Konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Konut kredisi faiz oranlarında son durum!Kredi Pazarı'ndan elde edilen bilgilere göre Denşzbank bu sefer düzenlenen oranlarla yani yüzde 0,90 ile ilk sıraya yükselmeyi başardı. İşte konut kredisi faiz oranlarında son durum...


Konut kredisi faiz oranlarına göre en düşük faiz oranı yüzde 0,90 ile Denizbank'ta bulunuyor. Kredi Pazarı'ndan elde edilen bilgilere göre Denşzbank bu sefer düzenlenen oranalrla ilk sıraya yükselmeyi başardı. 


Yapı Kredi faiz oranı yüzde 91 olarak belirlendi. Kuveyt Türk faiz oranını yüzde 0,93 olarak, DD Mortgage faiz oranını yüzde 0,94 olarak belirledi.


Albaraka Türk faiz oranları yüzde 0,99'dan başlıyor 


Kredi faiz oranlarındaki son durum rpaoruna göre diğer bankalar yüzde 1'in üzerinde yer alıyor.


Ziraat Bankası yüzde 1,01, Akbank yüzde 1,05, Türkiye Finans yüzde 1,06, İş Bankası yüzde 1,09 ve Abank yüzde 1,10 faiz oranı ile işlem yapıyor.


Kredi faiz oranlarında Vakıfbank'ın ornaı yüzde 1,12, Anadolubank'ın ve Finansbank'ın oranı yüzde 1,14, Halkbank'ın oranı yüzde 1,15 ve şekerbank'ın oranı yüzde 1,19 olarak belirlendi.


Garanti Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,24 ile işlem yaparken, Tekstilbank ve HSBC ile yüzde 1,25 ile işlem yapılabiliyor. TEB ve ING Bank faiz oranını yüzde 1,29 olarak belirlerken, Fibabanka faiz oranını yüzde 1,45 olarak belirledi.


Konut kredisi faiz oranlarında son durum!


Melek GÜNER AKMAN/Emlakkulisi.com