İlker Kaleli Emirgan

İlker Kaleli Emirgan

Poyraz Karayel dizisinde başlayan aşklarını geçtiğimiz günlerde sona erdiren İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu cephesinde yeni bir gelişme daha yaşandı. İlker Kaleli'nin, Emirgan'da ev tuttuğu öğrenildi.

İlker Gündüzöz'den yeni hastane açıklaması!

Muş Valisi İlker Gündüzöz, kentte yapılması planlanan Eğitim ve Araştırma Hastanesiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Kaleli Capital Gayrimenkul Ve İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaleli Capital Gayrimenkul Ve İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Kudret Bazarov tarafından kuruldu.

Emirgan Korusu ve Abbasağa Parkı’nın koruma statüsü değişti!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul Beşiktaş’taki Abbasağa Parkı’nı ve Sarıyer’deki Emirgan Korusu’nu “Doğal Sit-Nitelikli Doğal Koruma Alanı” şeklinde tescilledi. Bu statüye sahip alanlarda; kamp ünitesi, bungalov, günübirlik tesis, büfe, iskele gibi yapılara izin veriliyor.

Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in Emirgan’daki lüks evine taşındı!

Birkaç aydır beraberlik yaşayan Umut Evirgen ile Melisa Şenolsun, beraber yaşamaya karar verdi. Moda’da oturan güzel oyuncu, Evirgen'in Emirgan’da bulunan lüks evine taşındı. 

İlker Seyahat Turizm Danışmanlık Çiçekçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlker Seyahat Turizm Danışmanlık Çiçekçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İlker Yılmaz tarafından kuruldu.

Emirgan Apartments by Seba güncel fiyat listesi!

Emirgan Apartments by Seba güncel fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba güncel fiyat listesi ve Emirgan Apartments by Seba proje detayları...

Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020!

Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba fiyatları 2020 ve Emirgan Apartments by Seba detayları...

Emirgan Apartments by Seba fiyat! 

Emirgan Apartments by Seba projesi satışa çıktı. Seba İnşaat  tarafından hayata geçirilen projenin teslimlerinin Eylül'de yapılması hedefleniyor. Peki Emirgan Apartments by Seba fiyatları ne kadar? İşte Emirgan Apartments by Seba fiyat!

Emirgan Apartments by Seba nerede?

Emirgan Apartments by Seba projesi, toplam 53 daire ve 14 ticari üniteden oluşuyor. Bin 957 metrekare arsa alanı ve 8 bin metrekare inşaat alanı bulunan proje, Seba İnşaat imzasıyla yükseliyor. Peki Emirgan Apartments by Seba nerede? 

Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020!

Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Emirgan Apartments by Seba fiyat listesi 2020 ve Emirgan Apartments by Seba detayları...

Emirgan Apartments by Seba fiyatları!

Emirgan Apartments by Seba fiyatları haberimizde yer alıyor. Projenin teslimlerinin Eylül ayında yapılması planlanıyor.

Emirgan Apartments by Seba satışa çıktı! Yeni proje!

Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen ‘Emirgan Apartments by Seba’ projesi satışa çıktı. Eylül ayında teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatı ise 20 bin TL.

İlker Başbuğ'dan çarpıcı Kanal İstanbul yorumu!

Genelkurmay 26. Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Kanal İstanbul projesiyle ilgili yaptığı değerlendirmede "Kanal İstanbul olursa Trakya ikiye bölünüyor" dedi..

İlker Kaleli Emirgan Haberi

İlker Kaleli Emirgan

Oyuncu Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli geçtiğimiz günlerde ilişklerini sonlandırmıştı. Posta Gazetesi'nde yer alan haberine göre; İlker Kaleli'nin yalnız kalmak istediği ve Terzioğlu'nun Rumelihisarı'ndaki evinden ayrılıp Antalya- Kaş'a gittiği öğrenildi.

Kaş'tan dönen İlker Kaleli'nin Emirgan'da daire tutup oraya yerleştiği belirtildi. Burçin Terzioğlu'nun ise Hisar'daki evinde yaşamaya devam ettiği de konuşulanlar...