Home City Pendik açılış

Home City Pendik açılış

Mobilya ve dekorasyon sektöründe uzmanlaşmış AVM dönemi başlıyor. Home City Pendik açılış için gün sayıyor.

Home City Pendik'e nasıl gidilir?

Mobilya ve dekorasyon olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik açıldı. Peki Home City Pendik'e nasıl gidilir?

Home City Pendik açıldı!

Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik açıldı.

Pendik The Holl fiyat bilgisi!

Pendik The Holl fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 13 bin metrekare satılabilir alanı bulunan  projede home ofis, residence ve ofis bulunuyor. 

The Holl Pendik fiyat ve ödeme planı 2018!

Bekart İnşaat tarafından hayata geçirilen The Holl Pendik projesi home ofis, residence ve ofisten meydana geliyor. 90 birimin yer aldığı projede 4 bin metrekare ticari alan bulunuyor. İşte The Holl Pendik fiyat ve ödeme planı 2018...

Home City Pendik AVM açılıyor!

Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere ev ve ofislerin ihtiyacı olan bütün her şeyi tek bir çatı altında toplayacak olan Home City Pendik AVM 2018 ilk çeyrekte kapılarını açıyor.

Winlife Pendik iletişim!

Winlife Pendik iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Ofis veya home-ofis konseptinde 142 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1'ler tasarlandı. 

Home City Pendik AVM yılın ilk çeyreğinde açılıyor!

Home City Pendik AVM 2018 yılının ilk çeyreğinde kapılarını açıyor. Türkiye’nin ilk ve tek ev dekorasyon AVM’si olma özelliğini taşıyan AVM konsept yapısı ve ürün çeşitliliğiyle de fark yaratacak.

Pendik Home City AVM bu yıl açılacak!

Pendik'te yer alan Home City AVM yılın ilk çeyreğinde kapılarını açacak. AVM'de yaklaşık 120 marka yer alacak

Pendik The Holl lansman fiyatlarıyla satışta! 357 bin TL'ye!

Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Pendik The Holl projesinde ön talepler toplanıyor. Projede 75 metrekare home ofislerin fiyatları 357 bin TL'den başlıyor. 

Home City Pendik açılış için gün sayıyor!

Mobilya ve dekorasyon sektöründe uzmanlaşmış AVM dönemi başlıyor. Home City Pendik açılış için gün sayıyor.

Esenyurt City Center kamu binaları Mayıs'ta teslim edilecek!

Kamu binalarının, AVM'nin, üniversitenin ve home ofislerin yer aldığı Esenyurt City Center projesinde kamu binaları Mayıs ayında, AVM ise 19 Ağustos'ta açılacak.

Esenyurt City Center'da Home Office'e yeni bir bakış!

Özyurt AŞ City Çenter Projesi ile İstanbul'un en hızlı gelişen ilçesi Esenyurt'ta ferah meydanları, etkinlik alanları, dinlenme köşeleri ile keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Fenerbahçe'den Gebze'ye Mahchester City modelinde tesis!

Pendik Projesi’ne izin alamayan Fenerbahçe, B planını devreye soktu. Sarı lacivertliler, Gebze’de, Mahchester City’nin tesislerini model alarak futbolunu buraya taşıyacak. Fizibilite çalışmaları bitti, iş kazma vurmaya kaldı.

Home City Pendik açılış

Home City Pendik açılış Home City Pendik açılış


Eva Group-Has Grup ortak girişimi, JLL Türkiye'nin kiralaması ve yöntemiyle, İstanbul Pendik'te faaliyete geçecek olan ''Home City'', Ocak 2018'de kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. 

Önde gelen Türk mobilya markalarının yer aldığı, 95 bin metrekarelik alanda 500 milyon TL yatırımla hayata geçecek olan dev proje, mobilya ve ev dekorasyon sektörünüb ''sanayi sitesi'' devrinden uzmanlaşmış AVM dönemine geçişini başlatacak. 

Home City Pendik, tm bu sektörleri modern bir AVM'de, tek çatı altında toplamayı amaçlıyor. İçerisinde çocuk oyun alanları, retoran ve kafeleri barındırıyor.

Kiralama ve yönetimini ticari gayrimenkulde özgün profesyonel hizmetler sunan JLL Türkiye'nin üstlendiği Home City Pendik; mobilya, ev tekstili, züccaciye, halı, perde ve aydınlatma markalarından pek çok seçeneği bir araya...