Karadeniz Birlik Genel Müdürlüğünden satılık arsa

Karadeniz Birlik Genel Müdürlüğünden satılık arsa

Karadeniz Birlik Genel Müdürlüğü'nden tarafından satışa çıkan Samsun'da bulunan arsanın toplam bedeli 1 milyon lira olarak belirlendi. Arsanın satışı 2 Temmuz 2013 tarihinde gerçekleşecek...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç'tan Kanal İstanbul açıklaması!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kanal İstanbul projesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada Marmara Denizi ve Karadeniz'e sahip çıkmak için Kanal İstanbul'a "Hayır" denilmesi gerektiğini savundu.

Finansevim'den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı!

Kolo Holding ve Finansevim Yönetim Kurulu Başkanı ve Yapı Tasarruf Sandıkları Derneği Kurucu Genel Başkanı Serdar Kolo, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı yayımladı...

Suriye yeniden imar ve inşa edilecek!

Karadeniz Vakfı Genel Kurulu'nda konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''Suriye yeniden imar, inşa ve ihya edilecek. Irak yeniden inşa, imar ve ihya edilecek'' dedi.

DOKA’dan Karadeniz'e 1 milyar dolarlık yatırım!

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Genel Sekreteri Onur Adıyaman, Karadeniz'deki 6 ilde uygulanan bin 22 projeye, 141 milyon 501 bin lira mali destek sağlandığını belirtti ve verdikleri destekle hayata geçirilen 250 milyon liralık yatırımdan elde edilen katma değerin, 1 milyar liraya ulaştığını d

Doğu Karadeniz'e 2 bin dekarlık bahçe kurulacak!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), 2019'a kadar Doğu Karadeniz başta olmak üzere çeşitli yörelerde 2 bin dekar mavi yemiş bahçesi kuracak.

THBB'nin 29. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti!

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB)’nin 29. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 19 Mart 2016 tarihinde İstanbul’da Birlik merkezinde yapıldı. Açılış konuşmasını THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık yaptı.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği toplandı!

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, 2015 Yılı İkinci Olağan Meclis Toplantısı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde Birlik Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında toplandı.

Fatih Cami Karadeniz Medresesi restorasyona giriyor!

Fatih Külliyesi içinde yer alan Karadeniz Medresesi'nin restorasyonunun bu yıl başlaması planlanıyor. Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem açıklama yaptı.

Doğu Karadeniz'de 14 yeni tünel inşa edilecek!

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Doğu Karadeniz Bölgesi’ne 2015 yılında 22 km bölünmüş yol ve 14 tünel yapılacak. Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon bölgelerinde yapılacak tünellerin detayları açıklandı.

Karadeniz'e 14 tünel ve 22 kilometre bölünmüş yol geliyor!

Doğu Karadeniz Bölgesi’ne Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından 2015 yılında 22 km bölünmüş yol ve 14 adet tünel yapılacağı belirtildi.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde 14 yeni tünel yapılacak!

Doğu Karadeniz Bölgesi’ne Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından 2015 yılında 22 km bölünmüş yol ve 14 adet tünel yapılacağı belirtildi.

Doğu Karadeniz'e 14 tünel yapılacak!

Karayolları Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz Bölgesi'ne 2015'te 22 km bölünmüş yol ve 14 adet tünel yapacak.

Gaziosmanpaşa’nın elektrikle ilgili sorunları BEDAŞ’a iletildi!

Gaziosmanpaşa’nın elektrikle ilgili sorunları BEDAŞ’a iletildi. Gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Yaşar Karadeniz, BEDAŞ Genel Müdürü Abdullah Atalay, Belediye Başkan Yardımcıları'nın yanı sıra mahalle muhtarları da katıldı.

Karadeniz Birlik Genel Müdürlüğünden satılık arsa

Karadeniz Birlik Genel Müdürlüğünden satılık arsa Karadeniz Birlik Genel Müdürlüğünden satılık arsa


Mülkiyeti S.S. Karadeniz Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifleri Birliği'ne ait olan Samsun'un Terme ilçesinde yer alan 10 bin metrekarelik arsanın toplam bedeli 1 milyon TL olarak belirlendi. Arsanın satışı 2 Temmuz 2013 tarihinde yapılacak.

İlanın detayı için