hatay satılık bina ihalesi

hatay satılık bina ihalesi

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Hatay ili, Dörtyol ilçesi, Yeniyurt Mahallesinde bulunan 2 dubleks dairenin Cafer SARI’ya satışı onaylandı...

Konya'da 6.7 milyon TL'ye icradan satılık bina!

Konya'nın Selçuklı ilçesinde bulunan 4 bloklu bina icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 777 bin TL olarak belirlendi.

İzmir Menderes'te 3,2 milyon TL'ye satılık bina!

İzmir Menderes İlçesi Tekeli Mahallesi'nde yer alan Prefabrik Fabrika idari bina TC Menderes İcra Dairesi tarafından satılıyor. Satışa konu olan taşınmazın satış bedeli 3 milyon 200 bin TL.

Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı satılık hastane binası arıyor!

Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, amacına ve hizmet konularına yönelik çalışmalarını sürdürebileceği TİSK Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi kurmak üzere, kiralık veya satılık bina arıyor.

Kuzeybatı Gayrimenkul İstanbul'da satılık arsa arıyor!

Kuzeybatı Gayrimenkul, okul yatırımı yapmak isteyen bir müşterisi için İstanbul 'da satılık arsa ya da özel imalat kiralık bina arıyor.

Zeytinburnu'nda icradan 6.8 milyon TL'ye satılık bina!

Zeytinburnu'nda bulunan 5 katlı bina ve Bakırköy Atlas Konakları'nda yer alan 2 daire, Bakırköy 18. İcra Dairesi tarafından açık artırma usulüyle satılıyor.

Aydın'da 5 milyon TL'ye satılık bina!

Aydın İli OvaKöyü'nde yer alan 10 yıllık bina, Yedieylül Sosyal Güvenlik Merkezi tarafından 7 Mayıs 2015 günü saat 10:20 ile 10:30 arası ihale ediliyor.

Hatay Uysal Rezidans satılık!

Toplam 70 adet daireden oluşan Hatay Uysal Rezidans projesinde satılık daireler 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlandı. Proje Sayer Şirketler Grubu imzasıyla yükseliyor.

Konya'da satılık daire sayısı artarken, kiralık daire sayısı düşüyor!

Konya'da satılık daire sayısı artarken, kiralık ev sayısı da düşüyor. İnşaat sektörünün her geçen gün geliştiği Konya'da, birçok bina yükselse de kiralık daire bulma oranı her geçen düşüyor...

Çengelköy'de icradan 1.8 milyon TL'ye satılık bina!

İstanbul Anadolu 7. İcra Müdürlüğü; Üsküdar İlçesi, Çengelköy mahallesi, Çaprazlı mevkiinde yer alan binayı 1 milyon 864 bin 200 TL'den 24 Aralık tarihinde satışa çıkıyor.

Üç dinin buluştuğu Kuzguncuk’ta satılık bina!

Kuzguncuk, Boğaziçi’nin Anadolu kıyısında, Üsküdar Paşalimanı ile Beylerbeyi arasındaki Boğaz içine açılan bir vadi. Sahile 200 metre mesafede olan satılık bina toplam 4 katlı olup 250 metrekare kapalı alana sahip...

Ataşehir Yenisahra'da 1 milyon 305 bin liraya satılık bina!

İstanbul Anadolu Satış Memurluğu tarafından verilen ilana göre Ataşehir Yenisahra' da 1 milyon 305 bin liraya bina satılıyor. Gayrimenkulün satışı 23 Mayıs 2014' te yapılacak.

Küçükçekmece Beşyol'da 1 milyon 3 bin liraya satılık bina!

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Beşyol'da yer alan 338 metrekare arsa alanı üzerindeki bina arsası ile birlikte satılıyor. Gayrimenkulün fiyatı 1 milyon 3 bin lira olarak belirlendi.

Taşbina İnşaat Dome Residence satılık daire!

Anadolu Yakası Çekmeköy'de yer alan Taşbina İnşaat Dome Residence satılık daire tipleri 1 oda 1 salon ve de 2 oda 1 salon şeklinde müşterilere sunuluyor

hatay satılık bina ihalesi Haberi

hatay satılık bina ihalesi

TEBLİĞ


Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:


KARAR


Tarih         : 27/4/2015

Karar No  : 2015/ÖİB-K-26

Konu         : Hatay ili, Dörtyol ilçesi, Yeniyurt Mahallesi,

                     1942 parseldeki 18 no.lu bağımsız bölümün özelleştirilmesi


Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare)’nca;


1- tta Gayrimenkul A.Ş.’ye ait, Hatay ili, Dörtyol ilçesi, Yeniyurt Mahallesi, 1942 no.lu parseldeki 3.103,00 m² yüzölçümlü konut alanı imarlı taşınmazın üzerindeki 18 bağımsız bölüm no.lu dubleks meskenin, 4046 sayılı Kanun hükümleri çerçevesinde “Satış” yöntemi ve “Pazarlık Usulü” uygulanmak suretiyle özelleştirilmesini teminen İhale İlanı ve İhale Şartnamesinde belirtilen hususlar dikkate alınarak yapılan ihalesi sonucunda İhale Komisyonunca;

“Satışa konu taşınmazın, özelleştirme ihalesinde 81.000.- (Seksenbirbin) Türk Lirası bedelle en yüksek teklifi veren Cafer SARI’ya İhale Şartnamesi çerçevesinde satılmasına, Cafer SARI’nın sözleşmeyi...