18 / 08 / 2022

hakan akbulut kimdir

hakan akbulut kimdir

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOKİ Başkan Yardımcısı Vekili Hakan Akbulut kimdir? Hakan Akbulut daha önce hangi görevleri yürüttü?

Hakan Akbulut, Emlak Konut GYO'dan ayrıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut istifa etti. Akbulut'un yerine vekaleten Ercan Alioğlu atandı...

Hakan Akbulut: Hiçbir projemizde 100 ağaç 99'a inmemiştir!

Siyahkalem "Köy" projesi lansmanında konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut, Emlak Konutun yaptığı bütün projelerde, projenin başındaki ağaç sayısıyla sonundaki ağaç sayısı arasında her zaman artış olmuştur." dedi.

Ertan Keleş yeniden Emlak Konut GYO'nun Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Ertan Keleş yeniden Emlak Konut GYO'nun Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Mustafa Levent Sungur Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne, Hakan Gedikli ve Hakan Akbulut'un Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 

Hakan Taşcı kimdir?

Vakıf GYO Denetim Komitesi Başkanı, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı, Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı Hakan Taşcı kimdir? Hakan Taşcı daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hakan Taşcı'nın biyogrofisi...

Mehmet Hakan Tercan kimdir?

Halk GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hakan Tercan kimdir? Mehmet Hakan Tercan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Hakan Tercan'ın biyografisi...

Aybars Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Aybars Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Akbulut tarafından kuruldu.

Dursun Baştürk ile Hakan Akbulut TOKİ Başkan Yardımcısı oldu!

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Toplu Konut İdaresi Başkanlığında açık bulunan başkan yardımcılıkları görevlerine Dursun Baştürk ve Hakan Akbulut getirildi.

Hakan Akbulut kimdir?

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOKİ Başkan Yardımcısı Vekili Hakan Akbulut kimdir? Hakan Akbulut daha önce hangi görevleri yürüttü?

Hakan Akbulut, Emlak Konut GYO'dan ayrıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut istifa etti. Akbulut'un yerine vekaleten Ercan Alioğlu atandı...

Emlak Konut yönetim kurulu üye adaylarını yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyeliklerine TOKİ tarafından; Ertan Keleş, Hakan Gedikli, Mustafa Levent Sungur ve Hakan Akbulut aday olarak gösterildi...

Hakan Bahadır kimdir?

Hakan Bahadır'ın 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Bahçelievler İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Hakan Bahadır kimdir? Hakan Bahadır bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli kimdir?

Emlak Konut'un yeni genel müdürü Hakan Gedikli oldu. Peki, Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli kimdir?

Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir?

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir? Mustafa Hakan Özelmacıklı, bugüne kadar sektörde hangi işlere imza attı?

Hakan Aygen kimdir?

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Yönetim Kurulu Başkanı olan Hakan Aygen kimdir? Hakan Aygen bugüne kadar hangi görevlerde bulundu? İşte Hakan Aygen..

Hakan Erilkun kimdir?

Aydın Holding, bir emlak zinciri TGM Trend Gayrimenkul’ü kurdu. Hakan Erilkun, TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü oldu. Peki, Hakan Erilkun kimdir?

hakan akbulut kimdir Haberi

hakan akbulut kimdir

Hakan Akbulut kimdir?

Hakan Akbulut, 1966 yılında Ardahan’da dünyaya geldi. 

Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1988'de mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kentsel Dönüşüm bölümünde 2018'de tamamladı.

Akbulut, uzun yıllar özel sektörde muhasebe ve finans alanda faaliyetlerde bulundu ve 2003'te Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) AŞ’de Finansman ve Portföy Müdürü olarak çalışmaya başladı.

Hakan Akbulut, Emlak Konut GYO'da sırasıyla 2003-2010 döneminde Finansman ve Portföy Müdürü, 2010-2016 döneminde mali ve idari alanda Genel Müdür Yardımcılığı ardından da 2019 yılının Nisan ayına kadar mali alanda Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

Yöneticilik, Sermaye Piyasası Mevzuatı, Mali Mevzuat ve Muhasebe Uygulamaları, Ulusal ve Uluslararası Bankacılık İlişkileri ve Uluslararası Yatırım Fonlarıyla İlişkiler tecrübelerine sahip olan Akbulut, kamu ve özel sektörde edindiği tecrübeyle 29 Nisan...