28 / 06 / 2022

Karel Konut Yapı iletişim

Karel Konut Yapı iletişim

Karel Konut Yapı İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Hami Ünsal tarafından kuruldu.

Karel Konut Yapı İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karel Konut Yapı İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Hami Ünsal tarafından kuruldu.

Ared Modern Konut Yapı İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Ared Modern Konut Yapı İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Barkın Aykanat tarafından kuruldu. 

Hakkari'de terör mağdurları için 3 bin 63 konut yapılıyor!

TOKİ Hakkari Yüksekova ilçesinde terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için konut yapıyor. Konutların inşası devam ediyor. 

Adana'da yeni konut yapımına ihtiyaç yok!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, konut üretiminde nicelikten çok niteliğin önemli açıkladı ve yeni konut yapımına ihtiyaç olmadığını belirtti.

Baz Konut Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Baz Konut Yapı Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Filiz Abacı tarafından kuruldu.

Salım Konut Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Salım Konut Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün İbrahim Salım tarafından kuruldu. 

Mehmet Özhaseki: 25 bin civarında konut yapıyoruz!

Kentsel dönüşüm için çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü dile getiren Mehmet Özhaseki," Güneydoğu'da çok sıkı çatışma yaşandı. Bölgede 25 bin civarında konut yapıyoruz." dedi.

Asel Konut Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asel Konut Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Abdulhamit Tarakçı tarafından kuruldu.

Bayır Konut Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bayır Konut Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Şükrü Bayır ve Tuğrul Bayır ortaklığında kuruldu.

Afetzedeler için 4 bin yeni konut yapılacak!

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, afetzedeler için 10 ilde dört bin konut yapılacağını ve 2018 yılında sahiplerine teslim edileceğini açıkladı.

GK Konut Yapı Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

GK Konut Yapı Otomotiv Ticaret Limited Şirketi İsa Aydın ve Asalet Uğur ortaklığında 250 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Metal Konut Yapı Real Life fiyat listesi!

2018 yılının başında konut teslimlerinin gerçekleşeceği Real Life projesi 56 daireden meydana geliyor. Metal Konut Yapı Real Life fiyat listesi 650 bin dolardan başlıyor. 

2m Konut Yapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2m Konut Yapı Ticaret Limited Şirketi Hakan Saçık ve Yılmaz Burak Şanlı ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Karel Konut Yapı iletişim Haberi

Karel Konut Yapı iletişim

Karel Konut Yapı İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Hami Ünsal tarafından kuruldu.

Karel Konut Yapı İnşaat Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
-Her türlü yapı ve inşaat malzemelerinin ticaretini yapmak, - Her türlü elektrik ve elektronik malzemelerinin ticaretini yapmak, - Her türlü nakliyat ve hafriyat işlerini yapmak, - Mesken ve işyerlerinin tadilat ve montaj işleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak, peyzaj ürün ve malzemelerinin ticaretini yapmak,. - Her türlü Maske üretimi yapmak, her türlü maske malzemelerinin toptan ticaretini yapmak, - Her türlü temizlik ürünlerinin ve el dezenfekten ürünlerinin ticaretini yapmak - Her nevi sanayi ve kimyasal hammadde ve malzemelerin alım satımını ithalatını ihracatını yapmak, - Her türlü tekstil ve tekstil...