Hasbiotech İlaç ortakları kim

Hasbiotech İlaç ortakları kim

Küresel devlerin yakından izlediği Kübalı yatırımcılar, yönünü Türkiye'ye çevirdi. Hasbiotech İlaç'la Kayseri'de ortak fabrika kuracak Kübalılar, Hepatit C aşısı üretecek.

Maxicells İlaç'a İstanbul Silivri'de arazi tahsisi!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Maxicells İlaç şirketi için Silivri'de yer tahsisi gerçekleştirildi.

Genveon İlaç Novartis'in Gebze'deki ilaç tesisini satın aldı! 

İlaç sektörünün önemli markalarından Genveon İlaç, Novartis’in Gebze’deki tesisini satın aldı.

Hrz Biyoteknoloji Kimya İlaç Arge Üretim Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hrz Biyoteknoloji Kimya İlaç Arge Üretim Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ezgi Kural tarafından kuruldu.

Kacez Farma Tıbbi Ürünler İlaç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kacez Farma Tıbbi Ürünler İlaç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Zehra Yıldırım tarafından kuruldu.

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Caner Bingöl, Şaban Orçun Kalkan ve Ahmed kerem Kapancı ortaklığında kuruldu.

Eczacıbaşı İlaç ve İş Gayrimenkul AVM kiracılarından kira almayacak!

EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret AŞ ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'den yapılan açıklamada AVM'lerde bulunan kiracılardan mayıs ayına ilişkin kira bedeli alınmayacağını açıkladı.

Pharos İlaç Danışmanlık Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pharos İlaç Danışmanlık Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile İnan Şahin tarafından kuruldu.

Biotailor İlaç Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Biotailor İlaç Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Kuru, Aydın Duygu ve İbrahim Bal ortaklığında kuruldu.

Orhun İlaç Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orhun İlaç Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Göknur Orhun ve Orçun Orhun ortaklığında kuruldu.

Cihan Cesur Cengiz Cesur Ve Ortakları İnşaat Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cihan Cesur Cengiz Cesur Ve Ortakları İnşaat Ve Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Cihan Cesur, Cengiz Cesur, Perviz Cesur ve Mehmet Cesur ortaklığında 3 milyon 251 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Alabyad İnşaat İlaç Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alabyad İnşaat İlaç Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Haytham Alabyad ve Aber Kherallah ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Asyar İnşaat Lojistik İlaç İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asyar İnşaat Lojistik İlaç İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Bakhtear Ahmed Hama Farag tarafından 2 milyon 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İranlı CinnaGen İlaç, Türkiye'de fabrika kuracak!

İranlı biyofarmasotik ilaç üreticisi CinnaGen İlaç, bölgesel üretim üssü olarak belirlediği Türkiye’deki, ilk fabrika yatırımına hazırlanıyor.

Hasbiotech İlaç ortakları kim Haberi

Hasbiotech İlaç ortakları kim

Küba ile ABD arasında yaşanan siyasi gerilim yerini yavaş yavaş normalleşmeye bırakırken, uluslararası şirketlerin yeni gözdesi Havana oldu. Birçok küresel devin arayışa girdiği Küba'da Türk şirketleri de boş durmuyor. Türk Hava Yolları yeni bir destinasyon hazırlığına girerken, Türk ilaç firmaları da bağlantı kurmaya başladı. İlk adımı ise İstanbul merkezli Hasbiotech İlaç attı. Kübalılar'la ortaklık kararı alan Hasbiotech'in Genel Müdürü Seyfullah Dağıstanlı, "Kayseri'de bir ilaç fabrikası kurmak için çalışma başlattık" dedi. Erciyes Teknopark'ta kurulacak şirketin temeli de 2016'nın ilk aylarında atılacak. Tesiste Hepatit C aşısı üretmeyi planladıklarını anlatan Dağıstanlı, "İlk olarak 30 milyon liralık bir tesis kurulacak" diye konuştu. Dağıstanlı, "Türkiye'de ilk kez molekülünü oluşturarak orijinal ilaç üreteceğiz. Amacımız Kayseri'yi bu alanda bir biyoteknoloji merkezi haline getirmek" dedi. 


FİYAT ÇOK UCUZLAYACAK 

Yakın...