23 / 03 / 2023

İhlas Holding Bizim Evler 8 iletişim

İhlas Holding Bizim Evler 8 iletişim

Toplam 254 konut ve 8 ticari üniteden meydana gelen Bizim Evler 8 projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Avcılar ilçesine bağlı Ispartakule'de hayata geçiriliyor. Bizim Evler 8 satılık daire tipleri haberimizin içinde yer alıyor.

Bizim Evler Güzelce'de ev fiyatları ne kadar? Bizim Evler Güzelce fiyat listesi Ekim 2022!  

Bizim Evler Güzelce projesi İhlas Holding imzasıyla İstanbul Büyükçekmece'de yükseliyor. Bizim Evler Güzelce projesinde yer alan konutların fiyatları ne kadar? İşte Bizim Evler Güzelce fiyat listesi...

Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10'da çalışmalar tam gaz!

30 yıla aşkın tecrübesiyle 20 bini aşkın konut üreten ve yüz binlerce aileyi ev sahibi yapan İhlas Holding’in, Ispartakule bölgesinde inşa ettiği Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projesinde çalışmalar tam gaz devam ediyor.

Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projeleri satışa sunuldu!

Ispartakule bölgesinin en büyük yatırımcısı İhlas Holding, Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projelerini satışa çıkardı. Uzun zamandır merakla beklenen projelerde satışın başlamasıyla beraber son yıllarda satış ofislerinde görülmeyen bir yoğunluk gerçekleşti.

Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 satışta! Yeni proje!

İhlas Holding güvencesiyle inşa edilecek olan Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projeleri bugün resmen satışa çıktı. 

Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10'la Avcılar'a 703 yeni konut geliyor! Yeni proje!

İhlas Holding imzasıyla hayata geçirilecek olan Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projesi 15 Ocak'ta satışa çıkıyor.

Bizim Evler 9'la Avcılar'a 1.200 yeni konut geliyor!

İhlas Holding imzasıyla hayata geçirilecek olan Bizim Evler 9 projesiyle Avcılar'a 1.200 yeni konut inşa edilecek.

Bizim Evler 9, yakında satışta!

İhlas Holding'in Avcılar'ın Firüzköy Mahallesi'nde inşa ettiği yeni projesi Bizim Evler 9 yakında satışa çıkıyor...

Bizim Evler 9 ön talep topluyor!

İhlas Holding'in Avcılar'ın Firüzköy Mahallesi'nde hayata geçireceği en yeni projesi Bizim Evler 9 ön talep topluyor...

Ispartakule Bizim Evler 7 görseller!

İhlas Holding  imzası taşıyan Bizim Evler 7 Ispartakule projesi Kanal İstanbul'un yanı başında 3.havalimanına ise yakın mesafede inşa edildi..

Avcılar Bizim Evler 7'de hemen teslim daireler!

Avcılar Bizim Evler 7'de hemen teslim daireler alıcılarını bekliyor. İstanbul Avcılar Ispartakule Mevkii'de, Kanal İstanbul'un yanı başında hayata geçirilen proje İhlas Holding imzasını taşıyor. 

Boğaz manzarası Bizim Evler'e geliyor!

İhlas Holding imzası taşıyan Bizim Evler 7 projesi İstanbul Avcılar Ispartakule Mevkii'de, Panoramik Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada hayata geçirildi...

Bizim Evler 7 ile Kanal İstanbul'u balkonunuzdan seyredin!

İhlas Holding imzası taşıyan Bizim Evler 7 projesinden İstanbul'un yeni boğaz manzarası Kanal İstanbul'u balkonunuzdan keyifle seyredebilirsiniz.. 

Bizim Evler Güzelce satılık daire!

Bizim Evler Güzelce satılık daire seçenekleri 2+1'den 4+1'e kadar değişim gösteriyor. Proje İhlas Holding tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirildi...

İhlas Holding Bizim Evler 8 iletişim Haberi

İhlas Holding Bizim Evler 8 iletişim


Aralık 2019'da anahtar teslimlerin gerçekleşeceği Bizim Evler 8 projesi 22 ve 25 katlı iki konut, 2 katlı bir ticaret bloğu şeklinde tasarlandı. 


19 bin 739 metrekare alanda inşa edilen Bizim Evler 8 projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Avcılar ilçesine bağlı Ispartakule'de hayata geçiriliyor. 


Toplam 254 konut ve 8 ticari üniteden meydana gelen Bizim Evler 8 satılık daire seçenekleri 2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde planlandı. Projede 85 tane 2+1, 88 tane 3+1, 81 tane 4+1 daireler yer alacak. 


İnşaat alanı 65 bin 124 metrekare olan Ispartakule Bizim Evler 8 projesinde daire sahiplerine spor alanı, çocuk oyun alanı, fitness, sauna, yüzme havuzu, otopark gibi sosyal donatılar sağlanıyor. 


*Haberdeki görsel Bizim Evler 7'ye aittir.


Tel: 0212 405 10 00

Web: http://www.bizimevler.com.tr/

Pınar...