01 / 04 / 2023

Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası

Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası

Kamu bankalarının konutta geçtiğimiz açıkladığı destek paketinin ardından Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı da “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasını başlattı.  

Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası Haberi

Hayallerini erteleme Türkiye kampanyası

Kamu bankalarının konutta geçtiğimiz gün açıkladığı  destek paketinin ardından Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı da “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasını başlattı.  Her sene düzenlediği kampanyalarla sektörün öncüsü olan Emlak Konut GYO'nun yeni kampanyası toplamda 26 projede geçerli.

26 projede dev kampanya

'Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyası kapsamında vatandaşlar Emlak Konut GYO projelerinden konut aldığında ödemelere 24 ay sonra başlayacak. Şirket, bünyesindeki 13'ü tamamlanmış, 13'ü de inşa aşamasında olan toplam 26 proje dev kampanyaya dahil.

'Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasında vatandaş alacağı konut fiyatının yüzde 80'lik kısmı  için kredi kullanacak. Kalan yüzde 20'lik ödeme için ise yüzde 5 peşinat ödenecek. Geri kalan yüzde 15'lik bölüm de üçüncü yılda ödemeye başlanacak. Faiz oranı ise 15 yıl vadede yüzde 0.79 şeklinde uygulanacak. Kampanya kapsamında yüzde 10 da indirim...