GROHE duş ürünleri

GROHE duş ürünleri

Mükemmel duşu bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. GROHE, duş sistemleri, tepe duşu setleri ve ankastre duş çözümleri yelpazesini yeniden yapılandırdı.

GROHE su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor!

GROHE’nin yeni nesil termostatik Grohtherm 2000 New serisi artırılmış güvenlik ve ek konfor sunuyor. İstenilen su sıcaklığına hızla ulaşarak su sıcaklığının duş süresince sabit kalmasını sağlıyor...

GROHE teknolojileri banyo ve mutfaklarda alışkanlıkları değiştiriyor!

Günlük yaşamı kolaylaştıran teknoloji, banyo ve mutfaklarda da alışkanlıkları değiştiriyor. GROHE’nin ürünleri ile duş alırken müzik dinlemek, armatürleri tek bir dokunuşla ve uzaktan kontrol etmek ya da şebeke suyundan soda üretmek mümkün.

GROHE su tüketimini yüzde 18 azalttı!

Dünyanın en büyük sıhhı tesisat üreticilerinden biri olan GROHE, Türkiye’de Şişli Camii Şerifi Vakfı ile işbirliğine giderek yoğun su kullanılan kamuya açık alanlarda su tasarrufu sağladı.GROHE Ecojoy ürünleri ile değiştirdiği yerlerde su tüketimini yüzde 18 azalttı.

Grohe AG 2016’da Yılın Yenilikçisi ödülünü aldı!

6.482 şirket temsilcisi ve uzmanın cevaplarıyla katıldığı araştırma sonucunda Grohe AG, Almanya’nın en yenilikçi şirketleri sıralamasına girdi ve tüketici ürünleri kategorisinde “2016’da Yılın Yenilikçisi” ödülüne layık görüldü.

GROHE Light ve GROHE Zero ile saf suyun tadını çıkarın!

Su, hayatın kaynağı. Ancak içmeye, yemek pişirmeye ve yıkanmaya uygun, dolayısıyla insan sağlığına yararlı olan su, sadece saf sudur. Küresel sıhhi tesisat ürünleri markası GROHE, bu bilinçle içme suyu hijyenine büyük önem veriyor.

GROHE Fotoselli Elektronik ürünleri ile hijyenik çözümler!

GROHE, yarı kamuya açık tuvalet işletmecilerine bir yandan kullanıcıların sağlığına katkıda bulunurken diğer yandan da su ve enerji tasarrufuna yardımcı olarak modern tuvaletler için herkesin kazançlı çıktığı bir çözüm sağlıyor.

GROHE'den harika bir duş deneyimi için üç kategori!

Mükemmel duşu bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. GROHE, duş sistemleri, tepe duşu setleri ve ankastre duş çözümleri yelpazesini yeniden yapılandırdı.

Antasya Residence, Grohe ürünlerini tercih etti!

Ant Yapı’nın Antasya Residence projesinde sona gelindi. Ekim ayı sonu itibariyle teslimlerine başlanan Antasya Residence dairelerinde, GROHE ürünleri tercih edildi.

Swissotel The Bosphorus İstanbul, GROHE ürünlerini tercih etti!

GROHE ürün yelpazesinin seçkin ürünleri Swissôtel The Bosphorus İstanbul’un yenilenen batı kanadının yeni konseptiyle, mükemmel bir uyum sergiliyor.

GROHE’den sevgililer günü hediyeniz için renkli seçenekler!

Sevgililer gününde sevdiğinize duş keyfi hediye etmek ister misiniz? Hem banyonuzu renklendirmek hem de sevdiklerinize her istediğinde mükemmel duş keyfi sunmak için GROHE Rainshower® Icon el duşları size pek çok seçenek sunuyor.

SRC Yapı ürünleri Fas ve Dubai’ye tanıtılacak!

Dünyanın 40 ülkesine jakuzi, küvet ve duş sistemleri satan SRC Yapı, yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Firmanın yeni ürünleri Dubai, Fas ve Almanya da gerçekleşen fuarlarda tanıtılacak...

Grohe Spa F-digital Deluxe artık Bluetooth özelliğine sahip!

Artık Bluetooth teknolojisi ile donatılan GROHE SPA® F - digital Deluxe koleksiyonu, günümüzün modern banyolarında en son teknolojiye sahip duş ve spa deneyimini de sunuyor.

GROHE’nin yenilikçi ürünleri trendleri belirliyor!

GROHE Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Simon G. Shaya, Türkiye pazarının önemine değinerek şunları söyledi: “Türkiye bölgedeki en önemli pazarlarımızdan bir tanesi ve GROHE Türkiye pazarındaki ağırlığını giderek artırıyor...

Violin Factory’nin mutfağında GROHE kullanılıyor!

Londra’ nın tam merkezinde, lüks loft tarzı bir ev için huzurlu bir yer keşfettiğinizi hayal edin. Londra’ daki Violin Factory’nin profesyonel mutfağında GROHE bataryaları kullanılıyor...

GROHE duş ürünleri

GROHE duş ürünleri GROHE duş ürünleri

“İyi”, “Daha İyi” ve “En İyi” kategorileri altında gerçekleştirilen net ayrım, tesisatçıların, banyo ürünü satıcılarının ve son kullanıcıların banyoları için doğru çözümü bulmasını ve hızla ve kolayca bütçe yapabilmesini sağlıyor. Kişisel gereksinimlere bağlı olarak, konfor düzeyi de yenilikçi teknolojiler, daha büyük duş başlıkları veya ek akış biçimleri yoluyla kategoriden kategoriye artıyor. Ürünlerin faydaları tek bakışta karşılaştırılabiliyor; gereksinimlerinin karşılanmaması halinde ise, müşterilerin tek yapması gereken bir üst kategoriye geçmek.


Arzulanabilecek her şeyi karşılayan çözümler

GROHE duş sistemleri, küvetler ve duşlar, tek kumanda kollu batarya sistemleri veya mevcut bataryaların esnek şekilde iyileştirilmesi için termostat varyantları olarak temin edilebiliyor. Tüm ürünler, “İyi”, “Daha İyi” veya “En İyi” olmak üzere üç kategoriden birinde yer alıyor. Örneğin, “En İyisini Seç” sloganı altında, GROHE XXL metal duş...