18 / 08 / 2022

hazineye ait satılan taşınmazlar

hazineye ait satılan taşınmazlar

2022-2024 döneminde toplam 60 milyon metrekare yüzölçüme sahip Hazine taşınmazının vatandaşlara arz edilmesi planlanıyor. 

2003-2021 yılları arasında satılan Hazine'ye ait taşınmazlar meclis gündeminde!

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, 2003-2021 yılları arasında satışı yapılan Hazineye ait taşınmazlara ilişkin soru önergesi verdi. 

Ulus Emlak Müdürlüğü'nden Ankara'da hazineye ait 1 adet arsa satılık!

Ulus Emlak Müdürlüğü tarafından, Ankara ili, Çankaya ilçesi, Karşıyaka mahallesinde bir adet hazineye ait arsa ihale ile satılacak.

Türkiye’de peynir ekmek gibi satılan Fiat Egea’ya zam üstüne zam! İşte Fiat Egea 3 Ağustos 2022 fiyat listesi

Türkiye’de en çok satılan markalardan biri olduğu bilinen Fiat Egea fiyatları, ağustos ayına özel olarak yeniden revize edildi. İşte, Fiat Egea 3 Ağustos 2022 güncel fiyat listesi

İstanbul’da satılan her 2 yeni konuttan birini yabancılar aldı!

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş, İstanbul genelinde markalı yeni konut projelerinde satılan her 2 konuttan birisini yabancıların aldığını söyledi.

Elektrikli arabaların fiyatında değişiklik! Türkiye’de satılan elektrikli araç fiyatları!

Elektrikli araçlar, benzin fiyatlarına gelen zamlardan sonra daha çok tercih edilmeye başlandı. İşte Türkiye’de satılan elektrikli araç fiyatları!

Türkiye’de hangi elektrikli otomobiller var? Satılan elektrikli otomobiller hangileridir?

Türkiye’de satılan elektrikli otomobiller merak ediliyor. İşte Türkiye’de satılan elektrikli otomobiller!

Türkiye’de satılan en ucuz sıfır otomobiller belli oldu! 400 bin liranın altında sadece birkaç model kaldı

Sıfır otomobil almak isteyenler için markalar yeni fiyat listelerini açıkladı. İşte Türkiye’de satılan en uygun fiyattaki sıfır otomobiller…

Türkiye’de peynir ekmek gibi satılan Fiat Egea’ya zam geldi! İşte Fiat Egea 4 Temmuz 2022 fiyat listesi

Türkiye’de en çok satılan markalardan Fiat’ın Egea modeli, temmuz ayına özel olarak yeniden revize edildi. İşte Fiat Egea modellerinin 4 Temmuz 2022 güncel fiyat listesi

Üç büyükşehirde en çok satılan ikinci el araç markası belli oldu! En az 300 bin liraya alıcı buluyor

Sıfır otomobillerin cep yakan fiyatları ikinci el otomobillere olan ilginin artmasına neden oldu. Yaz aylarının gelmesi ve yaklaşan Kurban Bayramı araba pazarında satışları yükseltti. Üç büyükşehirde en çok satılan otomobil markaları da belli oldu. İşte detaylar...

2010-2021 yılları arasında satılan Hazine gayrimenkulleri TBMM gündeminde! 

İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, 2010-2021 yılları arasında satışı yapılan Hazine'ye ait gayrimenkulleri Meclis gündemine taşıdı. Yokuş, konuyla ilgili soru önergesi verdi. 

Market reyonlarında satılan o marka gıda ürünü ölüme neden oldu! Acil toplanıp soruşturma başlatıldı

Market reyonlarında satılan bebek mamaları ülkede krize neden oldu. Bir markanın ürününden kullanan annelerin bebekleri ağır şekilde hastalandı bebeklerden ikisi hayatını kaybetti. Söz konusu mamalar toplatıldı. Olayla ilgili soruşturma açıldı.

Türkiye'de satılan en ucuz otomobiller belli oldu! 2022 Mayıs fiyat listesinde dikkat çeken indirimler geldi

Nisan ayı otomobil ve hafif ticari araç pazarı, 2021 yılı nisan ayına göre yüzde 2,4 daraldı. Satılan araç sayısı 60 bin 35 adet oldu. Mayıs ayına bakıldığında Türkiye'de satılan en ucuz araba markası açıklandı. Bazı markalara indirim gelirken bazıları da fiyatlara zam yaptı.

En güçlü elektrikli bisiklet hangisi? İşte Türkiye’de satılan en uzun menzilli elektrikli bisikletler

Son yıllarda araç fiyatlarına peş peşe gelen zamlar elektrikli scooter ve elektrikli bisiklet piyasasını hareketlendirdi. Cadde ve sokaklarda scooter binen insan görmek normal bir hal alırken elektrikli bisikletlere de talep fazla. Peki Türkiye’de satılan en güçlü elektrikli bisikletler hangisi.

Zeytinyağı diye satılan markadan soya yağı ve ayçiçek yağı çıktı! İçinde bir gram zeytinyağı yok

Marketlerde soğuk sıkım zeytinyağı diye satılan Bereketli Topraklardan Altınöz Zeytinyağı marka ürünün içinden zeytinyağı hariç her şey çıktı. Üründe yapılan incelemede yağda bir gram dahi zeytinyağı olmadığı anlaşıldı. İşte detaylar..

hazineye ait satılan taşınmazlar Haberi

hazineye ait satılan taşınmazlar

Yatırım ve istihdamın teşviki kapsamında hazırlanan Hazine taşınmaz portföyü genişletilerek yatırımcılara arz edilecek. Anadolu Ajansı'ndan Deniz Çiçek Palabıyık'ın haberine göre; bu çerçevede, 2022-2024 döneminde toplam 60 milyon metrekare yüzölçüme sahip Hazine taşınmazının vatandaşlara arz edilmesi planlanıyor. 

2022 yılı Bütçe Gerekçesi'nden yapılan derlemeye göre, yatırımların desteklenmesi için Hazineye ait taşınmazların tarım, hayvancılık, eğitim, turizm ve diğer amaçlı yatırımların teşviki kapsamında kullandırılması uygulaması devam ettirilecek. Ayrıca, proje bazlı yatırımlara arazi desteği sağlanması amacıyla da Hazine taşınmazları arz edilecek.

2020 ve 2021'in 8 aylık döneminde toplam 43 milyon 300 bin metrekare yüzölçüme sahip taşınmaz, eğitim, tarım ve hayvancılık, turizm ve diğer amaçlı yatırımlar için ilana sunuldu. Yaklaşık 501,5 milyon TL yatırım tutarı ve 2 bin 48 kişilik istihdam taahhüdü karşılığında 5 milyon 600...