Gelir Vergisi son ödeme

Gelir Vergisi son ödeme

2015 Yılı Temmuz Ayında Ödenmesi Gereken Gelir Vergisi 2. Taksitinin Ödeme Süresi 31 Temmuz 2015 Cuma Günü Sona Eriyor.

Gelir vergisi beyannamesi verme süresi için son gün yarın!

Mükelleflerin 2019 yılında elde edilen kazançlara ilişkin yıllık gelir vergisi beyannamelerini yarın gün sonuna kadar vermesi gerekiyor.

Yıllık gelir vergisi beyannamesi için son gün 1 Nisan!

2018 yılında sahip oldukları gayrimenkulleri de kiraya verenler veya elden çıkartanların Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi verilme süreleri 1 Nisan 2019 tarihine kadar uzatıldı. 

Kira gelir vergisi beyannamesi için son gün 25 Mart!

Geçen yıla ait yıllık gelir vergisi beyannamesi 25 Mart'a kadar verilebilecek. Vergi mükelleflerinin 25 Mart'a kadar gelirlerini beyan etmeleri gerekiyor. 

Kira gelir vergisi ödemeleri için son gün bugün!

Kira gelir vergisi mükellefleri vergi borcunun ilk taksitini Mart ayında ödedi. Kira gelir vergisi son ödeme tarihi bugün...

Kira gelir vergisi 2.taksit son ödeme tarihi 2018!

Senede iki eşit taksit halinde ödenebilen kira gelir vergisinde ilk taksitler Mart ayında ödendi. Peki, kira gelir vergisi 2.taksit son ödeme tarihi 2018 ne zaman?

Kira gelir vergisi son ödeme tarihi 2018!

Kira gelir vergisi mükellefleri vergi borcunun ilk taksitini Mart'ta ödedi. Peki, kira gelir vergisi son ödeme tarihi 2018 ne zaman?

Kira gelir vergisi 2. taksiti son günü 2018!

Kira gelir vergisi, konut veya işyerini bir sene boyunca kiraya vererek gelir elde edenler tarafından ödeniyor. Bu sene ilk taksitler Mart'ta ödendi. Peki, kira gelir vergisi 2. taksiti son günü 2018 ne zaman?

Kira gelir vergisi beyannamesi ve 1. taksiti bugün son!

Kira gelir vergisi için beyanname verme ve 1. taksit ödeme dönemi bugün sona eriyor. Mükellefler beyannamelerini vermezse istisnadan yararlanamıyor...

Kira gelir vergisi beyannamesi son günü 2018!

Mart ayı vergi takviminde belirtilen kira gelir vergisi son beyanname günü uzatıldı. Peki, kira gelir vergisi beyannamesi son günü 2018 ne zaman oldu?

Gayrimenkul gelir vergisi 1. taksit ödemesinde son 10 gün!

Gayrimenkul gelir vergisi 1. taksit ödemesinde son 10 gün kaldı. Kira gelir vergisi ile değer artış kazancı vergisi ödemelerini henüz yapmamış mükelleflerin bu süre içinde ödemelerini yapmaları gerekli..

Kira gelir vergisi 1. taksiti son günü 2018!

Geçtiğimiz sene evini ve işyerini kiraya vererek istisnadan yüksek kira geliri elde eden mükellefler ödemelerini iki taksitte yapabiliyor. Peki, kira gelir vergisi ilk taksiti ne zaman sona erecek?

Kira gelir vergisi 2. taksitinde son 5 gün!

Taşınmaz malını 1 Ocak - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında kiraya verenler bu sene vergi ödüyor. Kira gelir vergisi 2. taksitinde son 5 gün kalmış olup, mükelleflerin bu süre içinde ödeme yapmaları gerekli.

Kira gelir vergisi 2. taksitinde son 6 gün!

2017 yılı kira gelir vergisi 2. taksitinde son 6 gün kaldı. Mükelleflerin ödemelerini bu süre içerisinde yapmaları şart..

Gelir Vergisi son ödeme Haberi

Gelir Vergisi son ödeme

2015 Yılı Temmuz Ayında Ödenmesi Gereken Gelir Vergisi 2. Taksitinin Ödeme Süresi 31 Temmuz 2015 Cuma Günü Sona Eriyor . 

2015 yılı Mart ayı içerisinde verilen beyanname ile bildirilen gelir üzerinden tahakkuk ettirilen gelir vergisi ikinci taksit ödemesi 31 Temmuz 2015 Cuma günü sona ermektedir. Gelir Vergisi mükellefleri 2015 yılı gelir vergisi ikinci taksitini;

• Anlaşmalı bankaların internet bankacılığını kullanarak veya banka şubelerine başvurarak,

• Gelir Vergisi yönünden mükellefiyet kaydının bulunduğu Vergi Dairesi Müdürlüğüne veya diğer Vergi Dairesi Müdürlüklerine başvurarak,

• Gayri Menkul Sermaye İradından kaynaklı Gelir Vergisi (GMSİ), anlaşmalı bankaların kredi kartı ile Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının internet sayfasında (www.gib.gov.tr) yer alan Kira Beyannamesi (GMSİ) bölümüne giriş yapılarak,...