imes metro hattı

imes metro hattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Projeler Müdürlüğü, Anadolu yakasının yeni metro hattı için düğmeye bastı.

Hastane - İmes Metro Hattı için düğmeye basıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Projeler Müdürlüğü, Ümraniye ile Sancaktepe’den geçen Hastane - İmes Metro Hattı için düğmeye bastı.

Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı danışmanlık ihalesi 18 Mayıs'ta!

Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı Kontrollük, Mühendislik Ve Danışmanlık Hizmet Alımı ihalesi 18 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. 11 istasyondan geçecek metronun ön yeterlilik ihalesine 12 firma teklif vermişti.

Sefaköy Beylikdüzü Metro Hattı'na onay çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçecek olan Sefaköy Beylikdüzü Metro Hattı için ÇED süreci onaylandı. 1 milyar 865 milyon 80 bin TL yatırıma sahip metronun 4 yılda hizmete geçmesi bekleniyor.

İşte İstanbul'un 5 yeni metro hattı!

İBB Başkanı Topbaş, İstanbullulara 5 yeni metro hattı müjdesi verdi. Topbaş, İBB Meclisi’nde yaptığı konuşmada, ihale süreçleri tamamlanan İstanbul’daki yeni metro hatlarının yakında yapım çalışmalarının başlayacağını açıkladı.

İstanbul'a 5 yeni metro hattı geliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'a yapılacak olan 5 yeni metro hattı için ihale sürecinin tamamlandığını açıkladı.

Bakırköy İDO-Kirazlı Metro Hattı imar planı askıda!

Bakırköy İDO - Kirazlı Arası Metro Hattı Revize Projesi'ne ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı askıya çıkarıldı...

Otogar-Başakşehir Konutları Metro Hattı imar planı askıda!

İstanbul Bağcılar ilçesi, Otogar - İkitelli - Olimpiyat Köyü - Başakşehir Konutları Metro Hattı Revizesine ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı tadilatı askıya çıkarıldı...

Göztepe-Ataşehir-Ümraniye Metro Hattı’nın ilk durağı belli oldu!

İBB tarafından 5 yıl önce 60.Yıl Parkı'na yapılması planlanan caminin yerine metro yapılacak. Metro, Göztepe – Ataşehir – Ümraniye Metro Hattı’nın ilk istasyon durağı olacak.

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı'nın ihalesi yapıldı!

İhalesi şimdiye kadar iki kez ertelenen Mahmutbey Bahçeşehir Esenyurt metro hattı 31 Mart 2017 tarihinde ihaleye çıktı. Metro hattının yapım ihalesine 12 şirket ön yeterlilik başvurusunda bulundu.

Yenikapı-İncirli-Sefaköy Metro Hattı imar planı tadilatı askıda!

Bahçelievler İlçesi, Yenikapı - İncirli - Sefaköy Metro Hattı'na ( Çobançeşme Depo - Triyaj Alanı ) ilişkin imar planı tadilatı askıya çıkarıldı...

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı'nın ihalesi bugün!

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenkent-Esenyurt metro hattı ihalesi bugün saat 10:00'da gerçekleşecek. Bölgedeki trafiği rahatlatacak metro hattında 11 istasyon yer alacak.

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı'nın ihalesi yarın!

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenkent-Esenyurt metro hattı ihalesi yarın gerçekleşecek. 18,5 kilometre uzunluğundaki metro hattında 11 istasyon yer alacak.

Kaynarca-Tuzla Metro Hattı'nın ihalesi yapıldı!

Daha önce ertelenen Kaynarca-Tuzla Metro Hattı'nın ihalesi 3 Mart’ta gerçekleşti. Kaynarca-Tuzla ve Pendik Merkez-Kaynarca Hatları olmak üzere iki ayrı güzergâhtan oluşan hat 12 kilometre uzunluğunda olacak.

imes metro hattı

imes metro hattı imes metro hattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Projeler Müdürlüğü, Ümraniye ile Sancaktepe’den geçen Hastane – İmes Metro Hattı için start verdi.

Ümraniye ve Sancaktepe ilçe sınırları içinde kalan Hastane ve İMES İstasyonları arasında, toplam 3 istasyondan meydana gelen Sarıgazi - Türkiş Blokları Metro Hattı 900 milyon liraya mal olacak.

İstanbul Anadolu yakası Yenidoğan – Sarıgazi - Hastane Metro hattının uzatması olacak olan yeni hat, bahsedilen hattın son istasyonu olan Hastane İstasyonu sonrasında başlayıp ihale kapsamında kesin projeleri hazırlanacak olan ara iki istasyonu takiben iş kapsamının son istasyonu olan İMES’te tamamlanacak. 5.1 kilometre uzunluğa sahip olan yeni metro hattı, ulaşım planlarına işlendiği şekilde, yapım aşamasında olan Dudullu Bostancı Metro Hattı’nın Türkiş Blokları İstasyonu ile entegre sağlamak yerine, proje çalışmaları kapsamında...