izmit iskan ruhsatı

izmit iskan ruhsatı

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, İzmit’te 2018 yılı içinde 1233 adet iskân ruhsatı verildiğini açıkladı.

İzmit'te bir ayda 116 adet iskan ruhsatı verildi!

İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgilere göre; İzmit’te yıkılan riskli yapıların yerine depreme dayanıklı yeni yapılar inşa ediliyor.

İnşaat iskan ruhsatı dilekçesi 2021!

Bir arsa üzerinde bulunan yapının inşaat çalışmalarının tamamlanması durumunda inşaat iskan ruhsatı, belediyenin imar birimine bir dilekçe ve gerekli belgeler ile başvurularak alınıyor. Peki inşaat iskan ruhsatı dilekçesi 2021 nasıl hazırlanıyor?

Uşak'ta iskan ruhsatı ve imar barışı ödemeleri TBMM gündeminde!

Uşak'ta belediyenin iskan ruhsatı uygulamalarına ve imar barışında tapu dairelerine yapılacak ödemeler TBMM gündemine taşındı. CHP'li Yalım, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

İzmit'te 2018'de 1.143 inşaat ruhsatı verildi!

İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün verdiği bilgilere göre, İzmit’te geçen bir yıl içinde 1143 adet inşaat ruhsatı verild

İzmit'te 2018'de 1.233 adet iskan ruhsatı verildi!

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, İzmit’te 2018 yılı içinde 1233 adet iskân ruhsatı verildiğini açıkladı.

İzmit'te bir ayda 147 iskan verildi!

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü yetkililerince verilen bilgiye göre, İzmit’te bir ay içerisinde 147 adet yapıya  iskan ruhsatı verildi.

Atakule AVM'nin iskan ruhsatı alındı!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Atakule Alışveriş Merkezi'nin Yapı Kullanma İzin Belgesi'ni bugün aldı...

Bina tamamlama sigortası, gayrimenkul sektörüne güven getirecek!

GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu) tarafından gerçekleştirilen ‘Bina Tamamlama Sigortaları ve İskan Ruhsatı’ konulu toplantıda bina tamamlama sigortası masaya yatırıldı.

İzmit Gültepe Konutları'nın ruhsatı alındı!

İzmit Belediyesi, Gültepe Konutları'nın ruhsat işlemlerinin tamamlandığını açıkladı. 25 bloktan oluşan proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 424 daire, 9 adet villa, 1 adet sosyal tesis, 1 adet fırın ve 1 adet aquapark meydana gelecek.

Mamak Belediyesi 225 iskan, 119 yapı ruhsatı verdi!

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül yaptığı açıklamada Mamak Belediyesi'nin 2017 yılının ilk çeyreğinde 225 iskan, 119 yapı ruhsatı verdiğini belirtti.

İzmit'te bir ayda 116 adet iskan ruhsatı verildi!

İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgilere göre; İzmit’te yıkılan riskli yapıların yerine depreme dayanıklı yeni yapılar inşa ediliyor.

İzmit’te bir yılda 1.256 yapı ruhsatı verildi!

İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, vatandaşların talepleri üzerine kurallara uygun 1256 yapıya gerekli ruhsatları düzenlenerek hak sahiplerine teslim edildi.

İzmit’te bir ayda 68 binaya iskan!

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, bir ay içinde iskân için 77 başvuru yapıldı. Başvuruları yerinde titizlikle inceleyen teknik ekip bunlardan 68'ini projeye uygun bularak iskân ruhsatı verdi.

İzmit'te inşaatlar her aşmada denetleniyor!

İzmit Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü, ağustos ayını oldukça yoğun geçirdi. İzmit'te inşaat ruhsatı alan yapılar da sık sık denetleniyor.

izmit iskan ruhsatı Haberi

izmit iskan ruhsatı

İzmit’te 2018 yılı içinde 1233 adet iskân ruhsatı verildi. İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü’nün verdiği bilgilere göre, iskân için başvuranların talepleri tek tek incelendikten sonra kurallara uygun yapılara yapı kullanım izni verildi. İzmit Belediyesi'nde yer alan habere göre, İzmit’te en çok iskân verilen ay 173 adet ile Kasım ayı olurken, en az iskân verilen ay ise 48 ruhsat ile Eylül oldu. Ocak ayında 97, Şubat ayında 112, Mart’ta 102, Nisan ayında 90, Mayıs ayında 131, Haziran ayında 120, Temmuz ayında 61, Ağustos ayında 61, Ekim ayında 147, Aralık ayında da 90 olmak üzere 2018 yılı içinde 1233 adet yapı kullanım (iskân) ruhsatı verildi.

Verilen iskân ruhsatlarından dolayı İzmit Belediyesi’nin kasasına 6 milyon 976 bin TL girdiği kaydedildi.

497 Kat Mülkiyeti

Yetkililer, geçen...