Kiptaş Çatalca ev fiyatları ne kadar

Kiptaş Çatalca ev fiyatları ne kadar

Kiptaş Çatalca Evleri için 24 ay vade imkanı sunuluyor. Projede 83 metrekare ve 85 metrekare büyüklükte konutlar yer alıyor. İşte Kiptaş Çatalca Konutları satış koşulları...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları bugün sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin düşük peşinat ve taksit ödemeleriyle ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları bugün sona eriyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 2 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin uygun peşinat ve taksit bedelleriyle ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 2 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 3 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 3 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 5 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapacak olan KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 5 gün sonra sona eriyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları ne zaman sona erecek?

Ev sahibi olmak isteyenler konut projesi başvurularını araştırmaya başladı. İstanbul Silivri'de inşa edilecek Kiptaş Silivri 4. etap konutlarının başvuruları merak ediliyor. İşte başvuru koşulları ve detaylar...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap için düğmeye basıldı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Çekiliş Töreni’nde konuştu. İmamoğlu, "Türkiye’deki asgari ücret sınırını dikkate alarak, en asgari seviyede geliri olan insanlarımızın ev alabilecekleri proje konseptini, Silivri 4 Projesini duyuralım" dedi...

KİPTAŞ Silivri 3. Etap daire belirleme kuraları 22 Mart'ta çekiliyor!

1.508 aileyi ev sahibi yapan KİPTAŞ Silivri 3. Etap Konutları'nın daire belirleme kuraları 22 Mart tarihinde çekilecek.

KİPTAŞ'tan depreme dayanıklı ucuz konut kampanyası!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, Çatalca, Silivri, Tuzla, Zeytinburnu, 5. Levent ve Başakşehir'de yer alan 83 ile 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki evleri satışa çıkardı.

KİPTAŞ, İstanbul'da riskli raporlu mülk sahipleri için 272 konutu satışa sunacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden KİPTAŞ, Çatalca, Silivri, Tuzla, Zeytinburnu, 5. Levent ve Başakşehir'de yer alan 83 ile 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki evleri satışa çıkaracak.

5 soruda KİPTAŞ 2020 konut kampanyası!

KİPTAŞ, Çatalca’dan, 5. Levent’e 6 farklı projedeki 272 daireyi 17 Şubat 2020 günü satıyor. İstanbul’da riskli yapı raporlu evde oturan ve başka evi olmayanlar için öncelik tanınıyor.

KİPTAŞ’tan riskli yapılar için büyük kampanya!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi KİPTAŞ, riskli yapılarda yaşayan İstanbullular için harekete geçti. Çatalca’dan Eyüp’e 6 farklı projede yer alan 272 sosyal konut, bakanlık tarafından verilmiş “riskli yapı raporu” bulunan vatandaşlar için satışa çıkarılıyor.

Çatalca KİPTAŞ Konutları'nda yardımlaşma derneği kuruldu!

Çatalca KİPTAŞ Konutları Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Ağustos ayında kuruldu. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın ticari alanları satışa sunuluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, 2.138 dairenin yer aldığı Çatalca Konutları meydanındaki 18 adet iş yerini teklif alma usulü ile satışa çıkarılıyor. Ticari alanlardan satın almak isteyenlerin 21 Aralık Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

Kiptaş Çatalca ev fiyatları ne kadar

Kiptaş Çatalca ev fiyatları ne kadar Kiptaş Çatalca ev fiyatları ne kadar

Çatalca Kiptaş Konutları 2+1 olarak tasarlandı. Kurasız olarak satışa çıkarılan proje Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın bir konumda hayata geçiriliyor. 


Kiptaş Çatalca Konutları satış koşulları arasında; başvuruda bulunacak kişilerin ikamet etmesi ve başka bir ev sahibi olmaması bulunuyor. 


Satış fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirlenen Kiptaş Çatalca Evleri 6 katlı 180 bloktan meydana geliyor. Projede teslimlerin 24 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. 


Kiptaş Çatalca Projesi 2 bin 138 adet konuttan oluşuyor. Projede çocuk oyun alanları, 34 derslikli okul, iki adet cami, açık otopark ve geniş yeşil alanlar gibi sosyal alanlar sunuluyor. 


Konutların 83 ve 85 metrekare şeklinde dizayn edildiği Çatalca Kiptaş Projesi'nde 20 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projede Kiptaş bünyesinde 24 ay vade veya banka kredisiyle taksit yapılabiliyor. 

Kiptaş Çatalca Konutları satış...