kameroğlu inşaat Kadir Kameroğlu

kameroğlu inşaat Kadir Kameroğlu

İş adamı Kadir Kameroğlu, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Peki, Kadir Kameroğlu kimdir? Hayatı boyunca hangi işlere imza attı?

Verandasky İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Verandasky İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hamit Volkan Hazar ve Kadir Aytaç Çelikörs ortaklığında kuruldu.

Hermes Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hermes Danışmanlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Kavranoğlu tarafından kuruldu.

Şehitler Gayrimenkul İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şehitler Gayrimenkul İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Şehitler tarafından kuruldu.

Özseçkinler Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özseçkinler Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emre Balcı, Kadir Haspolat ve Ömer Balcı tarafından kuruldu.

Akgül Agrega İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akgül Agrega İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketibugün Sultangazi'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Dilek Akgül Olgun, Kadir Dalbay ve Mehmet Akgül tarafından kuruldu.

Kameroğlu Metrohome'da fiyatlar 472 bin TL'den başlıyor!

Kameroğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Metrohome Suites-Residence-Cadde projesinde satış fiyatları 472 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İnşaat sektörü ile üniversiteler arasındaki bağ kuvvetlendirildi!

Kadir Has Üniversitesi, eğitim, öğretim ve araştırmaya yönelik işbirliğini geliştirmek amacıyla 6 Eylül Cuma günü STFA İnşaat Grubu ile işbirliği anlaşmaya imza attı.

Kadir Has Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği bölümü açıldı!

Günümüzde gerek nüfus artışı, gerek çevre koşulları İnşaat Mühendisliği Bölümü’ne duyulan gereksinimi arttırıyor. Kadir Has Üniversitesi'nde bünyesine "İnşaat Mühendisliği" bölümünü ekledi...

Techbau Proje İnşaat ve Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Techbau Proje İnşaat ve Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 20 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Bozoğlu tarafından kuruldu.

Sigma Steel İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sigma Steel İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL Kadir Babagil tarafından kuruldu. 

Kardeşler Agrega İnşaat Hafriyat Limited Şirketi kuruldu!

Kardeşler Agrega İnşaat Hafriyat Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Kaan Kolçak tarafından kuruldu. 

Dört Mevsim İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Dört Mevsim İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Ergün tarafından kuruldu. 

Kameroğlu Metrohome'da fiyatlar 339 bin TL'den başlıyor!

Kameroğlu İnşaat imzası taşıyan Metrohome Suites-Residence-Cadde projesi İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin bu yıl içerisinde yapılması planlanıyor.

kameroğlu inşaat Kadir Kameroğlu

kameroğlu inşaat Kadir Kameroğlu kameroğlu inşaat Kadir Kameroğlu

İş adamı Kadir Kameroğlu, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Denizlili Kadir Kameroğlu, Çivril'e ana okul, liseye, huzurevi, camiye ve sağlık ocağı gibi birçok kurumun yapımında sağladığı destekten dolayı Kameroğlu'na "Çivrillilerin Altın Dedesi" olarak anılıyor.


İlçesine yaptığı katkılarla nedenyle Kadir Kameroğlu'na 'devlet üstün hizmet madalyası' verilmişti.


Kameroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kameroğlu, Kadir Kameroğlu'nun oğludur.


Kameroğlu İnşaat

Kameroğlu İnşaat, 1991 yılında Hüsamettin Kameroğlu, Alaattin Kameroğlu ve Adem Kameroğlu tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Devlet üstün hizmet madalyası sahibi Baba Kadir Kameroğlu tarafından1969 yılında küçük bir kuyumcu mağazasında başlayan ticaret yolculuğu daha sonraki yıllarda oğulları tarafından devralınmıştır. 


Kameroğlu İnşaat, EKOL markası ile Kapalıçarşı’da toptan altın ve pırlanta sektörünün en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Bu ticari bilgi ve sermaye birikimi ile birlikte 1991...