giresun belediyesi kiralık gayrimenkul

giresun belediyesi kiralık gayrimenkul

Giresun Belediye Başkanlığı, Hacımiktat Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkulü aylık toplam 47 bin 500 TL bedelle 5 yıllığına kiraya verecek. 

Esenler Belediyesi ve Giresun Belediyesi arasında kentsel dönüşüm sözleşmesi! 

Esenler Belediyesi ve Giresun Belediyesi arasında "Kentsel Dönüşüm Bilgi ve Tecrübe Aktarımı" kapsamında bir sözleşme imzalandı...

Şişli Belediyesi'nden 11.4 TL'ye 10 yıllığına kiralık akaryakıt istasyonu!

Şişli Belediyesi, akaryakıt ve LPG satış istasyonu, market, araç yıkama tesisi ve benzer eklentilerini içeren 4 bin 202 metrekarelik taşınmazı 11 milyon 400 bin TL'ye 10 yıllığına kiraya verecek.

Giresun'da 5 yıllığına kiralık gayrimenkul!

Giresun Belediye Başkanlığı, Hacımiktat Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkulü aylık toplam 47 bin 500 TL bedelle 5 yıllığına kiraya verecek. 

Giresun'da satılık ve kiralık 4 adet gayrimenkul!

Giresun İl Özel İdaresi, Bulancak, Tirebolu ve Merkez'de yer alan gayrimenkuller için satış ve kiralama ihalesi düzenliyor.

Giresun'un 4 mahallesinde inşaat çalışmaları başladı!

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir genelinde çalışmalar hızlandı. Kentin 4 mahallesinde inşaatlar hızlandı.

Avanos Belediyesi'nden kiralık 5 dükkan!

Avanos Belediyesi Pazar Yeri'nde bulunan 5 adet dükkanı kiraya verecek. Dükkanların ihalesi 3 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Büyükçekmece Belediyesi'nden 18 yıllığına kiralık düğün salonu!

Büyükçekmece Belediyesi düğün salonu kiralama işi ihale ediliyor. Ulus Mahallesi'ndeki düğün salonunun eksiklerinin de tamamlanmasının istendiği ihale 25 Aralık'ta yapılacak...

Giresun Belediyesi Aralık ayı toplantısı gerçekleşti!

Giresun Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısını gerçekleşti. Belediye bir sonraki meclis toplantısını 11 Aralık tarihinde yapacak.

Giresun Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Giresun Belediyesi, belediyelere ödenmesi gereken 2018 yılı emlak ve iş yerlerine ait çevre temizlik vergisi ödemeleriyle ilgili açıklama yaptı.

Aytekin Şenlikoğlu kimdir?

Aytekin Şenlikoğlu, AKP Giresun Belediyesi Başkan Adayı oldu. Peki, Aytekin Şenlikoğlu kimdir? Aytekin Şenlikoğlu, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Sultangazi Belediyesi'nden 10 yıllığına kiralık 4 dükkan!

Sultangazi Belediyesi, eczane niteliğindeki 4 dükkanı ihale ile kiralıyor. Kiralama ihalesi 3 ayrı günde gerçekleşecek...

Kaş Belediyesi'nden kiralık 170 iş yeri!

Antalya Kaş Belediyesi, ilçe merkezi ve mahallelerde yer alan mülkiyeti kendisine ait 170 işyerini kiraya veriyor. Kiralama ihalesi teklif arttırma usulüyle ile gerçekleştirilecek.

Boyabat Belediyesi'nden 10 yıllığına kiralık 6 iş yeri!

Boyabat Belediyesi, 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezinde 3-4-5-6-7-8 Nolu bağımsız bölümde bulunan 6 iş yerini ihale ile kiraya veriyor...

giresun belediyesi kiralık gayrimenkul

giresun belediyesi kiralık gayrimenkul giresun belediyesi kiralık gayrimenkul

Giresun Belediye Başkanlığı, Hacımiktat Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkulü 5 yıllığına kiraya verecek. Gayrimenkullerin aylık kira bedelleri 47 bin 500 TL olarak belirlendi.

Giresun Belediye Başkanlığından:
1- Aşağıdaki tabloda belirtilen işyerleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/A Maddesi gereğince kapalı teklif usulü ile 5 (beş) yıllığına kiraya verilmek üzere ihaleye çıkartılmıştır.
2- İhaleye çıkarılacak taşınmazların tahmin edilen katılım bedeli, kira ve geçici teminatları:

Geçici teminat 5 (Beş) yıllık tahmin edilen kira bedeli ve katılım bedeli üzerinden ihale öncesi Belediyemiz veznesine yatırılacaktır. Teminat mektubu ve hazine bonosu kabul edilecektir. Sözleşmeden önce 5 (beş) yıllık kira bedeli ve katılım bedelinin % 6’sı oranında kesin teminat alınır.
3- İhale şartnamesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde ücretsiz görülebilir. İsteyenlere 300,00 TL karşılığında şartname...