27 / 06 / 2022

Genç Aqua ürünleri

Genç Aqua ürünleri

Mobilya boyası ve vernik üretiminde Türkiye’nin pazar lideri Genç markası ürünleri ile çitler, çardaklar, bahçe mobilyaları gibi dış mekan ahşaplarınızı koruma altına almanın, bahar bakımı yapmanın tam zamanı.

Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu gençlerle buluştu!

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği’nin desteği ile Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi iş birliğinde gerçekleşen “Beton ve Beton Bileşenleri Semineri”, sektörün öncü isimlerini buluşturdu.

Tırcılar Nakliyat Orman Ürünleri Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tırcılar Nakliyat Orman Ürünleri Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Metin Genç tarafından 10 bin TL sermaye ile 5 Nisan'da Kartal, Çarşı Mahallesi, Tarihi Ayazma Caddesi'nde kuruldu.

Çöpsan Çevre Ürünleri ve Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çöpsan Çevre Ürünleri ve Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 6 Şubat 2015'te, 20 bin TL sermaye ile Beylikdüzü'nde, Yusuf Arslan Genç Müdürlüğü'nde kuruldu.

Benlioğlu Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi kuruldu!

Benlioğlu Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Plastik Petrol ve Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Ali Rıza Benli, Kemal Benli, Adıgüzel Benli, Mustafa Benli Şube Müdürlüğü'nde kuruldu.

Özatlantis İnşaat Orman Ürünleri Reklam Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özatlantis İnşaat Orman Ürünleri Reklam Organizasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; Mehmet Özyıldız tarafından 15 bin TL'lik sermaye ile 16 Eylül 2014 tarihinde kuruldu.

Datça İnşaat Metal Elektrik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Datça İnşaat Metal Elektrik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Oğuzhan Çiftçi tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 16 Eylül'de Ümraniye, Yukarı Dudullu'da kuruldu.

DİR İnşaat Elektrik Turizm Oto Yedek Parça ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DİR İnşaat Elektrik Turizm Oto Yedek Parça ve Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kemile Yontaş tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 12 Eylül'de kuruldu.

Serdar Ahşap Ürünleri Dekorasyon İnşaat Gıda Nakliyat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serdar Ahşap Ürünleri Dekorasyon İnşaat Gıda Nakliyat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Enver Balcı tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 11 Eylül'de kuruldu.

Üças Orman Ürünleri Mühendislik Harfiyat Nakliyat ve İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi kuruldu!

Üças Orman Ürünleri Mühendislik Harfiyat Nakliyat ve İnşaat Malzemeleri Limited Şirketi, İzzet Akkaya tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 10 Eylül 2014 tarihinde Ümraniye'de kuruldu.

Doğuşlar Yapı İnşaat Orman Ürünleri Elektrik Metal Nakliyat Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Doğuşlar Yapı İnşaat Orman Ürünleri Elektrik Metal Otomotiv Nakliyat Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Habib Arı tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Melihşah İnşaat Yapı Malzemeleri Metal Orman Ürünleri Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Melihşah İnşaat Yapı Malzemeleri Metal Orman Ürünleri Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Merhali Kurt tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 3 Eylül'de kuruldu.

Fast food restoranları Wone Lighting LED Aydınlatma ürünleri kullanıyor!

Dünyaca ünlü fastfood restorantları, aydınlatma ürünleri olarak Wone Lighting LED Aydınlatma ürünlerini kullanarak, hem enerji tasarrufu elde ediyor, hem de aydınlatma sorunlarını çözerek şık bir görüntüye kavuşuyor...

Kayatur İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Dağıtım Pazarlama Sanayi İç ve Dış Ticaret Şirketi kuruldu!

Kayatur İnşaat Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Dağıtım Pazarlama Sanayi İç ve Dış Ticaret Şirketi, Cihangir Sümer tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 28 Ağustos'ta kuruldu.

Genç Aqua ürünleri Haberi

Genç Aqua ürünleri

Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Su Bazlı Dış Mekan Son Kat Vernik ürünleriyle tüm ahşap ürünlerinizin nefes almasını sağlarken, güneşin zararlı etkilerine karşı ahşaplarınızı koruma altına alabilir, ömrünü uzatabilirsiniz.


Bahar aylarına geçiş yaptığımız bu günlerde, dış mekan kullanımında hava şartları sebebiyle yıpranan ahşaplarınıza bakım yaparak, onları canlandırmanın zamanı geldi. Bahçe mobilyaları, çitler, çardaklar, ahşap evler, giydirmeler, pencereler ve dış mekandaki tüm ahşap yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Su Bazlı Dış Mekan Son Kat Vernik ile ahşap ürünlerinize nefes aldırmanız mümkün.


Ahşap ürünlerinizi koruyan özel içeriklere sahip Genç Aqua Su Bazlı Emprenye ve Dış Mekan Son Kat Vernik ürünleriyle, yaz boyunca güneşin zararlı etkilerini minimuma indirebilirsiniz. Ahşap ürünlerinizin ömrünü uzatan, parlaklık değerini uzun süre koruyan Genç ürünlerinin...