03 / 07 / 2022

Hakan Erilkun kimdir

Hakan Erilkun kimdir

Türkiye’nin ‘Gayrimenkul Çözüm Merkezi’ konseptli tek franchise zinciri olan TGM Trend Gayrimenkul, girişimcilere yeni fırsatlar sunuyor. 

Emlak vergisine devlet ayarı!

Vergi uzmanları ve takdir komisyonları tarafından her 4 yılda bir emlak beyan değerleri son iki dönemdir aşırı yükselişlerle can yakar hale gelince devlet müdahalesinde gecikmedi. Bundan böyle emlak beyan değerleri yüzde 50’den fazla artamayacak.

Kentsel dönüşüm kapsamında her gün 50 konut yıkılıyor!

GM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan konut sayısı ve kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdi.

TGM Trend Gayrimenkul ile İş Bankası'ndan işbirliği!

TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım ile İş Bankası arasında yeni bir işbirliği sağlandı.TGM Trend Gayrimenkul işbirliği ile satın almak istedikleri konut için kredi işlemlerini aynı gün içinde sonuçlandıracak.

Emlak vergisi beyan değerlerine itiraz süresi uzatıldı!

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, belediyelerce belirlenen beyan değerlerini takip etmenin gerekliliğini söyledi.

Emlakçılıkta lisans dönemi başladı!

Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi adında lisans eğitimi veren ilk bölümü açıldı.

Tapularda e-arşiv dönemi başlıyor!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir uygulama başlatıldı. Tapu ve belediyelerde e-arşiv dönemi hayata geçiyor.

Hakan Erilkun kimdir?

Aydın Holding, bir emlak zinciri TGM Trend Gayrimenkul’ü kurdu. Hakan Erilkun, TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü oldu. Peki, Hakan Erilkun kimdir?

Hakan Erilkun, TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü oldu!

Emlak sektörünün franchising sistemindeki en tecrübeli ismi Hakan Erilkun, TGM Trend Gayrimenkul’ün Genel Müdürü oldu.

Hakan Erilkun, Altın Emlak'tan ayrıldı!

Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun 3 Mart 2017 tarihi itibariyle görevinden ayrılıyor. Erilkun, Altın Emlak'taki görevine 2010 yılında başlamıştı.

Emlakta yeni değerleri Avrasya Tüneli belirliyor!

İstanbul’un iki yakası arasındaki mesafeyi 15 dakikaya indirerek metropole bambaşka bir boyut kazandıran Avrasya Tüneli emlak hareketlerine de yön veriyor.

Emlak sektörü 2016'da büyüyecek!

2015 yılında Haziran ayı seçimleri öncesinde başlayan durgunluk seçim sonuçlarının belirsiz bir tablo göstermesiyle beraber aynı seyirde devam etti. Uzmanlar 2016 yılında emlak sektörünün yüzde 15 büyüyeceğini belirtiyor.

Üniversite öğrencileri İstanbul'da kiralık ev arayışına girdi!

Yeni eğitim öğretim yılının yaklaşmasıyla kalacak yer arayışında olan binlerce üniversiteli kiralık ev bulmaya yöneldi… Kiralık hareketlerinin en yoğun olduğu sonbahar dönemini, eğitim öğretim yılı arifesindeki öğrenci hareketliliği ile geçiriyor.

Sitelerde aidatlar el yakıyor!

Ev almak ya da kiralamak isteyenler artık siteleri tercih ediyor. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, aidat konusunun marka projelerde ev satmada bile dezavantaj oluşturmaya başladığını söyledi.

İstanbul'da yeni konutların amortisman süresi arttı!

Konutta kira gelirinin kendini toplamda geri ödediği süreyle ölçümlenen amortisman süresi, emlaka yatırım yapan herkesin en çok dikkat ettiği konuların başında geliyor.

Hakan Taşcı kimdir?

Vakıf GYO Denetim Komitesi Başkanı, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı, Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı Hakan Taşcı kimdir? Hakan Taşcı daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Hakan Taşcı'nın biyogrofisi...

Mehmet Hakan Tercan kimdir?

Halk GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hakan Tercan kimdir? Mehmet Hakan Tercan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Hakan Tercan'ın biyografisi...

Hakan Akbulut kimdir?

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOKİ Başkan Yardımcısı Vekili Hakan Akbulut kimdir? Hakan Akbulut daha önce hangi görevleri yürüttü?

Hakan Bahadır kimdir?

Hakan Bahadır'ın 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Bahçelievler İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Hakan Bahadır kimdir? Hakan Bahadır bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli kimdir?

Emlak Konut'un yeni genel müdürü Hakan Gedikli oldu. Peki, Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli kimdir?

Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir?

Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı kimdir? Mustafa Hakan Özelmacıklı, bugüne kadar sektörde hangi işlere imza attı?

Hakan Erilkun: Eşler tapuya gidin, konutunuzu güvenceye alın!

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, eşlerin hak kaybı yaşamaması için tapuya gitmelerini ve konutlarına aile konutu şerhi koydurarak güvence altına almaları gerektiğini söyledi...

Hakan Erilkun: Tapuda erkek hegemonyası sona eriyor!

Türk insanı için konutta önceliğin birinci el satışlar olduğunu söyleyen TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun 4 yıldaki konut satışlarının sadece 1 milyon 300 binininikinci el satış olduğunu ifade etti.

Kentsel dönüşüm kapsamında her gün 50 konut yıkılıyor!

GM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan konut sayısı ve kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdi.

Emlak vergisi beyan değerlerine itiraz süresi uzatıldı!

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, belediyelerce belirlenen beyan değerlerini takip etmenin gerekliliğini söyledi.

Hakan Aygen kimdir?

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Yönetim Kurulu Başkanı olan Hakan Aygen kimdir? Hakan Aygen bugüne kadar hangi görevlerde bulundu? İşte Hakan Aygen..

Kepez’de ortalama emlak fiyatları bin 600 TL civarında!

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, yazlık emlakta yaşanan gelişmeleri bölge bölge Karar’a değerlendirdi. Erilkun Kepez’de, özellikle Varsak bölgesinde bin 600 TL civarında olan ortalama metrekare satış fiyatı olduğunu ifade etti.

Sultangazi'de metrekare fiyatları yüzde 11 oranında arttı!

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde emlak piyasası haareketlendi. TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, bölgede metrekare fiyatlarının yüzde 11 oranında arttığını belirtti.

Hakan Erilkun kimdir Haberi

Hakan Erilkun kimdir

Türkiye’nin ‘Gayrimenkul Çözüm Merkezi’ konseptli tek franchise zinciri olan TGM Trend Gayrimenkul, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere yeni imkanlar sunmaya devam ediyor. 

TGM Trend Gayrimenkul CNR EXPO’da kapılarını açan Bayim Olur Musun Fuarı’nda özel avantajlar sunduğu kadın girişimciler ve 30 yaş altı ilk defa iş kuracak genç girişimcilerle biraraya geldi. 

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun'da eğitimler hakkında açıklamalarda bulundu. Erilkun, şubelerinin ofis mobilya donanımı dahil tüm altyapısının ücretsiz karşılandığını belirterek bayinin direkt olarak işe başladığını söyledi. “TGM Trend Gayrimenkul Franchise Sisteminde girişimciden kar payı, reklama katkı fonu gibi ek bedeller alınmaz, kazancın tamamı girişimciye aittir. Bugün Trend Gayrimenkul’ün herhangi bir ofisinden içeri giren bir müşterimiz emlakla ilgili tüm ihtiyacını tek kanaldan online sistemle, tamamen Trend Gayrimenkul’ün kendi bünyesinde...