Kemal Bekaroğlu

Kemal Bekaroğlu

Bekaroğlu İnşaat’ın sahibi Kemal Bekaroğlu, Adana’da 237 bin konut, 95 işyeri yaparak kente imzasını attı. Bekaroğlu son yıllarda insanların güvenlik ve sosyal donatılara fazlasıyla önem verdiğini söyleyerek yeni projeleriyle hayatı kolaylaştıracağını söyledi.

Bekaroğlu İnşaat, Adana'da yeni projeler için düğmeye bastı!

Bekaroğlu İnşaat’ın sahibi Kemal Bekaroğlu, Adana’da 237 bin konut, 95 işyeri yaparak kente imzasını attı. Bekaroğlu son yıllarda insanların güvenlik ve sosyal donatılara fazlasıyla önem verdiğini söyleyerek yeni projeleriyle hayatı kolaylaştıracağını söyledi.

Antalya Muratpaşa Namık Kemal İlkokulu’nda spor salonu inşaatı başladı!

Muratpaşa Belediyesi, 2016 yılı programında yer alan Namık Kemal İlkokulu ve Ortaokulu’na Spor Salonu yapılması için inşaat çalışmalarına başladı.

İzmir Mustafa Kemal Bulvarı’na sihirli dokunuş!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’ndaki tramvay çalışmaları sırasında orta refüjde “geçici” düzenlemeye gidiyor. Tramvay, karayolu alt geçidi, üstündeki yeni kent meydanı ve kıyı tasarımıyla bulvar adeta yeniden doğacak.

Kemal Kılıçdaroğlu: Prefabrik konut yapmak o kadar zor değil!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ana muhalefet partisinin genel başkanı olarak söylüyorum, bu ülkeye huzuru getirmek için bizim üstümüze hangi görev düşüyorsa, o görevi yerine getirmeye hazırız" dedi.

Mehmet Bekaroğlu: Çatalca kıymetlenecek!

CHP'li Bekaroğlu; "Niye Çatalca ile ilgililer? Çünkü 3. havalimanı ve Kanal İstanbul dolayısıyla çok kıymetlenecek büyük rant alanı olacak. En büyük yağma, kent rantları üzerinden yapılıyor" dedi

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'ndaki değişim tamamlanıyor!

İzmir'in Kordon ve Karşıyaka sahilinden sonra en gözde kıyılarından biri olan Mustafa Kemal Sahil Bulvarı, devam eden tramvay, yeraltı geçidi, kıyı tasarımı ve otopark projelerinden sonra bambaşka bir görüntüye kavuşacak.

Kemal Tanca 142. mağazasını açtı!

Kemal Tanca, Aralık ayında 5 mağaza açarak, mağaza sayısını 142'ye yükseltti. Kemal Tanca Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Tanca, öncelikli hedeflerinin Ortadoğu, Türk cumhuriyetleri, daha sonra da Avrupa pazarı olduğunu belirtti.

Kemal Tanca 1 ayda 5 mağaza açtı!

Türkiye’de perakende sektörüne yön veren önemli markalardan biri Kemal Tanca, Aralık ayında 5 mağaza açarak, mağaza sayısını 142’ye yükseltti.

Bekaroğlu, 1.Çukurova Gayrimenkul Fuarı'na katıldı!

Adana'da Elka Fuarcılık tarafından Adana Hiltonsa Oteli'nde düzenlenen 1.Çukurova Gayrimenkul ve Proje Yatırım Fuarı'na katılan Bekaroğlu İnşaat'ın standı büyük ilgi gördü.

İzmir Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda trafik düzenlemesi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü karayolu alt geçidi ve meydan projesi çalışmaları nedeniyle Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda 10 günlük geçici trafik düzenlemesi yapılıyor. İşte ayrıntılar...

Çankaya Yaşar Kemal Parkı açıldı!

Çankaya Belediyesi’nce Yaşamkent’te halkın katılımı ve talepleri doğrultusunda planlanan ve adının Yaşar Kemal olması istenen parkın açılışı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanatçı Zülfü Livaneli'nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı altgeçidine 1290 fore kazık!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde yapımına başladığı karayolu alt geçidi inşaatında kullanılacak 1290 fore kazık çakılmaya başlandı. Yapım sürecinde çalışacak servis yolu için de denize dolgu yapılıyor.

Adana'da Fatma Kemal Timuçin Diş Sağlığı Hastanesi açıldı!

Adana'da Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi törenle açıldı. AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar hastane için "Dişe dokunur bir hizmet" dedi.

Kemal Bekaroğlu Haberi

Kemal Bekaroğlu


İnşaat Sektöründe 20 yılı geride bırakan Bekaroğlu İnşaat’ın sahibi Kemal Bekaroğlu, sıra dışı çizgisi ve konseptiyle emsallerine fark atmayı başardı. Adana’da 237 bin konut, 95 işyeri yaparak kente imzasını atan firma teknoloji ve konforu bir araya getirerek, yaşanabilir alanlar sunuyor.

YENİ PROJELER İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Kemal Bekaroğlu, inşaat sektöründe de farklı zamanlarda, farklı akımların moda yarattığına dikkat çekerek “Her sektörün dönemi var. Eğer döneme ayak uyduramazsanız, yaptığınız inşaatlar pirim yapmaz. Biz Bekaroğlu inşaat olarak her proje öncesinde mutlaka arge çalışması yapar ve vatandaşın beklentilerinin ne olduğunu bulmaya çalışırız. Her semt kendi ihtiyaçlarını kendisi belirler. Bize de vatandaşın ihtiyaçlarına cevap verecek, hayatı kolaylaştıracak projeler yapmak düşer. Yeni projelerimizde de aynı yolu izleyerek, ihtiyaca yönelik projeler üretiyoruz” diye konuştu.

BU DÖNEM TEMALI ALANLAR REVAÇTA

Kemal...