01 / 04 / 2023

kanyon park yazır mahallesi satılık

kanyon park yazır mahallesi satılık

Konya Kanyon Park Evleri fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. Teslimleri 2019 yılında yapılacak olan Kanyon Park projesi Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirildi...

Door Park Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Door Park Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Sevtap Palacı tarafından kuruldu.

Modada italyan ekolünün temsilcisi Bambi'de yaz sonu indirimleri zamanı! İşte 20 Eylül 2022 Bambi fiyat listesi!

İtalyan ekolünü Türk tüketicileri ile buluşturan Bambi ayakkabı, yaz ürünlerinde sepette yüzde 15’e varan indirim uyguluyor. Bambiayakkabi.com.tr adresi üzerinde uygulanan kampanyaya sandaletten terliğe, spor ayakkabıdan stilettoya bir çok ürün dahil edildi. İşte Bambi fiyat listesi

Penti sezon sonu ürünlerde yüzde 50’yi aşan indirim fırsatları penti.com.tr’de! İşte 15 Eylül 2022 Penti fiyat listesi

Şehirli kadının ihtiyaçlarına odaklanan giyim markası Penti, tüm yaz ürünlerinde yüzde 70 indirim başlattı. İşte Penti'nin 15 Eylül 2022 tarihli kampanyalı fiyat listesi

Koton’dan sezon sonu yaz ürünlerinde indirim fırsatı! İşte 12 Eylül 2022 fiyat listesi!

Yaz sezonunun sona ermesiyle birlikte Koton’da seçili yazlık ürünlerde 3 al 2 öde ve tüm indirimlere ek sepette yüzde 20 indirim kampanyası online mağaza üzerinde devam ediyor.  İşte fırsatlar…

Onno Orman Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Onno Orman Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Tuğba Yazır tarafından kuruldu. 

Bafa Gölü Tabiat Parkı yatırımlarla cazibe merkezi oldu!

1994'te Tabiat Parkı olarak ilan edilen Bafa Gölü, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafında yapılan yatırımlarla bir cazibe merkezi haline geldi...

Outdoor Factory'den Katar’a 750 milyon dolarlık tema park!

Dünyada 45 milyar dolara ulaşan tema park sektörünün Türkiye’deki temsilcisi olan Outdoor Factory, Türk tasarımını dünyaya taşımaya hazırlanıyor.

Elmalı Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi açıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ‘Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi’ni törenle hizmete açtı.

Antalya Elmalılı Hamdi Yazır Kültür Merkezi açılıyor!

Çalışmalarına son sürat devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel 13 Ağustos Pazartesi günü Elmalılı Hamdi Yazır Kültür Merkezi’nin resmi açılışını gerçekleştiriyor.

Trabzon Botanik Park görücüye çıkıyor!

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Trabzon’a kazandırdığı dev eserler arasında yer alan Trabzon Botanik Park projesi görücüye çıkıyor.

Park Çadır Buluşmaları’nda Ayşe Arman rüzgarı!

Park Residences Cadde’de gerçekleştirilen ‘Park Çadır Buluşmaları’, katılımcıları ünlü isimlerle buluşturmak adına programlarına devam ediyor. 

Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal Park Çadır Buluşmaları'na katıldı!

Park Residences Cadde’de düzenlenen ‘Park Çadır Buluşmaları’ Kadıköylüleri bu sefer tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile eşi gazeteci-yazar Kerimcan Kamal'la buluşturdu. 

Park Residences Cadde'de ünlü yağmuru!

Park Residences Cadde'de gerçekleştirilen Park Çadır Buluşmaları ile Kadıköylüleri ünlü isimlerle sohbete bekliyor...

kanyon park yazır mahallesi satılık Haberi

kanyon park yazır mahallesi satılık

Seha Yapı imzası taşıyan Kanyon Park Evleri projesinde dairelerin Temmuz 2019 tarihinde teslim edilecek. Kanyon Park projesinde 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 daire tipleri bulunuyor. 

Kanyon Park Evleri projesi 26 bin metrekare inşaat alanına sahip. Toplam 98 adet daire ve 7 adet ticari alana yer verilen Kanyon Park Evleri Konya Yazır Mahallesi'nde hayata geçirildi.

Konya Kanyon Park Evleri fiyatları!

Konya Kanyon Park Evleri fiyatları 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kanyon Park projesinde daire sahiplerine katlanır camlı balkonlarda yerden ısıtma, her dairede 5’li ankastre set, katlanır cam balkon sistemleri, her daireye özel 1 adet depo alanı, daireye özel 1 araçlık kapalı otopark gibi ayrıcalıklar sağlanıyor.   

Seha Yapı Merkez adresi : Musalla Bağları Mahallesi Kule Caddesi Kule Plaza Kat : 33 No: 56 Selçuklu / Konya...