kullanım raporu!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme'nin 140 milyon TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 196 milyon TL artırılarak 336 milyon TL ye çıkarılması sonucunda elde edilen fonun kullanım yerlerine ilişkin olarak hazırlanan rapor yayınlandı...

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ile İhlas İnşaat Holding birleşiyor!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme Ve Ticaret A.Ş ile İhlas İnşaat Holding birleşiyor. Şirketlerin birleşme işlemleri için gerekli çalışmalara ve hukuki işlemlere başlanılmasına karar verildi. 

İhlas Gayrimenkul bağımsız yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme bağımsız yönetim kurulu üyeleri olarak Salman Çiftçi, Ali Murat Memioğlu, Hüsnü Kurtiş'i genel kurulun onayına sunacak...

İhlas Gayrimenkul 2018 yılı bağımsız denetim şirketini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme2018 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için İrfan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi'ni genel kurulun onayına sunacak...

İhlas Gayrimenkul kar dağıtımı yapacak mı?

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme kar dağıtım politikası gereği kar dağıtımı yapılmaması hususunda, genel kurulu bilgilendirecek. 

İhlas Gayrimenkul 2017 Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Nisan'da!

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme'nin 2017 Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Nisan 2018 tarihinde yapılacak. 

gayrimenkul proje geliştirmeve finansman fuarı 2019 nezaman Haberi

gayrimenkul proje geliştirmeve finansman fuarı 2019 nezaman

Türk Arap Ülkeleri İş birliği Derneği (TÜRAP), 19 Arap ülkesinde kurduğu organizasyon aracılığıyla Türkiye’nin lokomotifi olan gayrimenkul sektörü için önemli bir fuar gerçekleştirecek.

Karar Gazetesi'nden Denizhan Erkoç'un haberine göre, TurabExpo 6’ncı Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri ile 3’üncü Türk-Arap Gayrimenkul Proje Yatırım ve Finansman Fuarı, 20-22 Kasım tarihleri arasında Pullman İstanbul Airport & Convention Center’da yapılacak. Konut üreticilerini Arap yatırımcıları ile buluşturacak fuarda sadece kayıtlı yatırımcılar yer alabilecek. TÜRAP Genel Başkanı Sabuhi Attar, eş zamanlı yapılacak iki fuarın Arap yatırımcıya projelerin tanıtılmasında ve pazarlamasında büyük rol alacağını söyledi.

-Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı’na kimler katılacak?

12 yıldan bu yana Türk-Arap ülkeleri arasındaki iş birliğini geliştirmeye yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Fuara, 200’ün üzerinde Türk firması katılacak. Bin 500 Arap yatırımcı yer alacak....