Kanyon AVM kuruluş uyılı

Kanyon AVM kuruluş uyılı

Kanyon'un Genel Müdürü Eriç, Kanyon'un İstanbul'a açık havada alışverişi benimseten ilk lokasyon olduğunu belirterek, bunun İstanbul ve Anadolu'daki pek çok AVM'ye de ilham verdiğini söyledi.

İş GYO Kanyon AVM kira değerleme raporu yayınlandı!

İş GYO'nun portföyünde yer alan İstanbul ili, Şişli ilçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 303 pafta, 1946 ada, 136 parseldeki yer alan bağımsız bölümlere ilişkin kira değerleme raporu yayınlandı.

Şişli Kanyon AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

Lüks markaların olduğu, ünlülerin sıkça ziyaret ettiği Kanyon AVM'nin piyasa değeri şaşırttı. 2006 yılında hizmete açılan Kanyon AVM'nin değeri dudak uçuklattı...

İş GYO Kanyon AVM 2020 yıl sonu değerleme raporu!

İş GYO'nun İstanbul İli, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 303 pafta, 1946 ada, 136 parsele ilişkin değerleme raporu yayınlandı. 

İş GYO Kanyon AVM kira değerleme raporu!

İş GYO'nun Kanyon AVM kira değerleme raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı.  

İş GYO Kanyon AVM kiracılarına yüzde 50 kira indirimi yapacak!

İş GYO portföyünde yer alan Kule Çarşı, Mallmarine ve Tuzla Meydan Çarşı'nın 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla tam kapasite ile faaliyete geçmesine, Kanyon AVM ve bahsi geçen çarşı ve ticari alanlarda işletmelerini açan kiracılara yüzde 50 oranında kira indirimi yapılması kararlaştırıldı.

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Levent Yamanel: Ben AVM'ye, hele ki gezmeye asla gitmem!

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Levent Yamanel, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınında kapatılan ve 'yeni normalleşme' adımları kapsamında açılan AVM'lerle ilgili olarak bazı uyarılar yaptı.

Kanyon AVM kapanan dükkanlardan kira almayacak! 

Koronavirüs salgınıyla birçok mağaza kapandı. Kanyon AVM, 20 Mart-30 Nisan arasında kapanan dükkanlardan kira almayacağını açıkladı...

Kanyon AVM ve Ega Perla AVM faaliyetlerini durdurdu!

İş GYO, Kanyon Alışveriş Merkezi ve Ege Perla Alışveriş Merkezi'nin koronavirüs sebebiyle geçici süreyle hizmete kapatıldığını duyurdu.

Kanyon AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

Ünlülerin sıkça ziyaret ettiği Şişli Esentepe’de yer alan Kanyon AVM’nin piyasa değeri şaşırttı. Lüks markaların yer aldığı ve 2006 yılında hizmete açılan Kanyon AVM, rakiplerine göre geri kaldı. Peki Kanyon AVM’nin piyasa değeri ne kadar?

Kanyon AVM 2019 yıl sonu değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 303 pafta, 1946 ada, 136 parselde yer alan Kanyon AVM'ye ilişkin değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Kanyon AVM kira değerleme raporu!

İş GYO, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, 303 pafta, 1946 ada, 136 Parsel üzerinde bulunan Kanyon AVM'nin kira değerleme raporunu yayınladı.

Kanyon AVM değerleme raporu 2018!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi'nde yer alan Kanyon AVM'nin değerleme raporunu yayınladı...

Mint Yapı’dan Şişli'de 250 konutluk yeni proje!

Mint Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, hayata geçirdikleri yeni uygulamalardan ve inşa edecekleri yeni projelerden bahsetti. Altıoğlu, Kanyon AVM'nin hemen yanında 250 konutluk yeni bir proje inşa edeceklerini söyledi.

Kanyon AVM kuruluş uyılı Haberi

Kanyon AVM kuruluş uyılı
AVM'nin ziyaretçi sayısı yüzde 27 arttı. ECZACIBAŞI ve İş GYO ortaklığıyla 2006 Mayıs'ta hizmete açılan Kanyon, bu yıl 9. yaşını kutluyor. Kanyon Genel Müdürü Cem Eriç, düzenlenen basın toplantısında 9 yıldır popüler olmanın sırlarını ve önümüzdeki dönem projelerini anlattı. 


2015 HAREKETLİ GEÇİYOR 

Kanyon'un İstanbul'a açık havada alışveriş ve yaşamı benimseten ilk lokasyon olduğuna dikkat çeken Eriç, İstanbul ve Anadolu'da daha sonra açılan pek çok AVM'nin Kanyon u izlediğini ifade etti. Eriç, "Kanyon'da yaratılan ticaretin hacmi yaklaşık 500 milyon TL. Toplam ciro içinde, üç yılda (2012-14) Kanyon mağazalarının ortalama satış m2 verimliliği, aynı dönemdeki toplam enflasyon rakamının 20 puan üzerinde artış gösterdi. Kira gelirlerimizde de buna paralel bir artış gerçekleşti. Aynı dönemde misafir sayılarımız yüzde 27 arttı. Yılda 14 milyon misafir ağırlıyoruz"...