karadağdan konut almak

karadağdan konut almak

Era Gayrimenkul'ün yaptığı araştırmaya göre, Türklerin Karadağ'daki konut yatırımı ivme kazanırken Türkiye'deki kurumsal gayrimenkul danışmanlık markaları da bu ülkeye özel tanıtım etkinlikleri gerçekleştiriyor.

Konut almak için şimdi doğru zaman!

Kamu bankalarının Haziran'da konut kredisi faiz oranlarını düşürmesiyle birlikte konuta olan talep arttı. Konuttaki talep artışı fiyat artışını da beraberinde getirdi. Peki konut almak için şimdi doğru zaman mı?

Konut almak için şu an doğru zaman mı?

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürmesiyle birlikte, konut talepleri arttı. Talebin artmasıyla birlikte fiyatlarda yükseldi. Peki şimdi konut almak için doğru zaman mı? Fiyatlar artmaya devam edecek mi?

Konut almak artık daha kolay! İşte peşinatsız konut kredisi veren bankalar!

Kredi faiz oranlarının düşmesiyle birlikte ev almak isteyenler bankalara akın ediyor. Bu anlamda konut almak istiyor ancak birikmiş paranız yoksa üzülmeyin. Evin tamamına kredi alabiliyorsunuz. İşte tüm merak edilenler...

Şu an konut almak için doğru zaman mı?

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını düşürmesi, konut talebini artırırken ev fiyatları da yükseldi. Peki şu an konut almak için doğru zaman mı?

Konut almak için doğru zaman mı?  

Yaklaşık sekiz aydır bankalar konut kredisi faiz oranlarında çeşitli fırsatlar sunuyor. Şimdi ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasıyla konut kredisi peşinat oranı yüzde 10'a çekildi. Peki bu şartlarda ev almak doğru mu? Konut almak için doğru zaman mı?

Konut almak için en doğru zaman!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsünün yarattığı ekonomik etkisiyle beraber hükümetin açıkladığı ekonomik pakette ev almak isteyenler için sevindirici müjdeler verildi. Uzmanlar konut almak için en doğru zaman olduğunu söylüyor.

Konut almak için neden doğru zaman?

Kredili konut satışlarında yaşanan düşüşten sonra, konut talebi ve satışında artış yaşandı. Talep artışından sonra konut fiyatlarında da artış yaşandı. Peki konut almak için şu an doğru zaman mı? 

Bankaların 'konut kredisi' uyanıklığı!

Ekonomik kriz nedeniyle bankaların elinde biriken konutlardan konut almak isteyenlere kolay kredi imkanı sunuluyor. Bankalar bu sayede hem kredi veriyor, hem de ellerindeki stoku eritiyor.

Levent Akdoğan: Konut almak için doğru zaman!

Kayseri İmar ve İnşaat Müteahhitleri Dayanışma Derneği ve Kayimder Başkanı Levent Akdoğan, konut kredilerinde yaşanan düşüşünün büyük bir fırsat oluşturduğunu söyledi.

Ziraat Bankası ortak konut kredisi şartları neler?

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini düşürmek için ortak konut almak isteyen müşterilerine'5 kişiye kadar uygun koşullarda kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası ortak konut kredisi şartları nedir?

Konut almak için doğru zaman!

Konut kredisi faizlerinin düşmesiyle gayrimenkul sektörü canlandı. Bursa'da müteahhitlik yapan Mustafa Altın, kredi faizlerinin düşmesiyle birlikte alım gücünün artabileceğini söyledi. 

Konut kredisi faizlerindeki indirimlerin devamı gelmeli!

Özdemir Group Yönetim Kurulu Başkanı Kutlu Özdemir, bankaların konut kredisi faizlerini düşürmesiyle hem konut almak isteyenleri hem de inşaat sektörünü olumlu etkilediğini söyledi.

Projeden konut alanlar dikkat!

Projelerden konut almak, yakın bir zamanda daha çok kar amacı ile yapılan bir yatırım aracı iken günümüzde projelerin sayısınında artmasıyla daha çok barınma ihtiyacını karşılamak için tercih edilen bir yöntem oldu. 

karadağdan konut almak

karadağdan konut almak karadağdan konut almak

Türklerin Karadağ'daki konut yatırımları son yıllarda önemli oranda arttı. Era Gayrimenkul tarafından yapılan açıklamaya göre, Avrupa Birliği ile 33 fasılın 32'sini açan, para birimini avroya çeviren Karadağ'a yabancıların ilgisi her geçen sene artıyor.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, yabancıların 2016 yılında 133 milyon avroluk gayrimenkul alımı yaptığı ülkede, bu rakam geçen yıl 200 milyon avroya yaklaştı. Sadece Türklerin son 3,5 senedeki alım tutarı ise 50 milyon avroyla zirve yaptı.

Türklerin, 2018 yılunda 2016 yılına göre konut alım tutarı 40 kat artarken, son 3,5 senede alınan konut sayısı 1500 adedi aştı. Türkler, emlak alımında, Rusya’dan sonra ikinciliğe çıktı.

Yaşanan bu yükseliş, Türkiye'deki kurumsal gayrimenkul danışmanlık markalarının da dikkatini çekti. Karadağ emlak piyasası özelinde ayrı bir çalışma başlatan Era Gayrimenkul ve diğer kurumsal gayrimenkul danışmanlık markaları, tüketiciler için...