inegöl sinanbeyde metruk binalar yıkılıyor

inegöl sinanbeyde metruk binalar yıkılıyor

Yıkılmaya yüz tutmuş vaziyetteki metruk binaların yıkımına devam eden İnegöl Belediyesi dün de Sinanbey Mahallesindeki bir binanın yıkımını gerçekleştirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu yıkımla ilgili açıklamalarda bulundu.

İnegöl'deki 2 metruk bina yıkıldı!

Bursa İnegöl Belediyesi, kullanılmayan tehlike arz eden 2 metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi. Şehir merkezinde ve kırsal mahallelerde de tehlikeye neden olan binalar tek tek yıkılıyor.

İnegöl'deki metruk 2 bina yıkıldı!

Bursa İnegöl Belediyesi ekipleri tarafından uzun zamandır metruk şekilde bulunan 2 binanın yıkımı gerçekleşti.

İnegöl'deki 10 metruk bina yıkıldı!

Bursa’da İnegöl Belediyesi tarafından tehlikeli binaların yıkım çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda 10 metruk binanın yıkımı tamamlandı.

İnegöl'deki 2 metruk bina yıkıldı!

Bursa İnegöl Belediyesi'nce Orhaniye ve kırsal Hilmiye Mahallesi'nde bulunan 2 metruk binanın yıkımı tamamlandı.

İnegöl'de kentsel dönüşüm yıkımları başladı!

İnegöl'de kentsel dönüşüm için metruk binaların yıkımına başlanırken, Belediye Başkanvekili Ahmet Kara, "Hayallerdeki İnegöl'ü gerçeğe dönüştürmek için projelerimizi halkımızın talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz" dedi.

Bursa İnegöl ilçesinde metruk binalar yıkılıyor!

Bursa’nın İnegöl ilçesinde metruk binalar yıkılıyor. 250 metruk binanın yıkımı için karar alınacağı bildirildi. Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, Kaşıkçıoğlu İlkokulu mevkiinde bulunan metruk binanın yıkılmasını yerinde inceledi.

Bursa İnegöl'de 250 metruk bina yıkılacak!

Bursa İnegöl'de 250 metruk binanın yıkımı için karar alınacağı bildirildi. Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, Kaşıkçıoğlu İlkokulu mevkiinde bulunan metruk binanın yıkılmasını yerinde inceledi.

İnegöl'de tehlikeli 250 bina yıkılacak!

İnegöl Belediyesi 250 metruk binanın yıkımı için çalışmalara başladı. Tescilli olan 50 bina ile ilgili ise Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'na gerekli projeler sunulacak ve alınacak onayın ardından yıkımları tamamlanacak.

İnegöl'de 250 metruk binanın yıkım çalışmaları başladı!

İnegöl Belediyesi, tespit edilen 250 metruk binanın yıkımı için çalışmalara başladı Tescilli olan 50 binanın yıkımı ile ilgili ise Kültür ve Tabiat Varlıldarını Koruma Kurulu'na gerekli projeler sunulacak ve alınacak onayın ardından yıkımları tamamlanacak

İnegöl'de 250 metruk bina yıkılacak!

Bursa’nın İnegöl ilçesinde metruk binalar yıkılıyor.250 metruk binanın yıkımı için karar alınacağı bildirildi. Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, Kaşıkçıoğlu İlkokulu mevkiinde bulunan metruk binanın yıkılmasını yerinde inceledi.

İnegöl' de kentsel dönüşüm eski okullardan başladı!

İnegöl Belediyesi ekipleri, metruk vaziyetteki Rüştiye Mahallesi eski okul binasının yıkımını gerçekleştirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, kullanılamaz durumdaki okulun yıkımıyla ilgili bilgi verdi.

İnegöl'de kentsel dönüşüm atağı!

İnegöl Belediyesi ekipleri metruk vaziyetteki; Rüştiye Mahallesi eski okul binasının yıkımını gerçleştirdi. Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, yıkım ile bilgiler verdi.

İnegöl'de riskli binalar yıkıldı!

İnegöl Belediyesi, Sinanbey Mahallesi Leylak Sokak'ta bulunan metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi. Adil Kansu: Şehrin fiziki yapısını bozan, imar sorunu teşkil eden, çevreye ve vatandaşa sıkıntı doğuran yapıların yıkımını gerçekleştirerek çözüme kavuşt

inegöl sinanbeyde metruk binalar yıkılıyor Haberi

inegöl sinanbeyde metruk binalar yıkılıyor

Yıkılmaya yüz tutmuş vaziyetteki metruk binaların yıkımına devam eden İnegöl Belediyesi dün de Sinanbey Mahallesindeki bir binanın yıkımını gerçekleştirdi.  Yıkımla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu "Bilindiği üzere bu zamana kadar çeşitli sebeplerle birçok bina yıkımı gerçekleştirdik. Bunlardan bazılarını kentsel dönüşüm çalışması çerçevesinde, bazılarını kaçak bina olması sebebiyle, çıkmaz sokakları açmak üzere yıktığımız binalann yanı sıra bazı binaları da metruk oltfM ması sebebiyle yıkıyoruz." dedi. Kansu, yıkımı gerçekleştirilen binanın özel mülkiyet olduğu için yıkım sonrası yapılacak enkaz kaldırma çalışmaları sonrasında boş bırakılacağını söyledi. 


Yeni...