Konut kredisi faiz oranları şubat

Konut kredisi faiz oranları şubat

2014 yılına göre düşük seyirde devam eden konut kredisi faiz oranları Merkez Bankası'nın repo faiz oranını indirdikten sonra ilk kez güncellendi. 12 Şubat'tan beri güncellenmeyen faiz oranlarında işte son durum!

Konut kredisi faiz oranları bu hafta 3. kez güncellendi!

Şubat ayının ilk haftasında 3. kez güncellenen konut kredisi faiz oranları yüzde 0,87'den başlıyor. 2 Şubat ve 4 Şubat'ta güncellenen faiz oranlarında hareketlilik devam ediyor.

Konut kredisi faiz oranlarında düşüşler devam ediyor!

Konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede güncellendi. Yeni güncellemelere göre kredi faiz oranları bir bankada değişim yaşadı. Yenilenen konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede yüzde 0,87'den başlıyor.

Konut kredisi faiz oranlarında Şubat'ın ikinci güncellemesi yapıldı!

Geçtiğimiz senenin Şubat ayına göre daha düşük seviyelerde seyreden konut kredisi faiz oranlarında düşüşün daha da devam edeceği ön görülüyor. Faiz oranlarında Şubat ayının ikinci güncellemesi de yapıldı.

Konut kredisi faiz oranlarında düşüşler devam ediyor!

Konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede güncellendi. Yeni güncellemelere göre kredi faiz oranları bir bankada değişim yaşadı. Yenilenen konut kredisi faiz oranları 120 ay vadelendirmede yüzde 0,87'den başlıyor.

Konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir?

Konut kredisi, diğer kredilere nazaran daha uzun vadeli ve daha düşük faizli oluyor. Peki, konut kredisi faiz oranı nasıl belirlenir? İşte Tüketici Kanunu konut kredisi faiz oranları..

Konut kredisi faiz oranları düşüşte!

Kredi Pazarı konut kredisi faiz oranlarını güncelledi. Faiz oranları düşüşe geçti. 2 gün önceki listede Denizbank'ın ilk sırada yer aldığı kredi oranlarında DD Mortgage ilk sıraya yükseldi.

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı'ndan elde edilen bilgilere göre Denşzbank bu sefer düzenlenen oranlarla yani yüzde 0,90 ile ilk sıraya yükselmeyi başardı. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranlarında değişiklik meydana geldi. Yüzde 0, 91 kredi faiz oranı ile Yapı Kredi Bankası ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları hesaplama formülü!

Konut finansmanı sözleşmeleri ile bu sözleşmeyi imzalayan tüketicilere uygulanacak faiz oranları hakkında esaslara Tüketici Hakları Kanunu kapsamında yer veriliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl belirlenir? İşte konut kredisi faiz oranları hesap

Konut kredisi faiz oranlarındaki son durum!

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre 10 yıllık faiz oranlarında Yapı Kredi ve DD Mortgage yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları güncellendi!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi ile DD Mortgage yüzde 0,91 faiz oranı ile listede ilk sırada yer alıyor.

Konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Ev sahibi olmak isteyen ancak yeterli nakiti olmayan kimseler, bankaların sunduğu düşük faizli konut kredileri ile uzun vadede ev sahibi olabiliyor. Peki, konut kredisi faiz oranları nasıl hesaplanır?

Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarındaki değişiklik durmak bilmiyor. Kredi Pazarı'ndan derlenen verilere göre konut kredisi faiz oranlarında tekrar değişiklik yaşandı. Konut kredisi faiz oranları ne durumda?

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları güncellendi. Yapı Kredi bankasının konut kredisi faiz oranı yüzde 0,91 ile ilk sırada yer alıyor. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...

Konut kredisi faiz oranları yükseldi mi?

Konut kredisi faiz oranlarının Ekim ayının ortalarına gelindiğinde yüzde 0,90 seviyelerine yeniden yükseldiğini görüyoruz. 5, 7 ve 10 yıl vadede yüzde 0,91 seviyesindeki faiz oranları, vade seçeneği 15 yıla uzadığında yüzde 0,94 olarak güncelleniyor...

Konut kredisi faiz oranları şubat Haberi

Konut kredisi faiz oranları şubat

En düşük konut kredisi faiz oranı DD Mortgage ve Kuveyt Türk'e ait. Bu iki bankanın 120 ay vadelendirmede uyguladığı konut kredisi faiz oranı yüzde 0,89. Ardından yüzde 0,91'le Denizbank ve Yapı Kredi geliyor. Geçtiğimiz güncellemede yüzde 0,98'lik faiz oranına sahip olan Abank'ın ise yüzde  0,08'lik bir artışı var. Abank'ın faiz oranı yüzde 1,06'ya yükseldi. 


Albaraka Türk ise yüzde 0,99'la bulunduğu yeri korurken ardından yüzde 1,01'le Ziraat Bankası ve yüzde 1,05'le Akbank geliyor. Türkiye Finans'ın 120 ay vadelendirmede konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1,06'yla değişmiyor.


Sonrasında ise sırayla yüzde 1,09'la Anadolubank, onunla aynı oranda İş Bankası, yüzde 1,12'yle Vakıfbank, yüzde 1,14'le Finansbank, yüzde 1,15'le Halkbank, yüzde 1,19'la Şekerbank, yüzde 1,24'le Garanti Bankası, yüzde 1,25'le Tekstilbank ve HSBC ile yüzde 1,29'la TEB...