Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, Antalyalı girişimcilere 'Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları' başlıklı bir seminer verdi. Seminer Antalyalılar tarafından büyük ilgi gördü..

Gayrimenkul sektöründe girişimcilik kavramı!

Altın Emlak Bursa İhsaniye Temsilcisi Münür Şenay, ''gayrimenkulde Girişimcilik kavramını ve bir girişimcide olması gereken özellikler''i Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı...

Park Çadır Buluşmaları’nda Ayşe Arman rüzgarı!

Park Residences Cadde’de gerçekleştirilen ‘Park Çadır Buluşmaları’, katılımcıları ünlü isimlerle buluşturmak adına programlarına devam ediyor. 

Serdar Bilgili: Servetimi gayrimenkulde yaptım!

‘Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu’ GYODER’in, bu yıl 16’ncısını gerçekleştirdiği Gayrimenkul Zirvesi'nde konuşan Serdar Bilgili, "Servetimi gayrimenkulde yaptım" dedi.

Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal Park Çadır Buluşmaları'na katıldı!

Park Residences Cadde’de düzenlenen ‘Park Çadır Buluşmaları’ Kadıköylüleri bu sefer tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile eşi gazeteci-yazar Kerimcan Kamal'la buluşturdu. 

7. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 18 Nisan'a ertelendi!

Bu yıl 7’inci kez gerçekleştirilecek olan “Gayrimenkulde Liderler Zirvesi”nin tarihi ertelendi. 7. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 18 Ekim 2018’de Marriot Hotel Şişli’de düzenlenecek.

Gayrimenkulde ihtiyaçlar kentlere göre değişiyor!

TBB Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Aydın, gayrimenkul ve inşaat sektöründe bir refinansman talebi olup olmadığı ile ilgili, "Gayrimenkulde ihtiyaçlar kentlere ve türlere göre değişiyor." dedi.

Türkiye İMSAD gündem buluşmaları 5 Nisan'da!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla yapılacak.

7. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 26 Nisan'da!

7. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi bu yıl 26 Nisan Perşembe günü Marriott Hotel Şişli’de yapılacak..

Gayrimenkulde kilit faktör fiyat politikası!

Emlak ofislerine “Alıcı ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturma“ eğitimi Endeksa.com sponsorluğunda gerçekleşti. Eğitimde gayrimenkulde kilit faktörün fiyat politikası olduğu vurgulandı..

Gayrimenkulde öncelik rehinli alacakların oldu!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren İcra ve İflas Kanunu gereğince gayrimenkulde bina ve arazi vergisi alacakları rehinli alacaklardan sonra gelecek..

Gayrimenkulde yabancı yatırımcı sepeti uygulaması başladı!

Sektördeki durgun seyri hareketlendirmek için daha önce uygulanmayan çalışmalardan Gayrimenkulde Yabancı Yatırımcı Sepeti uygulaması başladı. 

Gayrimenkulde güç birliği!

Gayrimenkul sektörü temsilcileri güç birliğine gidiyor. Bundan sonra gayrimenkulde yaşanan sorunların tespiti, çözüm önerileri artık hep birlikte masaya yatırılacak...

Gayrimenkulde yeni trend basitlik ve konfor!

Servotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayla Heyfegil gayrimenkulde yeni trendin basitlik ve konfor olduğunu ifade etti...

Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları

ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, Antalyalı girişimcilere 'Gayrimenkulde Girişimcilik Buluşmaları' başlıklı bir seminer verdi. Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde sektörün tüm yönleri ERA Türkiye profesyonellerinin ağzından, birebir iletişimde aktarıldı. 

2012 yılında girdiği Türkiye pazarında, nitelikli gayrimenkul danışmanlığı prensibiyle franchise ağını günden güne genişleten ERA Türkiye, Türkiye'nin farklı illerinde girişimcilerle buluşarak sektör tecrübelerini aktarıyor. ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, Antalya'da, 'Gayrimenkulün Dünü, Bugünü ve Yarını' başlıklı bir seminer verdi. 


Turizmin başkenti seminere yoğun ilgi gösterdi Seminerde, Antalya'nın turizm potansiyeline vurgu yapan Kadir Tümen, " Antalya'ya 2014'ün ilk 8 ayında 8,7 milyon turist geldi. 

Gelen turistlerin bir kısmı, Türkiye'de taşınmaz sahibi olmak için sektör profesyonellerini arıyor. Yabancıya mülk satışı açısından Antalya sektör için kritik öneme sahip. Biz...