karadanizin yatırım merkezi

karadanizin yatırım merkezi

"Bölgende Tek Ol Semineri"nde konuşan ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen, Samsun, Ordu ve Giresun'un Karadeniz’in yatırım merkezi olacağını söyledi..

Samsun Belediyesi'nden kiralık tarlalar!

Samsun hiç kuşkusuz Karadeniz Bölgesi'nin en önemli yatırım merkezi. Son yıllarda sanayisiyle öne çıksa da tarımda da söz sahibi bir şehir...

Konya Lojistik Merkezi yatırım projesinin akıbeti TBMM'de!

Konya Lojistik Merkezi yatırım projesi meclis gündemine taşındı. CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, projenin akıbetini Bakan Turhan'a sordu... 

Denizli Kültür Merkezi’ne 35 milyon TL yatırım yaptı!

Teknik Yapı tarafından inşa edilen ve ‘En iyi Sosyo-Kültürel projesi’ ödülünü alan ‘Denizli Kültür Merkezi’, 35 milyon liralık bir yatırım ardından açıldı. 

Samsun Lojistik Merkezi tarihe geçecek bir yatırım!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada Samsun Lojistik Merkezi’nin Samsun’un tarihine geçecek bir yatırım olduğunu dile getirdi.

Samsun, Ordu ve Giresun Karadeniz’in yatırım merkezi olacak!

"Bölgende Tek Ol Semineri"nde konuşan ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen, Samsun, Ordu ve Giresun'un Karadeniz’in yatırım merkezi olacağını söyledi..

Aktim Ticaret ve İş Merkezi ile geleceğine yatırım yap!

Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde konumlandırılan Aktim Ticaret ve İş Merkezi ile geleceğinize yatırım yapın..

Vadikoru'nun A Plus ofisleri satışa çıktı!

Avrupa Yakası’nın yeni yatırım merkezi Ayazağa’nın en büyük yatırımcılarından olan Invest İnşaat ‘En İyi Ofis Mimarisi’ ödülünün sahibi projesi Vadikoru’nun ofis bloklarını satışa çıkardı.

Kağıthane Cendere son 5 yılın en gözde yatırım merkezi!

Kağıthane'de son 5 yılda konut ve ofis projelerinde fiyatlar yüzde 87 oranında arttı. Cendere Vadisi boyunca bölgede gelişim süreci devam ediyor. 

Tanzanya'dan Türk yatırımcılarına davet!

Tanzanya Yatırım Merkezi (TIC) Başkanı Clifford Tandari, ülkedeki yatırım fırsatlarını anlattı. Türk firmalarını ülkelerinde yatırımı çağıran Tandari, ''Yatırım yapacaklar için arsa ve banka teminatları şart'' diye konuştu.

Türk inşaat yatırımcıları Miami'de konut üretiyor!

ABD’nin tatil kenti Miami Türk yatırımcısı ve vatandaşları için yatırım merkezi oldu. Türk inşaat yatırımcıları Miami'de konut üretiyor.

Liftinstituut, Türkiye’yi Ortadoğu’nun yatırım merkezi yapacak!

Hollandalı Liftinstituut, Türkiye’yi Ortadoğu’nun yatırım merkezi yapacak yeni projelere imza atıyor. Liftinstituut Solutions, 2017 yılında yüzde 50’nin üzerinde büyüme hedefliyor.

Mar Yapı G Yoo'da yüzde 15 indirim!

Mar Yapı Başkanı Özkök, Basın Ekspres Yolu'nun yatırım merkezi haline geldiğini, dev ulaşım projeleriyle öneminin daha da artacağını söyledi...

Yatırım paketi ile Mardin cazibe merkezi olacak!

Yatırım Paketi İle Birlikte Mardin Cazibe Merkezi Olacak Güneydoğu’daki 6 ilde her yıl anahtar teslim 30 fabrika inşa edilecek. Özel sektörün yılda ortalama 328 firmadan 1.6 milyar TL yatırım yapması için yine yılda 536 milyon TL kamu desteği öngörüldü.

karadanizin yatırım merkezi

karadanizin yatırım merkezi karadanizin yatırım merkezi

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Bölgende Tek Ol Semineri’ ile Samsun, Odu ve Giresunlu girişimci ve gayrimenkul profesyonelleri buluştu. 

Seminerde üç şehre yapılan yatırımları değerlendiren ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen, “Petrol boru hattı, Fındık Borsası, Liman projelerine bağlı artan dış ticaret ile birlikte bu üç şehir kısa sürede Karadeniz’in yatırım merkezi olacak” diye konuştu.

"Bölgende Tek Ol Semineri", uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye tarafından, 8 Haziran Cuma günü Nort Point Hotel Samsun’da 15.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirildi. 

ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen önderliğinde yapılan seminerde, kendi işinin patronu olmak isteyen birçok girişimci ve gayrimenkul profesyoneli ile bir araya geldi.

ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen eğitim esnasında bölgenin ekonomik...