Kapaklı İsmetpaşa Parkı ne zaman açılacak

Kapaklı İsmetpaşa Parkı ne zaman açılacak

Kapaklı Belediyesi tarafından İsmet Paşa Mahallesi'nde 2013 yılı Ağustos ayı içinde yapımına başlanan İsmetpaşa Parkının 400 iş günü içinde tamamlanacağı ifade edilirken, geçen süre 18 ay oldu Parkın Nisan ayı içinde faaliyete açılacağı belirtildi.

Malatya'daki parklar yenileniyor!

Yeniden düzenlenen Hürriyet (İsmetpaşa) Parkı herkesin beğenisini kazanıyor. Hizmete girmesiyle birlikte vatandaşların yoğun ilgi ve beğenisine maruz kalan Hürriyet Parkı’na bürokrat ve siyasilerden de yoğun ilgi geliyor.

Malatya Hürriyet Parkı'nda sona yaklaşıldı!

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin, kent merkezinde bulunan ve yeşil dokusuyla Malatyalıların sıkça uğradığı Hürriyet (İsmetpaşa) Parkı’nda yürüttüğü düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Kapaklı İsmetpaşa Parkı Nisan'da açılacak!

Kapaklı Belediyesi tarafından İsmet Paşa Mahallesi'nde 2013 yılı Ağustos ayı içinde yapımına başlanan İsmetpaşa Parkının 400 iş günü içinde tamamlanacağı ifade edilirken, geçen süre 18 ay oldu Parkın Nisan ayı içinde faaliyete açılacağı belirtildi.

Erdoğan Bayraktar İsmetpaşa Parkı'nın açılışını yaptı!

Bayrampaşa'da Kentsel Dönüşüm Konsept Parkı olarak planlanan İsmetpaşa Parkı'nın açılışı Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu'nun da katılımıyla yapıldı..

Erdoğan Bayraktar Bayrampaşa İsmetpaşa Parkı’nın açılış törenine gidiyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, Bayrampaşa Belediyesi tarafından yenilenen Bayrampaşa İsmetpaşa Parkı’nın açılış programına katılacak. İlgili program 21 Eylül'de saat 12.00'de başlayacak...

Kadir Topbaş Şehir Parkı Esenyurt'ta açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın ismi verilen Dr. Mimar Kadir Topbaş Şehir Parkı, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Perakendeciler: Gezi Parkı AVM olursa mağaza açmayız!

Alışveriş Merkezi'ne dönüştürülmek istenen Gezi Parkı perakendeciler tarafından tepki ile karşılandı...

Gezi Parkı'nın yıkımı tepkiye neden oldu!

Taksim'de yer alan Gezi Parkı'nın yıkımı engellemek isteyenler tarafından protesto edildi...

EYOF 2011 Spor Hatıra Parkı'nın inşaatı tamamlandı!

Forum Alışveriş Merkezi karşısında yapımına başlanan EYOF 2011 Spor Hatıra Parkı inşaatı tamamlandı...

Yeniköy Parkı'na cami yapılacak!

Yıkılan tarihi eserlerden olan ve Şeyhülislam Zembilli Efendi tarafından inşa edilen hamam ve cami Yeniköy Parkı'na tekrar yapılacak...

Kuzguncuk Parkı'nın kazı çalışmalarına halk tepki verdi!

Yalı yapılması için Kuzguncuk Parkı sınırlarında başlatılan kazı çalışmaları Kuzguncuk halkının tepkisine neden oldu...

Sakarya'da inşa edilen Tır Parkı'nın inşasında sona gelindi!

Erenler’de inşa edilen Yeni Kamyon ve Tır Parkı’nda çalışmalar hızla sürüyor. Nakliyeci esnafının daha rahat şartlarda faaliyetlerine devam etmesi için her ayrıntının düşünüldüğü kamyon ve tır parkı yakında açılacak.

Şahinbey Parkı'ndaki tesisler 5 yıllığına kiraya veriliyor!

Şahinbey Belediye Başkanlığı, Şahinbey Parkı'ndaki tesis ve ticarethaneleri kompleks olarak kapalı teklif usulü ihale yoluyla 5 yıl süreyle kiraya veriyor

Kapaklı İsmetpaşa Parkı ne zaman açılacak

Kapaklı İsmetpaşa Parkı ne zaman açılacak Kapaklı İsmetpaşa Parkı ne zaman açılacak

400 iş günü içinde tamamlanması hedeflenen Kapaklı İsmetpaşa Parkında tadilat çalışmaları devam ediyor. Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgilere göre yüklenici firmaya son cezalı süre verildiği ve parkın en geç Nisan ayında halkın hizmetine açılacağı ifade edildi. Yetkililer ayrıca çalışmaların olumsuz hava koşullarından dolayı aksadığını söylediler. 


17 BİN METREKARE ALAN ÜZERİNDE YAPILIYOR

17 bin metrekare alan üzerinde yapılan İsmetpaşa parkı içinde yapılacak olan projeler hakkında da bilgi veren yetkililer, "Konut yaşamına ve aile bireylerinin beraber kaliteli vakit geçirebilecekleri ve çağdaş yaşam ihtiyaçları önceliği verilerek tasarlanan bir proje olacak. İsmet paşa Parkı'nda 1 adet büfe, 1 adet park ve hizmet birimi, 1 adet su deposu, Anfi sahnesi, oturma alanları, havuz, bisiklet yolu ve yürüyüş yolları yer alacak. 

Vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla gelecekleri...