07 / 07 / 2022

ispark artık cepte

ispark artık cepte

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM ile koordineli çalışılarak hazırlanan İSPARK cepte uygulaması ile vatandaşlar bulundukları noktaya en yakın otoparkları tespit edip navigasyon özelliği ile otoparka rahatça ulaşabilecek.

Vatandaş artık mega projelere ortak olabilecek!

16 senelik Bankacılık Yasası değişiyor. Kısa bir süre önce çıkarılan gayrimenkul sertifikasının kapsamı da genişliyor. Vatandaş artık büyük ölçekli projelere ortak olarak elde edilecek kardan pay alacak.

Artık fay hatlarını değil, depreme dayanıklı yapılaşmayı konuşmalıyız!

Elazığ Sivrice’de, 24 Ocak 2020 günü 20.55’te meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili açıklamada bulunan Avrupa Hazır Beton Birliği Başkanı Yavuz Işık; “Artık fay hatlarını değil, depreme dayanıklı yapılaşmayı konuşmalıyız.” dedi...

Kanal İstanbul güzergahında arazi alanlar, o arazileri ekip biçerler artık!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul projesiyle ilgili olarak net konuştu. İmamoğlu, "Kanal İstanbul güzergahında arazi alanlar, o arazileri ekip biçerler artık" dedi.

İmar tadilatı artık ada bazlı olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, belediyelerde imar rantına son verecek düzenlemeyi Meclis gündemine taşıdı. Yeni imar düzenlemesine göre, imar tadilatı artık ada bazlı olacak.

Sitelerde kapılara borçlu listeleri artık asılamayacak!

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, sitelerde ve apartmanlarda kapılara borçlu listeleri artık asılamayacak.

Türkiye’de artık AVM açılmaması lazım!

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, "Türkiye’de artık AVM açılmaması lazım. AVM denizi bitti. AVM’lerin her yıl yüzde 5 ile yüzde 10’u arasında kısmı elenecek.. Yeni açacakların elinde patlar, açmasınlar" dedi...

ABD: Batı Şeria'daki yerleşimler artık hukuka aykırı değil!

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, işgal altında yer alan Batı Şeria'da bulunan Yahudi yerleşim birimlerini artık yasa dışı olarak görmediklerini açıkladı.

Şehir hastaneleri artık genel bütçe kaynakları ile yapılacak!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koa, şehir hastanelerinin Kamu Özel İşbirliği (KÖİ) modeli yerine artık genel bütçe kaynakları ile yapılacağını duyurdu. KÖİ modeli ile yapılan 20 şehir hastanesi için 40 milyar doların üzerinde kira ve hizmet bedeli ödenecek...

Konya Meram'da mimari projeler artık dijital ortamda!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Meram Belediyesi, mimari projeler konusunda artık dijital ortamda hizmet verecek.

MYK Emlak Danışmanı Belgeleri artık çift dilde!

Emlak işletmelerinde pazarlama ve satış personeli olarak çalıştırılan kişilerin alması gereken Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) mesleki yeterlilik belgeleri artık çift dilde veriliyor... 

Yapı kooperatifleri artık 'e-Devlet' üzerinden kurulabilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan değişiklik kapsamında yapı kooperatifleri artık il müdürlüklerine gidilmeden "e-Devlet kapısı" üzerinden kurulabilecek.

Yıldız Çağrı Atiksoy artık İzmir'de yaşıyor!

Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Nerelerdesiniz, neler yapıyorsunuz?” sorusuna yanıt veren Atiksoy, “İzmir’de ailemin yanında yaşıyorum artık'' dedi.

Artık şehirlerimizin 50 yılını, 100 yılını planlayacağız!

Konya'nın Beyşehir ilçesinde Şehir Konağı'nın açılışında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Artık şehirlerimizin 50 yılını, 100 yılını planlayacağız" dedi.

ispark artık cepte Haberi

ispark artık cepte

Geliştirdiği modern ve teknolojik sistemler ile otoparkçılık sektörünün lideri haline gelen İSPARK, hizmete sunduğu mobil uygulama ile alanında yine bir ilke imza attı.


İSPARK, İstanbulluların hayatını kolaylaştıracak ve sürücüleri otopark arama derdinden kurtaracak bir uygulama geliştirerek vatandaşların hizmetine sundu. 


Google Play ve Apple Store’da,  iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlar için üretilen ücretsiz uygulamada; otoparkların teknik özellikleri, fiyat tarifeleri, ulaşım bilgileri ve anlık doluluk-boşluk bilgileri gerçek zamanlı olarak bulunuyor. Ayrıca uygulamada doluluk- boşluk oranları da anlık olarak gösteriliyor.


Uygulamayı indiren kullanıcılar bulundukları noktaya en yakın otoparkları görebiliyor özellikler kısmından açık, katlı ya da yol üstü otoparkları seçebiliyor. Harita ya da uydu görüntüsü seçeneği bulunan uygulamada, navigasyon özelliği ile rota çizilerek sürücülerin otoparkı rahatça ulaşmasına imkân sağlanıyor.


Sürücülerin daha...