kentsel yenileme projeleri 2015

kentsel yenileme projeleri 2015

Mustafa Ayhan başkanlığında yapılan toplantıda, kentsel dönüşüm çalışması ile ilgili Kemaliye Mahallesi sakinlerinden ve Hendek Belediyesi meclis üyelerinden oluşan bir komisyon oluşturularak Hendek Belediye Meclisi'ne sunulmasına karar verildi.

Niğde Kale Çevresi Kentsel Yenileme Projesi'nde hak sahiplerine ödemeler yapıldı!

Niğde'de Kale Çevresi Kentsel Yenileme Projesi’nde anlaşılan hak sahiplerine ödemelerin başlandığı belirtildi.

Balbey Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi ortak akılla şekilleniyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin imkanlarıyla hayata geçirilen Balbey Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi son olarak Antalya Şehir Plancıları Odası üyelerine anlatıldı. 

Antalya Balbey Kentsel Yenileme Projesi'ne start veriliyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, tarihi Balbey Mahallesi'nde uygulanacak Kentsel Yenileme Projesi ile ilgili çalışmalar hızla devam ediyor. Projeye bu yıl içerisinde başlanacağı açıklandı.

Ankara'da 28 kentsel yenileme projesinde 44 bin konut inşa edildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da 28 kentsel yenileme projesinde 44 bin konutluk çalışma başlattıklarını, bunların 35 binini tamamlayarak hak sahiplerine teslim ettiklerini belirtti.

Diyarbakır Dağkapı meydanına kentsel yenileme projesi!

Diyarbakır'daki Dağkapı Meydanı, 'kentsel yenileme projesi' ile yenişlenecek. Proje kapsamında Dilan sineması kültür merkezi haline getirilecek...

Eyüpsultan Nişanca Kentsel Yenileme Projesi askıya çıkıyor!

Eyüpsultan Belediyesi tarafından Nişanca Mahallesi Kentsel Yenileme Avan Projesi'nin detaylarını vatandaşı bilgilendirmek amacıyla askıya çıkıyor.

Konya Mevlana Türbesi'nin yakınındaki bölge kentsel yenileme alanı ilan edildi!

Konya'nın Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Mevlana Türbesi'nin arkasında yer alan bölge "kentsel yenileme alanı" olarak belirlendi.

Kartal E-5 Kuzeyi Kentsel Yenileme Alanı imar planı tadilatı askıda!

Kartal İlçesi, E-5 Kuzeyi Planı'nda Kentsel Yenileme Proje Alanı B. Bölgesi Sınır Düzenlenmesine ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı.

Antalya'nın çehresi kentsel dönüşümle değişiyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm ve yenileme projeleri ile Antalya’nın çehresi değişiyor. 

Kepez Santral Kentsel Dönüşüm Projesi tam gaz ilerliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği kentsel dönüşüm ve yenileme projeleri ile Antalya’nın çehresini değiştiriyor.

Uşak Kentsel Yenileme Projesi için son başvuru tarihi 31 Aralık!

3 oda 1 salon konutların yer aldığı Uşak Kentsel Yenileme Projesi için son başvuru tarihi 31 Aralık olarak belirlendi.

TOKİ Uşak Kentsel Yenileme Projesi'nde başvurular sona eriyor!

TOKİ Uşak Kentsel Yenileme Projesi'nde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor...

TOKİ Ankara Saraycık Kentsel Yenileme Projesi başvuruları başladı!

Açık Satış Yöntemi ile satışa sunulan TOKİ Ankara Saraycık Kentsel Yenileme Projesi'ndeki 47 konut için başvuru dönemi bugün başladı..

kentsel yenileme projeleri 2015 Haberi

kentsel yenileme projeleri 2015

Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan başkanlığında yapılan toplantıda, kentsel dönüşüm çalışması ile ilgili Kemaliye Mahallesi sakinlerinden ve Hendek Belediyesi meclis üyelerinden oluşan bir komisyon oluşturularak Hendek Belediye Meclisi'ne sunulmasına karar verildi. 


KİŞİLİK KOMİSYON GÖRÜŞ ALIŞ VERİSİ 


Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan'ın başkan- Toplantıda Kemaliye Mahallesi'nde gerçckleşelığınchı gerçekleşen toplantıya Hendek Hendek Belediye eek olan kentsel dönüşüm hakkında Hendek BeBakkam Ali lnei. İlçe Emniyet Mikiiirü İsmail Icdiye Başkanı Ali İnci bilgi verdi. AyncabelediBaş. Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Şen, yc yetkilileri, imar komisyonu üyeleri ve KcmaFcn İşleri Müdürü Selarai Uludağ, Sakarya Bü- liye Mahallesi sakinlerinden oluşan heyet arayükşehir İmar Komisyonu Başkanı Hasan Al- sında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda iuntaş, Hendek Belediyesi İmar Komisyonu 0 ve- kentsel dönüşüm çalışması ile ilgili Kemaliye leri Adem Sefa (AK Parti),...