istanbul silivride icralık arsalar

istanbul silivride icralık arsalar

İstanbul İli Silivri İlçesi'nde yer alan arsaların toplam bedeli 1 milyon 200 bin TL olarak belirlendi. Arsaların satışı İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İstanbul İcra Satış Birimi tarafından yapılacak.

İstanbul Akvaryum, belediyeye kira ödemeyip icralık olmuş!

Sayıştay raporlarında ‘kaçak’ olduğu belirtilen İstanbul Akvaryum Kompleksi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne kira ödemediği ortaya çıktı. Yıllık kira 4 milyon 510 bin lira. İBB Akvaryum’u icraya verdi.

www.icralik.com'dan konut alacakların ilk tercihi İstanbul, Ege ve Akdeniz!

Metropol insanlarının birçoğu bir gün Ege'de ya da Akdeniz'de yaşamayı hayal eder. Özellikle de yaşanılan şehir İstanbul'sa bu hayale sahip olmayanların sayısı yok denecek kadar azdır

İBB, Silivride hurda karşılığı 4 bina yıktıracak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Silivride 1 adet 6 katlı, 3 adet 5 katlı olmak üzere toplam 2 bin 540 metrekare alana sahip 4 adet binayı, enkazından çıkacak hurda karşılığı yıktıracak

Moskova, gayrimenkulde İstanbul'u tahtından etti

Gayrimenkul yatırımında 2 yıldır Avrupa'nın en çekici kenti olan İstanbul koltuğunu Moskova'ya kaptırdı. İstanbul, risk açısından da tehlikeli bölgeye doğru geriledi..

Tapunun kralı İstanbul oldu

Ekonomi ve siyaset alanında yaşanan dalgalanmalar yüzünden 2007 yılında tüm Türkiye'de alım, satım, miras taksimi, bağış, kamulaştırma gibi yöntemlerle el değiştiren konut sayısı 868 bin adet birden düşerken, İstanbul'da yüzde 20 artış yaşandı. Tapu kayıt

İstanbul'un yeni ulaşım planları ne?

Gayrimenkulün prim yapması ile ulaşım yatırımlarının çok yakın ilişkisi var. Küçük ve büyük gayrimenkul yatırımcıları için işte İstanbul'un ulaşım yatırımları!

İstanbul'da 3 gayrimenkul satılacak

İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü İnönü Mahallesi'nde bulunan 3 gayrimenkulu satacak.

İstanbul Vakıflar Üsküdar'da kat karşılığı inşaat yaptıracak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü Üsküdar Pazarbaşı Mahallesi'nde bulunan 175 ile 261 metrekare arsalara kat karşılığı inşaat yaptırmak için ihale açtı.

Vakıflar İstanbul'da kat karşılığı inşaat yaptıracak

Vakıflar Genel Müdürlüğü İstanbul Bölge Müdürlüğü, Eyüp ile Beyoğlun'da bulunan 185, 240 ve 390 metrekare arsalara kat karşılığı inşaat yaptırmak için ihale açtı.

Emlak Konut GYO, İstanbul ve İzmir'de 95 gayrimenkul satacak

Emlak Konut GYO, İstanbul, İzmir, Tekirdağ ve Kocaeli'nde bulunan 6 arsa, 80 dükkan, 9 sosyal tesis ile işyerini açık artırmayla satacak.

En borçlu il İstanbul

Vatandaşların toplam borcu geçen yıl yüzde 28.7 artışla 321.9 milyar YTL'ye yükseldi. En borçlu il olan İstanbul'da kişi başına düşen borç tutarı 12 bin YTL'yi aşıyor, ikinci sırada Ankara var.

100 yabancı baktı, '212 İstanbul' için Morgan Stanley masaya oturdu

Bağcılar'da gerçekleştirdiği '212 İstanbul' adlı alışveriş merkezi için 100 yabancı fonun kapısını çaldığı Edip İplik, Morgan Stanley'e çoğunluk hisselerini satma konusunda görüşmelere başladı. Firma bağlı bulunduğu Akın Grubu'nun Merter'deki arazisi üzer

Düğün ekonomisinde İstanbul zirveye oynuyor

İstanbul, sadece çevre illerin değil bölgedeki ülkelerin `düğün ekonomisi'ne yön vermeye hazırlanıyor.

istanbul silivride icralık arsalar

istanbul silivride icralık arsalar istanbul silivride icralık arsalar

İstanbul İli Silivri İlçesi'nde yer alan arsaların toplam bedeli 1 milyon 200 bin TL olarak belirlendi.  Arsaların satışı açık arttırma usulüyle İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İstanbul İcra Satış Birimi tarafından 3 Haziran 2014 günü saat 15:00'da gerçekleşecek.

İlanın detayı için